Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Ulica gotowa, nazwa w konsultacjach

Utworzony przez głupiutka wierna, 13 czerwca 2012 o 15:47 Powrót do artykułu
Jana Pawła, jana pawła, jana pawła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mamy w łęćznej dopierojedna ulicę jana pawła...=chę aby co druga ulica nazywała się jana pawła...No może być tez lupy....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro imienia ksiądza to domyślam się że pyskopat partycypował w kosztach, bo jak nie to wypierd****ć Wiocha będzie wiochą aż ryle wybiora po Łęczną wągiel i skonczy się wiocha
0
Ci księza sa rzeczywiscie bardzo zasluzeni dla miasta, ale zeby o tym wiedziec to trzeba sie niestety troche do ksiazek ruszyc, a nie tylko dziennik przegladać. ksiądz Bolesław był założycielem ochotniczej straży pożarnej w Łęcznej(jednej z najstarszych w Polsce) Pozdrawiam
0
i co z tego ? Czy każda ulica musi nosić nazwę świętego ? Są też ludzie zasłużeni dla Łęcznej jak np Jan z Tęczyna czy chociażby polscy Królowie, dzięki którym Łęczna uzyskała prawo do organizowania jarmarków ; Stefan Batory, Kazimierz Jagiellończyk, Władysław IV. Dodałbym również do tego grona Adama Noskowskeigo.
0
moze współczesnych złodziei ?? proponuje : np. św,blidy. albo tuska patrona złodziei. albo rostowskiego złodzieja nr 1 w rp.
0
Jacka Kucharskiego likwidatora posterunków w gminach powiatu.
0
Ja proponuję ul. Janusza Pilikota. Choć nie zgadzam się z poglądami tego Pana to trzeba mu przyznać, że słowa dotrzymał i w Łęcznej mamy dwa pasy na DK-82 o czym spoołeczeństwo zapomniało.
0
A może zwyczajnie i neutralnie jakaś Długa , Prosta, albo mam, Wąska. Tak Wąska pasuje jak cholera, nowa ulica a szeroko na dwa rowery.
0
Dwie ulice,które noszą nazwę DWÓCH WIELKICH POLAKÓW może połączyć tylko ulica, która powinna być nazwana Aleja Rzeczpospolitej (mam nadzieję,że w Łęcznej nie ma jeszcze ulicy tak nazwanej). Gdyby ta nazwa z różnych przyczyn nie mogłabyć przyjęta to proponuję przyjąć ul. POLSKA. Pozdrawiam.
0
Dwie ulice,które noszą nazwę DWÓCH WIELKICH POLAKÓW może połączyć tylko ulica, która powinna być nazwana Aleja Rzeczpospolitej (mam nadzieję,że w Łęcznej nie ma jeszcze ulicy tak nazwanej). Gdyby ta nazwa z różnych przyczyn nie mogłabyć przyjęta to proponuję przyjąć ul. POLSKA. Pozdrawiam.
0
Proponuję nazwę "ul.Jezusa Chrystusa Pana Naszego i Króla Polski i Matki Jego Przenajświętszej Maryi Zawsze Dziewicy Patronki Naszej i Pocieszycielki". W sam raz będzie. Alleluja i do przodu!
0
aż chciałoby się rzec "jezusmariajapier***ę"!
0
przy psach taka nazwa ulicy nie pasuje
0
Szeleszczących cweli w dresach
0
A czy komże dla wszystkich Łęczynian już pan burmistrz zakupił?Przy policji ulica winna mieć nazwę wesołą,np.Bez Wyjścia.
0
Myślę, że najlepsza nazwa ulicy to: "Skopanego w mordę dresa" numer nieważny.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: