Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Ruszył remont amfiteatru

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2016 r. o 18:48 Powrót do artykułu
Burmistrz Kosiarski to prawdziwy gospodarz i dba o majątek miasta. Zasługuje na nasz szacunek i poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsapaniele, wszyscy jesteśmy wdzięczni naszym włodarzaom że wreszcie sie doczekamy nowego amfiteatru, żyj nam sto lat Teo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyńcki, przestań ludzie to czytają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to w Łęcznej mieszka tylko Kuczyński?Ja znam osoby z  innymi nazwiskami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale inne osoby brzydzą się takim wazeliniarstwem. On nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ja jak czytam artykuł do dziennika i widzę w nim błędy, wiem kto pisał. Kóczynzki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Fijałkowski, proszę to zgłosić do prokuratury, albo chociaż dać lajka Soboniowi na fejsbuku. Tylko szybko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński uspokój się, zajmij się czymś, kopejki w szpitalu juz zlikwidowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amfiteatr,kopejki w szpitalu,błędy w tekście,Fijałkowski,poseł Soboń, wazelina-.O co chodzi czyżby to nowa sceneria w tym amfiteatrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kóczynski znowu po godzinach robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kóczynski znowu po godzinach robi.
Po Śląsku sie godo "zdup sie z forum"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fijałkowski nadal nie może pogodzić się z tym jak zdecydowali mieszkańcy Łęcznej w wyborach. Szkoda, ale czego oczekiwać od człowieka bez honoru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamczyński nie kłam i człowieku po 21 też pracujesz? Chyba nigdy się nie odwdzięczysz za żonę w mops. Fijałkowski nie musi się wstydzić chodzić po mieście. Jego nikt palcami nie wytyka od wazeliniarzy i dupowłazów. Nie porównuj się bo ty studia ledwo skończyłeś, co widać po pisowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jak ładnie ci wychodzi, chyba dlatego, że tylko dwa zdania. Nawet honor napisałeś bezbłędnie. Ty Kłamczyński  jak byś miał ciut honoru, to zanim napiszesz tekst do dziennika, czy do Ł24 powinieneś poprosić jakiegoś plonistę o weryfikację. Nie wstyd ci jak w mieście mówią mgr. analfabeta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Twoim wpisie też jest mnóstwo błędów. Więc...! Zacznij od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fikołajtki znowu atakują. Jakie to przykre dla Łęcznej. Zero argumentów, tylko ciągłe ataki i szukanie kuczyńskich. Nazwali mnie tak już trzeci raz na tym forum. Beka z tych podludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Burmistrz Kosiarski to prawdziwy gospodarz i dba o majątek miasta. Zasługuje na nasz szacunek i poparcie.
I ty nie jesteś dupowłaz, tylko kto? Czy normalny mieszkaniec napisałby coś takiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i coś takiego jak wyzej też by nie napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, że nie. Przecież trzęsie portami. Może tylko chwalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie też remontują amfiteatr i nikt  nie wypisuje głupot na forum?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...