Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Burmistrz nie ma takiego prawa. Straszyć to sobie możeta siebie nawzajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech on sie wezmie za łatanie dziur w drogach a nie bedzie straszyl!ciekawe skad wzial takie ceny jak w innych gminach jest polowe taniej!ale na kims musi zarobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak wszyscy zapłacimy więcej niż w ościennych gminach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękujemy radnym i burmistrzowi mam nadzieje że jusz nikt na was nie zagłosuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę przeczytać Ustawę Sejmu TEN GNIOT prawny i wówczas mieć pretensję do Gminy,gmina jak się nie wywiąże z Ustawy zapłaci grzywnę,czy wypełnienie papierka deklaracji to taka trudność.Reklamacje w sprawie Ustawy na ul Wiejską do Warszawy tam jest mądrość 460 na całą POLSKĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytaj się lepiej co zrobił urząd miasta w Łęcznej wiedząc że to jest gniot? ile wysłał pytań do rzędu? Z kim w tej sprawie się spotkał? Czy tylko siedzi na du*** i narzeka na swój ciężki los?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisać do rządu i sejmu można still herebyti na BERDYCZÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sprawie miasteczka rowerowego to posłów zaczepia, a jak przychodzi coś poważnego to co nie da się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W sprawie miasteczka rowerowego to posłów zaczepia, a jak przychodzi coś poważnego to co nie da się?
je nie wiem czy wiesz o co chodzi z pisaniem na BERDYCZÓW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli miasteczka też nie będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no zapowiadali przecież, że miasteczko powstanie na pewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ktoś odpowie dlaczego stawka od osoby w Ludwinie wynosi 4 zł a w Łęcznej 9 bo na Wiejskiej tego nie wymyślili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo w Ludwinie rządzi normalny gospodarz, a w radzie ma ludzi myślących o swoich sąsiadach. W Łęcznej rządzi gość, który jest chory jak nie zrobi jakiejś podwyżki raz w miesiącu, a w radzie ma ludzi, którzy mu przyklaskują tylko i taki jest efekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Ludwinie jest tanio tylko do czasu bo jak właściciele działek się zbiorą w kupę to chabros raz dwa podniesie cenę wszystkim i ustawi kontenery jak było do tej pory, Łęczna jest stosunkowo czystym miastem i dobrze utrzymywanym dlatego ta cena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wirtualny tato, pozostań przy starym nicku bo czytelnicy moga mieć wrażenie że jest tu jeden idiota więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak Kosiarski chce pilnować czy w moim bloku bedą segregowali??? jakoś trudno to wyobraźic a ze w łecnej drogo to juz norma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Kosiarski będzie pilnował. To ty masz to robić bo jak ktoś nie będzie segregował to ty też zapłacisz więcej a Kosiarski się ucieszy bo będzie miał więcej kasy w budżecie. Jaki gospodarz takie ceny. Porównaj wszystkie gminy tego powiatu. Wszędzie taniej a czasem nawet ponad 100 %. Jak oni to robią? W Łęcznej się nie da!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja segreguje już troche ale wiekszość ludzi ma to w d... dlatego pewnie nie nas ta zmiana śmieciowa nie nauczy tylko więcej kasy wyciągnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, bo jesli w bloku 3-4 rodziny przestaną segregować i firma oczyszczająca miasto to wykryje to wszyscy zapłacą większą stawkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwoniłem do Urzędu Miast i uzyskałem informację, że czas na deklarację jest do końca maja. Nie wiem skąd ten artykuł w takim razie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...