Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To co Łęczna robi ze szkołami, nauczycielami i edukacją szeroko pojętą woła o pomstę do nieba. Warto wspomnieć, że 20tysięczne miasto będzie miało wszystkie szkoły średnie stłoczone w jednym budynku. Mówi się o tym, że uczniowie gdyby pozostali w budynku na szkolnej uczyliby się na zmiany, a tam nie będą? Jaka im różnica czy uczą się na zmiany na Szkolnej, czy na Bogdanowicza? Nikt też nie mówi o tym, że likwidowane jest jedyne w mieście liceum z tradycjami. To tak jakby przenieśli w Lublinie "Biskupiaka" do jakiegoś technikum! Dosłownie. Jest to zawoalowana likwidacja szkoły połączona ze zwolnieniami nauczycieli i pogorszeniem warunków nauki. Już nie jestem związany ze szkołą a jednak ta sprawa jest dla mnie bardzo poruszająca. To było moje Liceum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym biskupiakiem to żeś pocisnął ..... śmiać się czy płakać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie dobrze,aby chęci do nauki nie zabrakło.Ten 1-szy nie chodził(ła) do tego liceum to wypwiedź z sesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co Łęczna robi ze szkołami, nauczycielami i edukacją szeroko pojętą woła o pomstę do nieba. Warto wspomnieć, że 20tysięczne miasto będzie miało wszystkie szkoły średnie stłoczone w jednym budynku. 
W jednym budynku? A ile w Łęcznej jest tych budynków? odpowiedź 4, a akurat ten na Bogdanowicza jest jednym z największych. Nie usłyszałem od przeciwników przeniesienia liceum jednego pomysłu jak rozwiązać inaczej problem maluchów z podstawówki - trafia ich na Szkolną dwa roczniki. To śmieszne krzyczeć "nie, bo nie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczynski nie kOmpromituj sie. Po robocie jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jednym budynku? A ile w Łęcznej jest tych budynków? odpowiedź 4, a akurat ten na Bogdanowicza jest jednym z największych. Nie usłyszałem od przeciwników przeniesienia liceum jednego pomysłu jak rozwiązać inaczej problem maluchów z podstawówki - trafia ich na Szkolną dwa roczniki. To śmieszne krzyczeć "nie, bo nie".
Śmieszny to jest twój komentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co się obrażać - radni bezradni. Pokażcie gdzie był jakiś (chociaż jeden) pomysł jak pomieścić dzieciaki na Szkolnej bez przenoszenia LO? Macie tylko pełne gęby haseł i obietnic.
O jakich radnych mówisz tych co nie mogą zrozumiec,że mniejszym złem jest rozwiązanie problemu przy włączeniu starostwa ,jak prowadzanie się z małymi (6-7) lat dzieciakami po całej Łęcznej od 7-19.Problemem jest to że niektórzy nauczyciele będą uczyli trochę na Szkolnej trochę na Bogdanowicza to jest wielkie utrudnienie większe jak prowadzanie po całej Łecznej po całych dniach około 170 maluchów.A radnych zapakować w "Teobusa" obwieżć po całej Łęcznej niech zobaczą pełne "Królestwo" o którym nie mają pojęcia.Gadają bez sensu bo biorą dietę za "mądrości" i niekoniecznie mądrości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...