Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Włączyli fontannę na upały

Utworzony przez Gość, 6 sierpnia 2013 r. o 08:33 Powrót do artykułu
Byłem z dzieckiem. Rewelacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno na Starej Łęcznej nie było tylu ludzi jak jest obecnie i to cieszy, bo w końcu stare miasto zaczyna tętnić życiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż by był za temat bez komentarza, od razu nasuwa się myśl o przypomnieniu: I śmiem o nim wspomnieć. Panowie -Tylko o odbiorze całej inwestycji powiadomcie odpowiednie służby -  nie zapomnijcie o procedurze urzędniczej, bo będzie "kicha" jak z targowiskiem. Tytuł mógłby być bardziej doniosły i porywający, a nie tylko: Włączyli fontannę na upały - KTO włączył? Ale rozumiem i to, nie było czasu i komu pomyśleć dodać odpowiedni tytuł do artykułu. Fontanna ta mogła by być większa jak na taki duży kamienny  plac, a skoro już taka mała jest: Niech służy dzieciom w Łęcznej jak najlepiej. ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż by był za temat bez komentarza, od razu nasuwa się myśl o przypomnieniu: I śmiem o nim wspomnieć. Panowie -Tylko o odbiorze całej inwestycji powiadomcie odpowiednie służby -  nie zapomnijcie o procedurze urzędniczej, bo będzie "kicha" jak z targowiskiem. Tytuł mógłby być bardziej doniosły i porywający, a nie tylko: Włączyli fontannę na upały - KTO włączył? Ale rozumiem i to, nie było czasu i komu pomyśleć dodać odpowiedni tytuł do artykułu. Fontanna ta mogła by być większa jak na taki duży kamienny  plac, a skoro już taka mała jest: Niech służy dzieciom w Łęcznej jak najlepiej. ;) ostudz panie firdku i pan swoje najwyższe partie organizmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zimna woda dobrze robi na jąkanie Firdku...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zimna woda dobrze robi na jąkanie Firdku...........
z kolei doplyw gotówki wpływa na to że nie sprzedaje się znajomych za judaszowe srebrniki panie Kłamczyński. Tylko komu ja to mówię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc z myślą, że w Polsce sprzedaje się tylko wódka i godność. Wódki nie ma, więc sprzedaje godność i znajomych w pakiecie. Brzydzę się takimi ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc z myślą, że w Polsce sprzedaje się tylko wódka i godność. Wódki nie ma, więc sprzedaje godność i znajomych w pakiecie. Brzydzę się takimi ludźmi.
  Znajomych swoich to już sprzedał. Po pierwsze nie jestem jąkałą i nie pultam się jak Ty, gościu z ............. A po drugie, to nie jestem rudym - fałszywym i z tego się cieszę. czym Cię jeszcze zaskoczyć? Obrońco - nie wiem KOGO? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj firduś mama nauczyła cię tylko krytykować i obrażać ludzi,wszystko  co dobre wysysa się z mlekiem matki ty wyssałeś tylko wściekliznę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj firduś mama nauczyła cię tylko krytykować i obrażać ludzi,wszystko  co dobre wysysa się z mlekiem matki ty wyssałeś tylko wściekliznę
Wiesz - mama zawsze powtarzała mi, że ten co ma piegi na rękach i rude ja#a, to kawał gnoja i tyle mam Ci do opowiedzenia. Popatrz na swoje ręce, opuść spodnie, a zobaczysz , czy się mylę? :o A na drugi raz pisz coś do tytułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś pięknie wychowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co się dziwisz, ludzie mali i niscy zawsze byli wredni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te rude to najgorsze a w łęcznej przy władzy sporo się ich kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja gościu, rudy to nie tylko kolor, a styl życia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no widzisz jak się zapultałeś z fontanny przeszedłeś do przezywania,maluczcy tak mają pies nie umie mówić więc szczeka,linia obrony przed swoją głupotą nie zna granic.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno na Starej Łęcznej nie było tylu ludzi jak jest obecnie i to cieszy, bo w końcu stare miasto zaczyna tętnić życiem
 
Dawno na Starej Łęcznej nie było tylu ludzi jak jest obecnie i to cieszy, bo w końcu stare miasto zaczyna tętnić życiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nawet drzewka zdążyli wykopać, które niedawno były posadzone i jak coś można tutaj organizować?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...