Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Otwiera się pasaż handlowy Czerwona Torebka

Utworzony przez Nnnnnm, 9 października 2012 r. o 22:11 Powrót do artykułu
Nie no ekstra sklepy. Najpierw się najem mięsa jak to przy obiedzie, zjem deser żeby kulturalnie było, a kiedy dzieci pójdą spać będę mógł w spokoju się napić. Oczywiście przekonuje, i trafiam po Hepatil. Następnego dnia kiedy czuję motywację do życia i nie picia chce odnowy! Kremy, maseczki perfumy wszystko jest moje. A na koniec widzę, że jestem taki ślepy, że okulista nic nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZMIEŃCIE NAZWE PASAŻU HANDLOWEGO !... Łęczna nie ma nic wspólnego z...komuchami !, więc dlaczego akurat " Czerwona Torebka" (sic?). Zorgani zujcie Konkurs na nazwe pasażu to przy okazji zareklamujecie Swoje biznesy . Niech będzie "PASAŻ...." Dokładnie, jak zobaczyłem nazwe tego Pasażu w Łęcznej to... spadłem z fotela (?). Tyle pięknych określeń jest w propozycji "PASAŻ..." Także oczekujemy na Konkurs w Łęcznej . Szczęść Boże !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SYLWESTER napisał:
ZMIEŃCIE NAZWE PASAŻU HANDLOWEGO !... Łęczna nie ma nic wspólnego z...komuchami !, więc dlaczego akurat " Czerwona Torebka" (sic?). Zorgani zujcie Konkurs na nazwe pasażu to przy okazji zareklamujecie Swoje biznesy . Niech będzie "PASAŻ...." Dokładnie, jak zobaczyłem nazwe tego Pasażu w Łęcznej to... spadłem z fotela (?). Tyle pięknych określeń jest w propozycji "PASAŻ..." Także oczekujemy na Konkurs w Łęcznej . Szczęść Boże !.
Może czarny BIRECIK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow, wieśniaki z Łęcznej bedoM miały gdzie chodzić na zakupy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Mirka, Twoi bracia Wieśniacy może i będą tam kupować. Jesteś TROLEM i burakiem, który ma możliwość pisania i czytania, gdyż komuna twoich rodziców oderwała od pługa i sierpa i dała pracę w mieście. I tylko tacy wytykają innym pochodzenie. A w Łęcznej mieszkają ślązacy, warszawiacy, górale paru włochów i trochę hołoty podobnej do Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow !!!!! całe 476 m2 - to prawie tyle ile mam stodoły na siano i zborze razem wzięte, hehehehe Można szaleć ile dusza da, a zwłaszcza kieszeń, hahaha Jak się odbijesz przy ścianie "Wierzejek" to za 15 sekund wpadniesz na "Zdrowe Oczy" i oby nie było to prorocze i soebie ich nie W Y B I J C I E !!!!! Pozdrawiam Czerwona podwiązkę czy inną część damskiej garderoby i czekam na szalone zakupy !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdjęcie NIE JEST z Łęcznej, Wstyd, wstyd, wstyd ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Kosiarski i Dyrektor Grzesiuk są z pewnością zadowoleni, że torebka jest właśnie CZERWONEGO koloru. Tak towarzysze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...