Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Informacja jak z biuletynu burmistrza - buduje się, hurrra! A to, że parking przy ul. Szkolnej nie mógł powstać kilka lat, to cicho sza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstać nie powstać ale mam ogromne wątpliwości czy to z inicjatywy burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ul. Boczna Szkolnej????? To podobnie jak w jednym wcześniejszym artykule "dzielnice" w Łęcznej. Panie erdaktorze byłeś, widziałeś, dzisiaj poszedłem do banku żeby zobaczyć to co pan pisze: "Drogowcy pojawili się też na ul. Boczna Szkolnej.", żadnego nie widziałem, może mieli przerwę, oznak pracy też żadnych.... a takie jeszcze pytanie: Raz Pan piszesz, że Różana asfaltowa (artykuł wcześniejsszy), raz że z kostki brukowej, zdecyduj się Pan (lub ten co Panu te informacje dostarcza).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś maja stresa i załamanie humoru. Gospodarz idzie na urlop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu błędy. Proponuję aby w redakcji stworzono procedurę w myśl której każdy tekst wysłany przez Kuczyńskiego będzie musiał przejść test worda. Chciałabym też zapytać jaki jest koszt takiego artykułu sponsorowanego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wreszcie wyremontują solidnie drogę z Łęcznej do Sosnowicy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wreszcie wyremontują solidnie drogę z Łęcznej do Sosnowicy ???
    Nie ten urząd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ten urząd...
Ale "ten" urząd powinien o to też zabiegać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy szanowny pan redaktor był na miejscu i widział ten rozpoczęty remont bocznej ulicy Szkolnej? A pan rzecznik był? Bo tam psa z kulawą nogą nie widać. Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd? Dla wierszówki? Dla poklasku szefa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...