Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Odliczanie do nowej drogi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2017 r. o 18:25 Powrót do artykułu
Wiecie dlaczego władza w Łęcznej chwali się nieukończonymi inwestycjami? Bo jak je skończą, go nie ma się czym chwalić. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale te porządne chodniki to chyba nie do końca są w porządku. Wystające kostki, uginają się podczas chodzenia - długo nie wytrzymają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie dlaczego władza w Łęcznej chwali się nieukończonymi inwestycjami? Bo jak je skończą, go nie ma się czym chwalić. :) dobre :) uśmiałam się 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj zróbcie coś dobrego i nie krytykujcie innych.Zdejmcie krótkie majtki wytrzepcie głowę z piasku i zacznijcie coś robić dla ludzi,a  nie krytykujcie trych co  od wielu WIELU lat DUŻO ROBIĄ.Lęczna przed 2002 rokiem to Łęczna PRZYPOMINAJĄCA LATA ŚWIETNOŚCI jarmarków.Teraz to METROPOLIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty metropolia nie ćpaj tyle. Co za głąb  w google se wpisz i zobacz jak wygląda metropolia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Czarku,szkoda mi ciebie ,ale nie jestem z Lycny i nie ĆPAM.Zmień towarzystwo.A tak na marginesie to szkoda mi ciebie ze wpadłeś w złe towarzystwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minął tydzień otwarta ? wez ktos zobacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...