Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Wyślij e-maila, zgłoś usterkę

Utworzony przez NArki, 22 sierpnia 2012 o 20:40 Powrót do artykułu
Czyżby nieustająca krytyka pracy urzędników przyniosła efekty?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szczerze ? Podoba mi się pomysł.
0
Świetna sprawa. Jeśli faktycznie mail będzie sprawdzany, a usterki usuwane to tylko wdrażać akcję w pozostałych miastach. Już skrobie o spalonej żarówne na światłach. Niech działają.
0
O ile znam burmistrza Kosiarskiego i jego wiernych poddanych to usuwane będą maile, a sprawdzani będą ich autorzy. Moim zdaniem to typowa zasłona dymna od nic nierobienia.
0
Połamany chodnik... Brzmi interesująco Powodzenia w interweniowaniu władzo. A jeśli usterka nie będzie na bieżąco poprawiana, zawsze można powiedzieć, że skrzynka pocztowa zapchana, awaria serwera ect. Życie, po prostu...
0
Danio napisał:
O ile znam burmistrza Kosiarskiego i jego wiernych poddanych
oile znam wiecznych malkontentów, wiecznych niezadowolonych, pełnych jadu, wiecznych zazdrośników i nieudaczników to zawsze bedą węszyli podstęp. a szczęście poza głośnym szczekaniem i donoszeniem nic z ich działalności nie wynika. Bardzo uaktywniło się ostatnio kółko węszycieli i "szukaczy" sensacji. Zbiegło się jakoś dziwnie z promocją łęczyńskiego pisma...Przypadek to czy? Czy przypadek to, że niektóre nicki pojawiają się jak zaraza we wszystkich portalach i są bezczelnie jadowite?Bohaterzy anonimowi jak komusza esbecja i ormo
0
w Łęcznej jest o niebo czyściej niż w moim mieście Lublinie :/ Osiedla zadbane, ulice schludne. Nawet okolice targowiska nie przypominają Lubelskiego pobojowiska. Nie narzekajsie na innowacyjne pomysły, sami sięgnijcie rączką za narzędzia w najbliższej Wam okolicy Takie polskie ... rzucić peta sąsiadowi, niech on sprząta ... ale jak już zacznie sprzątać faktycznie, każdy patrzy się na niego jak na idiotę .. "po co to robisz człowieku" ech ..
0
Wygląda na to, że w Łęcznej reaktywowało się ORMO tylko kilka razy aktywniejsze
0
Kilka jakichś zdesperowanych osób w sposób bezczelny stara się zniszczyć łęczyński portal www.leczna24.pl, za rzucając redaktorom L24 wszystko co najgorsze, łącznie ze złą pogodą.. To takie polskie, że nieudacznik, któremu nie poszło w wyborach lub gdziekolwiek próbuje swoją żółć wylać na innych,a gdy ma okazję zrobić to anonimowo to jest mu szczególnie wygodnie. Mnie zastanawia nawet cierpliwość redaktorów L24 na te zaczepki i paszkwile. Jasne jest, że niektóre wpisy pochodzą spod jednej ręki, podobne błędy stylowe. Nie mam też najmniejszej wątpliwości o co chodzi bartolowi, choć wprowadza fałsz jako, że strona L24 nie jest urzędowa. Jako czytelnik L24 oferują swoją pomoc redaktorom w razie potrzeby prawnej
0
leczyniak dedncur napisał:
Jako czytelnik L24 oferują swoją pomoc redaktorom w razie potrzeby prawnej
Ja natomiast polecam Ci wizytę w powiatowym szpitalu - oni zaoferują Ci z pewnością pomoc jakiej oczekujesz Pisz także proszę z jednego nicka, bo robi się straszny syf w tym wątku i ktoś może odnieść mylne wrażenie, że jest tu kilka osób.
0
Ooooo... znowu bartol.... znowu prezentuje swoje IQ
0
Sam pomysł skrzynki @ do zgłaszania usterek jest jak najbardziej OK, tylko musi trafić na podatny grunt. W Łęcznej niestety takiego nie ma. Dlaczego? Otóż każda uwaga skierowana w stronę władz miasta jest traktowana jako atak, a osoba, która odważyła się poinformować o błędach czy usterkach staje się pełnym złości malkontentem. Dodatkowo uważam, że taka skrzynka może służyć do inwigilacji, ponieważ pomoże zobaczyć burmistrzowi kto jest po jego stronie a kto nie. Łęczna to taka trochę mała Korea Płn. Na zewnątrz ma wyglądać dobrze, ale w środku jest bagno. Władze Łęcznej nie potrafią zrozumieć co to jest konstruktywna krytyka i zamiasta wziąć się po takiej do roboty i udowodnić tym samym, że jest inaczej, nie traktują poważnie osób zgłaszających uwagi.
0
Eeee oto polska właśnie. Skrzynka jeszcze nawet nie ruszyła, a krytykanci już atakują. Może najpierw napisz maila, zgłoś usterkę jeśli widzisz i poczekaj na efekt. Nie wyprzedzaj faktów, bo sam zachowójesz się jak wujek z białorusi Dla mnie inicjatywa ciekawa. Czkeam na taką skrzynkę w Lubartowie
0
Przecież napisałem, że dla mnie też ta inicjatywa jest OK, ale swoją opinię na temat działania skrzynki opieram na podstawie zamieszczania uwag w kierunku urzędu na forum serwisu Ł24. Serwis ten początkowo obiektywny w ostatnich miesiącach stał się stroną urzędową, więc na podstawie działania np. forum można zakładać jak będzie wyglądało podejście UM do zgłoszeń na skrzynkę. Prawdopodobnie także osoby, które zgłoszą jakieś uwagi, zostaną skrytykowane i powie im się żeby trochę same zajęły się miastem.
0
Panowie i panie, czy wiecie ile interpelacji napisali dotychczas nasi radni? Taka interpelacja to właśnie takie zgłoszenie usterki. Co robi z tym Pan burmistrz? Jak reaguje na pytania składane właśnie w tej formie. Możecie śmiało sprawdzić np. w protokołach z sesji zamieszczanych w BIP'ie. Pokuszę się nawet o stwierdzenie że, takiej ilości chamstwa i buty jaką prezentują nasi włodarze podczas sesji nie widać nawet na wiejskiej. To co obserwujemy obecnie, to według mnie jedynie "symulacja pracy" zastosowana przez urząd miejski w Łęcznej aby odwrócić uwagę od bieżących problemów.
0
Ludzie, jaka skrzynka, jakie usterki? Przecież referat gospodarski komunalnej w osobie głównie dwóch pracowników wozi dupska w tym celu właśnie od godziny 7:00 rano conajmniej pół dnia. Przecież na tym polega ich praca. Mają sprawdzać chodniki, ulice, znaki, nasadzenia roślinne. I za to zarabiają duże pieniądze. Może od nich by tak egzekwować a nie czekać na gotowe. Jest gadu gadu, czego wy więcej chcecie.
0
Widzu, nie ma sensu tłumaczyć, urzędasy wiedzą lepiej,
0
Gość napisał:
serwisu Ł24. Serwis ten
bartol...Jesteś znowu?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: