Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czyli jak burdel w dokumentach urzędów,to odpowiadać mają właściciele.Czy znowu wyrok oprze  się Strasburg?. Tylko czemu za niekompetencję urzędasów mają płacić podatnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czytam różne komentarze, za i przeciw, ale brakuje mi wyważonej opinii prawnika. To, co uważamy za sprawiedliwe lub nawet logiczne, wcale nie musi być zgodne z literą prawa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o prawie do własności to urzędnicy słyszać nie chcą. Co za paranoja. Chłop se kupił to i może se robić co chce. Mógł zablokować, mógł rozebrać i posiać kwiatki... jego to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Droga jest na mapach, ale nie widnieje w zasobach geodezyjnych, stąd problem – mówi Adam Niwiński, starosta powiatu łęczyńskiego.   na czyich mapach? Starosty? czyli została wybudowana nielegalnie i należy ją rozebrać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech postawi bramki jak na autostradzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zaorze drogę. Niekompetencja urzędasów jest porażająca. Wyłudzili kasę za podatki, teraz chcą wyłudzić właśność. Do pierdla ze złodziejami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może specustawa i wywłaszczenie kawałka z droga hathat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chodzi o 34 ary – mówi Maria Olko" o taki kawałek tak rowa spinać? pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech zwinie asfalt i dosadzi tego lasu? Nie tylko oni jedni mają droge powiatową na swojej działce, jeżeli im wypłacą odszkodowanie to co drugi dom będzie blokował drogę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak w ogóle ci co się wypowiadają mówiąc, że dobrze Państwo Olko zrobili mieszkają w okolicy? Jeżeli nie to zapraszamy, to co tu się dzieje zaczęło być irytujące. Należy im się? Jakbyście musieli jechać i kolejne 15 km nadrabiać objazdem to mówilibyście co innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chodzi o 34 ary – mówi Maria Olko" o taki kawałek tak rowa spinać? pozdro
  Mają ludzie rację ! Zapłacili i płacili przez 18 lat , ale tylko taki Socjalista jak ty uważa złodziejstwo Państwa w stosunku do Obywatelem za coś normalnego !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak wytłumaczą władze Świdnika ulicę Lawendową? zapraszam dziennikarzy na kolejny ciekawy temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawszony "lubelaku" dlaczego obrażasz innych i piszesz głupoty?
gdyby nieten burak to lubelak niemialby co do gara wlozyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak w ogóle ci co się wypowiadają mówiąc, że dobrze Państwo Olko zrobili mieszkają w okolicy? Jeżeli nie to zapraszamy, to co tu się dzieje zaczęło być irytujące. Należy im się? Jakbyście musieli jechać i kolejne 15 km nadrabiać objazdem to mówilibyście co innego.
to odkup te droge i bedziesz jezdził kiedy chcesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne wiedzieli że na mapach jest droga a nie granice działek.A swoją drogą jak sie kupuje nieruchomość a jest niepiśmienny to sie wyjamuje prawnika. Oni od tego są by pomóc .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo O kupili od Agencji Nieruchomości Rolnej działkę z asfaltem drogi powiatowej wybudowanej 16 lat przed kupnem przez nich,dlaczego przez ten czas nikt nie wyprostował geodezyjnie tej sprawy,kto budował tą drogę,gdzie był geodeta przy zakończeniu budowy ,że nie naniósł tej drogi na mapę,kto był inspektorem nadzoru ,kto inwestorem i jeszcze wiele ???????,słowa pana starosty ,drżyjcie narody bo w powiecie łęczyńskim można będzie siłowo wyrzucać ludzi z ich własnych posesji,jeżeli powiedzie się siłowe wyrzucenie z działki państwa O z  Bekieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne wiedzieli że na mapach jest droga a nie granice działek.A swoją drogą jak sie kupuje nieruchomość a jest niepiśmienny to sie wyjamuje prawnika. Oni od tego są by pomóc .
agencja przedłożyła mapę do notariusza w 1996r bez drogi,do tej pory nie ma drogi na mapie proszę wejść na geopotal wieś Świerszczów,nie oddzielona działka z drogą.NR 436/5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem, jeśli my podatnicy płacimy podatek za drogi, to dlaczego powiat ma nie zapłacić właścicielowi działki za korzystanie z drogi?, przecież czerpią z tego korzyści majątkowe.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starostwo musi oddać ministerstwu 1.2 miliona zjedzonej subwencji ,skąd weźmie na 0.34 ha gruntu pod swoją drogą.Lepiej "chłopa" wywalić siłą z działki,już to opisane  było w Placówce co robili ze Ślimakiem ale to był zaborca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem podobną sytuację.Kupiłem nieruchomość od osoby prywatnej i po 5 latach okazało się,że droga gminna na 120 cm wybudowana została na mojej działce.Biorąc pod uwagę,że długość działki to 110m to trochę mnie to w......ło!Pan Wójt nic sobie z tego nie robił,nawet beszczelnie mi powiedział,że to nie za jego kadencji i pewnie geodeta był pijany!Na nic zdały się prośby i błagania- olewka całkowita.Więc wpadłem na wspaniały pomysł.Kupiłem starego poloneza i postawiłem go na mojej działce a gminnej drodze w miejscu nie do ominięcia.Były skargi,grożby,nażekania ale w końcu Pan Wojt pojawił się osobiście i się dogadaliśmy.Szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...