Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna będzie wyglądać jak z bajki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2016 o 18:54 Powrót do artykułu
Czy ta ciuchcia będzie stała na swoim miejscu przez cały rok, tak jak ma to miejsce w przypadku wspomnianych w artykule iluminacji przy Jana Pawła II?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zobaczyłem tytuł ... i już myślałem, że parkingi będą bajeczne. Sorry
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy ta ciuchcia będzie stała na swoim miejscu przez cały rok, tak jak ma to miejsce w przypadku wspomnianych w artykule iluminacji przy Jana Pawła II?
Bez przesady, nikt latem nawet nie zwraca uwagi na te iluminacje i pewnie tak jest taniej. Mi to w niczym nie przeszkadza.
0
I pomyśleć że żeby nie lle24 to Kosiarski nigdy by nie zrobił tej iluminacji. Dalej byśmy mieli jak na wsi.
0
Ł. to jedna wielka bajka! baju baj, baju baj tylko ten świstak....
0
Zgłoście to do prokuratury!
0
zgłosimy zgłosimy i blogerów wszystkich też
0
Kuczyńskiego za stalking trzeba zgłosić. Notorycznie nęka blogerów.
0
zamiast udzielać się społecznie wciąż walczy z byłymi kolegami. oto co uniego na blogu dziś wyczytasz?
***grzegorzkuczynski.pl/
0
oj tam walczy nawet nic nie wpisuje to podobno koledzy?
0
Po co to komu.Na głupoty pieniądze są ,a na inne cele nie,lepiej na schroniska przeznaczyć dla biednych zwierząt a nie na świecidełka.Gdzie tu logika !
0
Jest piąkna, oby była jak na obrazku
0
Co ty to pitolisz? Przecież pojadą tą ciuchcią do mięsnego i kupią tyle słoniny dla biednych zwierząt, że aż im badziochy popękają. Nie martw się bidulo.
0
Do wszystkich poprawnych redaktorów co wypisuą pochwalne laurki na cześć rządzących!  Przyjdzie kiedyś taki dzień jak 9 listopad 2016 w USA, teraz będzie Francja a później...
0
Tiaaa... a później będzie to co zwykle bywa - Polacy nic się nie stało, tralalalala.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: