Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może czasem trzeba częściej dzwonić tam i się dowiadywać niż od razu cisnąć po ludziach i wierzyć we wszystko co napisze bartol i spółka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
Dzwoniłem do Urzędu Miast i uzyskałem informację, że czas na deklarację jest do końca maja. Nie wiem skąd ten artykuł w takim razie.
Oni jak widać sami nie wiedzą co i kiedy. Jak znam życie to ktoś pomylił artykuł sponsorowany, który akurat miał być wysłany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ja do tej pory oddawałem śmieci co 2 miesiące jak miałem pełny kosz i płaciłem wtedy a teraz mam oddawać co miesiąc puł kosza i wujtowi sakiewke napełniać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wujt napisał:
A jak ja do tej pory oddawałem śmieci co 2 miesiące jak miałem pełny kosz i płaciłem wtedy a teraz mam oddawać co miesiąc puł kosza i wujtowi sakiewke napełniać
pisz do sejmu i SANEPIDu o zmianę USTAWY jesteś wyborcą masz KONSTYTUC YJNE PRAWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro burmistrz jest właścicielem smieci od 1 lipca to dlaczego podmioty gospodarcze muszą mieć umowę odrębną ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
skoro burmistrz jest właścicielem smieci od 1 lipca to dlaczego podmioty gospodarcze muszą mieć umowę odrębną ???????
bo śmieci od podmiotów nie wytwrzają osoby fizyczne tylko podmioty i instytucje więc ustawa nakazuje tylko kontrole ze strony samorfządu w tej kwestii ,bo jak naliczać=od osoby zatrydnionej ? od 1mkw powierzchni,od ilości zużytej wody =w betoniarni i lemoniadziarni by zbankrutowali==czytać Ustawy,czytać,czytać.Tak nakazuje jaśnie nam panujący SEJM RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...