Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Za ścieki i wodę nie zapłacimy więcej. Ani mniej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 czerwca 2016 o 17:35 Powrót do artykułu
A nie dał wam znać p. Kuczyński jak go tu tytułujecie, że burmistrza Łęcznej kopnął w głowę koń, mielibyście dobry tytuł.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dał znać tylko nie mogą o tym napisać. A może spróbujecie? Proponuje tytuł: Koń nokautuje Kosiarskiego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
4 tysiące złotych to jest zysk ORŁA BIZNESU, tylko pogratulować! Giełda Warszawska czeka na takich herosów ekonomii.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kuczyński skoro teraz jest średnio to kiedy jest drogo? Ile musiałaby kosztować woda i ścieki żeby było drogo. Bo skoro płace najwięcej w powiecie to ku..a chyba tanio nie jest nie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dajcie spokój kuczyński może dopłacać do wody.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ten artykuł przypomina kawał o Stalinie, który kończył się słowami "a mógł zabić". Tak też jest i tutaj przecież ludzie Kosiarskiego mogli przyklepać kolejną podwyżkę o powiedzmy 20% ale nie zrobili tego. Tłuszcza powinna się cieszyć i wodzowi dziękować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no jeśli nawet KOD nie jest z "dobrym gospodarzem" to chyba tylko Krysia z asystentem została przy nim
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się z Łęczyńskim szKODnikiem mogło byc drożej a nie jest. Dzięki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten artykuł można było zatytułować np:  ZNÓW NIE BĘDZIE OBNIŻKI ZA WODĘ I ŚCIEKI  lub KIEDY BĘDĄ OBNIŻKI ZA WODĘ I ŚCIEKI W ŁĘCZNEJ? lub REWELACYJNY WYNIK FINANSOWY SPÓŁKI WODNO ŚCIEKOWEJ 4tys zł - JEDNAK OBNIŻKI STAWEK NIE BĘDZIE!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
optymista napisał:
Ten artykuł można było zatytułować np: ZNÓW NIE BĘDZIE OBNIŻKI ZA WODĘ I ŚCIEKI lub KIEDY BĘDĄ OBNIŻKI ZA WODĘ I ŚCIEKI W ŁĘCZNEJ? lub REWELACYJNY WYNIK FINANSOWY SPÓŁKI WODNO ŚCIEKOWEJ 4tys zł - JEDNAK OBNIŻKI STAWEK NIE BĘDZIE!
jest jak jest, a jest drogo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zgłoś się do spółki i płać wiecej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystko obliczymy jak należy, pod warunkiem, abyś nie laciał nadal ze mną w siebie samego, czyli w CHUJA!!!! Dlaczego milczysz w sprawie polskich odkryć mojego autorstwa? RP nadal pozostanie kolonią bez prawa do patentów i nowych technologii. Nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują z zewnątrz jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. W Polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o Ojczyznę. Współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia. Jednocześnie wraz z wiekiem Polak zupełnie odrzuca kluczowe dla państwa wartości takie jak: szacunek dla właściciela patentu, szacunek i uznanie dla autora sensacyjnych odkryć naukowych, szacunek i uznanie dla poetów, pisarzy i artystów, oraz wszystko to, co mogłoby wzmocnić Rzeczpospolitą Polską. W nieświadomych zagrożenia seniorach pozostają jedynie niektóre wartości moralne okazywane i realizowane na rzecz ich najbliższych rodzin. Ten fakt daje okupantom RP maksimum satysfakcji, bo oddala potrzebę wprowadzenia godziny policyjnej na obszarze Polski. Google: lwgula
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: