Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Jak zmieni się Stare Miasto

Utworzony przez moon, 27 czerwca 2011 r. o 09:06 Powrót do artykułu
A gdzie tam jest stare miasto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare miasto? chyba jakiś ryneczek jaki tam mają hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochani podróżnicy, znawcy architektury itp. pragnę was poinformować, że Stare Miasto w Łęcznej posiada ciekawy układ rynków świadczący o wyjątkowej historii miasta (swego czasu Łęczna była jednym z najważniejszych w Polsce ośrodków handlowych w naszym kraju) poza tym znajdziecie tu XVI-wieczną synagogę odwiedzaną co roku przez tysiące turystów z całego świata. A to że nie ma tu miliona sklepów, pasaży, kawiarni wynika z tego że łęczna "odrodziła się" jakieś trzydzieści lat temu i dopiero teraz zaczyna myśleć o odbudowie starówki. Dziękuję, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"odwiedzaną co roku przez tysiące turystów z całego świata" - gdzieś ty ich widział?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ich nie widziałem - są to dane muzeum. Może nie są to tysiące, może jest to tysiąc może 500, może 600, w każdym razie dużo. Muszę przyznać że sam byłem zaskoczony jak się tego dowiedziałem. a to że są oni często z dalekich krajów mnie akurat nie dziwi bo osób interesujących się kulturą judaistyczną jest chyba więcej poza granicami naszego kraju, niż w samej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***e ludzie ja jestem ze starego miasta .... ey mowicie o turystach ... hahahaha tam nawet osiedlaki sie boją przychodzic a co dopiero turysci ... hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja pier***e ludzie ja jestem ze starego miasta .... ey mowicie o turystach ... hahahaha tam nawet osiedlaki sie boją przychodzic a co dopiero turysci ... hahahaha
rżnij swoją matke cwelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...