Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Rozdawali żywność potrzebującym

Utworzony przez gregori, 5 sierpnia 2011 r. o 11:35 Powrót do artykułu
ciekaw jestem ile sami sobie z tych rzeczy pracownicy osrodka nabrali , bo z tego co wiem w łęcznej to normalna praktyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co-nieco słyszałem od znajomych o tej "żywności dla potrzebujących",ale nie w Łęcznej tylko w Cycowie. Ponoć do grona "biednych-potrzebujących" należą też Grube Ryby Cycowskie(czyli ludzie którym na pewno kasy nie brakuje).... Wszak przecież "to takie polskie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek 408 napisał:
Co-nieco słyszałem od znajomych o tej "żywności dla potrzebujących",ale nie w Łęcznej tylko w Cycowie. Ponoć do grona "biednych-potrzebujących" należą też Grube Ryby Cycowskie(czyli ludzie którym na pewno kasy nie brakuje).... Wszak przecież "to takie polskie"
Podobno w Cycowie to te grube ryby dostają wówczas gdy dochód na osobę nie przekracza 353zł miesięcznie,to rozbój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gregori napisał:
ciekaw jestem ile sami sobie z tych rzeczy pracownicy osrodka nabrali , bo z tego co wiem w łęcznej to normalna praktyka
"gregori" czy będziesz zadowolony kiedy na to pytanie odpowie tobie prokurator. Oskarżasz bezpodstawnie pracowników ośrodka. Tym samym twoje doniesienia nadają się do sprawdzenia przez prokuratora, co mam nadzieję stanie się i albo ty masz rację albo odpowiesz za to co napisałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...