Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Jak zmieni się Stare Miasto

Utworzony przez moon, 27 czerwca 2011 o 09:06 Powrót do artykułu
A gdzie tam jest stare miasto?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
stare miasto? chyba jakiś ryneczek jaki tam mają hahahahaha
0
kochani podróżnicy, znawcy architektury itp. pragnę was poinformować, że Stare Miasto w Łęcznej posiada ciekawy układ rynków świadczący o wyjątkowej historii miasta (swego czasu Łęczna była jednym z najważniejszych w Polsce ośrodków handlowych w naszym kraju) poza tym znajdziecie tu XVI-wieczną synagogę odwiedzaną co roku przez tysiące turystów z całego świata. A to że nie ma tu miliona sklepów, pasaży, kawiarni wynika z tego że łęczna "odrodziła się" jakieś trzydzieści lat temu i dopiero teraz zaczyna myśleć o odbudowie starówki. Dziękuję, pozdrawiam.
0
"odwiedzaną co roku przez tysiące turystów z całego świata" - gdzieś ty ich widział?
0
ja ich nie widziałem - są to dane muzeum. Może nie są to tysiące, może jest to tysiąc może 500, może 600, w każdym razie dużo. Muszę przyznać że sam byłem zaskoczony jak się tego dowiedziałem. a to że są oni często z dalekich krajów mnie akurat nie dziwi bo osób interesujących się kulturą judaistyczną jest chyba więcej poza granicami naszego kraju, niż w samej Polsce.
0
Ja pier***e ludzie ja jestem ze starego miasta .... ey mowicie o turystach ... hahahaha tam nawet osiedlaki sie boją przychodzic a co dopiero turysci ... hahahaha
0
Gość napisał:
Ja pier***e ludzie ja jestem ze starego miasta .... ey mowicie o turystach ... hahahaha tam nawet osiedlaki sie boją przychodzic a co dopiero turysci ... hahahaha
rżnij swoją matke cwelu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: