Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto za - ręka w górę!

Utworzony przez ktos z Łęcznej, 21 listopada 2007 r. o 20:16 Powrót do artykułu
a to ciekawe mieszkań cy upominają się o zwiększenie liczby punktów sprzedaży alkoholu.... pierwsze słyszęNo jak takie inicjatywy maja byc wazne to ja ***** Czyzby komuś zależało na zwiększeniu ilości siniaczków w Łęcznej?Może raczj zając się czystościa i porządkiem a nie wóda . idiotyczny pomysł, kretyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to ciekawe mieszkań cy upominają się o zwiększenie liczby punktów sprzedaży alkoholu.... pierwsze słyszęNo jak takie inicjatywy maja byc wazne to ja ***** Czyzby komuś zależało na zwiększeniu ilości siniaczków w Łęcznej?Może raczj zając się czystościa i porządkiem a nie wóda . idiotyczny pomysł, kretyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to ciekawe mieszkań cy upominają się o zwiększenie liczby punktów sprzedaży alkoholu.... pierwsze słyszęNo jak takie inicjatywy maja byc wazne to ja ***** Czyzby komuś zależało na zwiększeniu ilości siniaczków w Łęcznej?Może raczj zając się czystościa i porządkiem a nie wóda . idiotyczny pomysł, kretyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna sprawa z tą inicjatywą uchwałodawczą, ale jest mimo wszystko mało znana w środowisku. Warto pomyśleć o tym jak dotrzeć do konkretnych środowisk i wytłumaczyć im o co w tym chodzi. W końcu jest to szansa na dokonanie zmian na lepsze. Tak myślę, że grupy obywatelskie np. jakieś organizacje młodzieży mogłyby w ten sposób powalczyć o dobrą dyskotekę czy zorganizowanie praku, itp.. . Od lat tylko słyszymy o tym że nie ma gdzie pójść w wolnym czasie. Puby nie załatwią sprawy, bo to za mało. Brakuje w Łęcznej kina od lat, czy teraz amfiteatru (niby jest, ale ze względu na bliskie sąsiedztwo obecnie nowego kościoła nie da się organizować niektórych imprez). Zresztą pomysłów będzie wiele i warto zorganizować się w grupy, żeby zawalczyć o lepsze dla nas i następnych pokoleń. A co do alkoholu.., to "ktoś z Łęcznej" ma rację. Za dużo rozpijania towarzystwa. Ci co, chcą wypić to i tak znajdą sobie zaopatrzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...