Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Ratusz stawia betonowe słupki wokół parkingów

Utworzony przez mieszkaniec, 7 kwietnia 2011 r. o 18:57 Powrót do artykułu
No wreszcie! Nawet w piłkę nie można było pograć. Wielokrotnie kierowcy parkowali prawie na samym boisku. Przeganiali grających, bo im samochody uszkodzisz. I tak teraz obok słupków są miejsca do parkowania. Chyba co niektórzy radni zapomnieli o młodzieży, dzieciach. No ale oni nie głosują...A kierowcy i rodziny radnych nie muszą parkować pod oknem, można czasami dla zdrowia się przejść. Zastanawiam się tylko czy to nie zaczyna się gra wyborcza obecnych (co niektórych)radnych. Wybory tuż, tuż. Ale okaże się czy ci radni co nagle tak krzyczą będą kandydować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz czy dziennikarz to piszący wie kto w tym kraju może nakładać mandaty ?? Jak nie to ja mu wypisuje 20 000 pln płatnych w terminie 7 dni. cyt. ,,Do tej pory Spółdzielnia Mieszkaniowa za parkowanie na trawnikach wystawiała mandaty lub kierowała wnioski o ukaranie do sądów.''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
No wreszcie! Nawet w piłkę nie można było pograć. Wielokrotnie kierowcy parkowali prawie na samym boisku. Przeganiali grających, bo im samochody uszkodzisz. I tak teraz obok słupków są miejsca do parkowania. Chyba co niektórzy radni zapomnieli o młodzieży, dzieciach. No ale oni nie głosują...A kierowcy i rodziny radnych nie muszą parkować pod oknem, można czasami dla zdrowia się przejść. Zastanawiam się tylko czy to nie zaczyna się gra wyborcza obecnych (co niektórych)radnych. Wybory tuż, tuż. Ale okaże się czy ci radni co nagle tak krzyczą będą kandydować...
Tam potrzebny jest parking bo nowy Orlik jest o kilka kroków dalej. Jasne że to zemsta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby mieszkańcy odpłacili się odpowiednio burmistrzowi, najlepiej jeszcze przed końcem kadencji. Mogliby mu ją tak np. w referendum skrócić. Brawo Panie radny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu pisać... trudno to nazwać boiskiem zwłaszcza pod jedną bramką ślady po kołach (ale nie parkujących - chyba), miejsc parkingowych potrzeba, zwłaszcza że nie tak daleko zaraz za murkiem jest teren szkoły a tam boisk kilka. Ciekawe kogo jeszcze zemsta dosięgnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórym radnym bije na głowę. Młodzi nie znaczy wszechwiedzący jak im się zdaje. Opanujcie się FM i SP. Zbyt szybko władza weszła wam w głowę. Pokory chłopcy,pokory a nie od razu podskakiwać do gardeł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobie bije na głowe. Niech chłopaki robią tak dalej. W końcu ktoś pokazał, że wodzowi można powiedzieć NIE. Wybrali ich ludzi, nie po to żeby mieli siedzieć i ślepo podnosić ręce co miesiąc. Pytam się co robi reszta radnych? Dlaczego nie widać ich efektów pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do nie tylko fiołek: Jesteś z obozu "wodza"? Oni są radnymi wybranymi przez ludzi, a nie przez burmistrza. Mają dbać o ludzkie sprawy, a nie klepać co im "wódz" powie. Nie jest dziwne, że słupki się akurat tutaj pojawiły? Bo mnie to się wydaję aż nadto czytelne. Ludzie muszą mieć gdzie parkować. Nie wolno o nich pamiętać w dniu wyborów tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza sobie pomniki stawia takie same jak ona betonowe;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko fiołek napisał:
niektórym radnym bije na głowę. Młodzi nie znaczy wszechwiedzący jak im się zdaje. Opanujcie się FM i SP. Zbyt szybko władza weszła wam w głowę. Pokory chłopcy,pokory a nie od razu podskakiwać do gardeł.
tatuś kazał tak napisać? Wielu radnym bije na głowę, przyznaję ci rację i to sa radni, których w większości nie powinno być w radzie miasta bo nie wiedzą nad czym głosują. Są maszynkami i to tępymi. Jeśli Fijałkowski i Pawlak na ostatniej sesji swoim zachowaniem sprawili że są wszechwiedzący - jak sugerujesz - to życzę szczęścia, ale chyba na Białorusi, bo tam takie praktyki władz są na porządku dziennym. I - jak sugerujesz - panowie potrzebują pokory. Zgadzam się - pokora jest cnotą, jest jak najbardziej potrzebna, ale chyba nie w tym przypadku. Zadawanie pytań i dociekanie prawdy od WŁADZY to nie jest brak pokory. Obudź się chłopie, zanim coś żenującego napiszesz po raz kolejny. Panowie Pawlak i Fijałkowski: może to zabrzmi brzydko i patetycznie, ale dobrze, że ta Rada Was ma. Nie byłem Waszym zwolennikiem, ale ostatnimi "wyczynami" przekonaliście mnie do siebie. Oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkanką Łęcznej i uważam, że M.Fijałkowski i S.Pawlak coś zrobią dla nas mieszkańców i dla tego miasta. Są młodzi, mają świeże pomysły i przede wszystkim chętni do pracy, aby coś zdziałać, a nie pierdzieć tylko w stołek jak reszta radnych ! Gdzie oni w ogóle są i co robią...? A burmistrz i tak się będzie gotował ze złości, bo mu ktoś w planach miesza. Wspólne rządzenie polega na wybraniu kilku pomysłów, wyłonienie jednego - najlepszego dla miasta, a nie pod dyktando ! Pozdrawiam mieszkańców Łęcznej :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Ratuszowi bardzo dobrego pomysłu. Brawo burmistrzowie i urzędnicy magistratu. Straż Miejska jeszcze bardziej aktywnie powinna karać tych co nie wiedzą gdzie znajdują się miejsca parkingowe. Również jestem posiadaczem samochodu i doskonale wiem gdzie mam parkować zgodnie z przepisami. A na pytanie gdzie parkować auta jest jedna odpowiedź: tam gdzie jest miejsce na to przeznaczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej pisał syn teraz może tatuś pisze. Ewentualnie mieszkaniec domku jednorodzinnego z własnym garażem lub podjazdem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...