Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna na rowery: Tańce, garnki i zupa pokrzywowa (zdjęcia)

Utworzony przez Jadwiga, 8 października 2012 r. o 08:35 Powrót do artykułu
Jechałam. Świetnie przygotowana i zorganizowana impreza. Słowiański Gród był rewelacyjny! Pozdrawiam rowerzystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba warto też wspomnieć, że na rajdzie rowerowym, pojawił się nasz dobry gospodarz i wygląda na to, że będzie teraz "budował ścieżki rowerowe". Myślał pewnie, że ludzie już zapomnieli kto całkiem niedawno rzucił pomysł rozebrania obecnej ścieżki rowerowej aby w kostkę wykorzystać w bardziej wymagających miejscach. Powiedział, cytuję z pamięci, że radni to tylko parkingi by budowali, a ścieżek nie ma komu... Stopień zażenowania publiki po wygłoszeniu tego zdania, nawet mnie zaskoczył. PS To znaczy najpierw dowiemy się pewnie jak duże są opóźnienia w projekcie rewitalizacji starówki, a chwileczkę później "z kopyta" ruszą prace przy budowie ścieżki (lub ścieżek - w słowach wyraźnie wyczuwałem urzęduwy rozmach) http://leczna24.pl/forum/images/smilies/icon_e_wink.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególne podziękowania dla dzielnego Reksia który uświetnił nasze przedstawienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznać się, który buczał jak wódz przemawiał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna akcja. Oby więcej takich rajdów. Plus dla burmistrza za chęć budowy ścieżek rowerowych. Dzięki za fajny rajd dla organizatorów i ludzi z grupy rowerowej! Pozytywnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, jechałem, super!Pozdrawiam uczestników i organizatorów.Mam nadzieję, że takich akcji będzie więcej. Ludzie sympatyczni,życzliwi. A akcja w Grodzie - pełne zaskoczenie!Nigdy tam nie byłem.Super sprawa.Dzięki i do zobaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam chłopaków z Łęczyńskiej Grupy Rowerowej. Zajefajną wycieczkę przygotowaliście nawet Teo jej nie popsuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rider - małe sprostowanie - to nie chłopaki z ŁGR przygotowali wycieczkę. Organizatorem był Urząd Miejski.I to tak na moje oko ta młodsza część ekipy.Tak trzymać dzieciaki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd dał tylko środki, to lgr24 przygotował technicznie cały ten wypad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...