Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Awantura o parkingi przy Spacerowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2016 r. o 08:35 Powrót do artykułu
grzegorz kuczyński rzecznik prasowy? chyba jednak nie: ***leczna.pl/pl/urzad_i_wladze/pracownicy_referaty/or_boi/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co ma napisać że propagandzista? Że wazeliniarz itp? A tak rzecznik to brzmi dumnie. Może kiedyś nim zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pisz o wazelinie bo wpadniesz w poślizg na chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja za miejsce pod blokiem płaciłem ciężką kasę. Dlaczego miasto ma z moich podatków fundować miejsca prakingowe komuś pod jego balkonem i to na czyjes działce. Spacerowa to uliczka wewnątrzosiedlowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty sam jesteś wewnątrzosiedlowy. Miejsca tam były przed remontem to powinny być po remoncie. I nie urząd miał je robić tylko dogadać się ze spółdzielniami i każdy zrobiłby na swoim terenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co ta awantura? Z tego co na razie widać  na całej lewej stronie będzie można parkować w poprzek. Miejsc do parkowania będzi lekko licząc kilkadziesiąt (może i więcej niz przed remontem). I wreszcie może da się przespacerować po Spacerowej bez konieczności uciekania przed samochodami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej parkowac na wlasną odpowiedzialność. Bo to nie są miejsca wyznaczone na chwilę obecną na parking. Także straż miejska będzie często na tej ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widać tylko około 10 miejsc parkingowych jest w budowie. Na początku ulicy i na końcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Łęcznej utrudnia życie mieszkańcom, czas na zmianę jeszcze przed wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja już wolę żeby rosły chwasty niż innego burmistrza! pomyśl o tych wszystkich inwestycjach zrealizowanych przez teo, fontanna, świąteczna iluminacja świetlna, piękne kalendarze etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan burmistrz i pan Grzegorz najlepiej wiedzą co leży w interesie mieszkańców. Sami przecież doskonale dbają wzajemnie o swoje interesy. Ale co wy tam wiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magnolia street napisał:
Ja za miejsce pod blokiem płaciłem ciężką kasę. Dlaczego miasto ma z moich podatków fundować miejsca prakingowe komuś pod jego balkonem i to na czyjes działce. Spacerowa to uliczka wewnątrzosiedlowa.
Nie kłam Kuczy nski, nie płaciłeś. Napisz jeszcze, że jak ulica nazywa się spacerowa to trzeba spacerować, a nie parkingi budować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak mi mów napisał:
to ja już wolę żeby rosły chwasty niż innego burmistrza! pomyśl o tych wszystkich inwestycjach zrealizowanych przez teo, fontanna, świąteczna iluminacja świetlna, piękne kalendarze etc.
to chyba jasne, że wolisz. Bo po zmianie stracisz pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłoby lepiej gdyby Dobry Gospodarz odszedł na zasłużoną emeryturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że to sprawa dla prokuratury panie Fijałkowski! Czekamy na donos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posłuchaj cyniczny cwaniaczku! obywatel ma prawo złożyć zawiadomienie do prokuratury skoro uzna że władza za jego podatki nie spełnia oczekiwań! co cię tak boli? przypinanie łatki donosiciela to taki prymitywny zwyczaj rodem z PRL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Byłoby lepiej gdyby Dobry Gospodarz odszedł na zasłużoną emeryturę.
Za kilka miejsc parkingowych odejście, to ja wnioskuję o emeryturę poselską  i polityczną Jarosława K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie, nie za kilka miejsc parkingowych kogo chcesz wpuścić w maliny tymi swoimi sloganami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacznij myśleć samodzielnie, bez betonu ;) śmiało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za całokształt na emeryture. Wodociąg już jest to zostaje tylko siedzieć i korzystać a nie utrudniać życie  mieszkańcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...