Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

leczna24 tuba wladzy

Utworzony przez Esqrwison, 11 grudnia 2010 o 08:46
A miał być portal niezależny świętuje którąś tam rocznice a stał sie tylko odskocznią do sięgnięcia po władze przez jego ,,kopistów"))) Portal który nie reaguje na konstruktywną krytykę tylko kasuje posty lub szczeka głosem swojego bulteriera esQWISYNA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Esqrwison napisał:
A miał być portal niezależny świętuje którąś tam rocznice a stał sie tylko odskocznią do sięgnięcia po władze przez jego ,,kopistów"))) Portal który nie reaguje na konstruktywną krytykę tylko kasuje posty lub szczeka głosem swojego bulteriera esQWISYNA
A WAM TYLKO TA KRYTYKA,GDZIE W WAS MIŁOŚĆ CHRZEŚCIJAŃSKA TYLKO BYŚCIE WSZYSTKO KRYTYKOWALI.PATRZCIE JAK JEST W KRAJACH DOBRZE ZORGANIZOWANYCH SPOŁECZEŃSTWO ZGRANE, NIKT NIKOGO NIE KRYTYKUJE, WSZYSCY ROBIĄ WSZYSTKO ,NIKT NIE WYMAGA OD DRUGIEGO A GŁÓWNIE OD SIEBIE.NIKT NIE ROZWALA PRZYSTANKÓW TYLKO BUDUJĄ,NIKT NIKOMU NIE ZAJEŻDŻA DROGI NA TRZECIEGO.NIKT NIE WYKRĘCA ŻARÓWEK Z WIND,NIKT NIE SIKA NA KLATCE SCHODOWEJ,KAŻDY ZBIERA KUPY PO PUPILKACH PIESKACH.MOŻNA BY DUŻO PISAĆ ALE TUSZ SIĘ KOŃCZY-WYMAGASZ OD KOGOŚ ZACZNIJ OD SIEBIE BĘDZIE LŻEJ.
0
Mało tego stał się propagandą redaktora-radnego, beż możliwości komentarzy. Z tekstu jedynie co można się dowiedzieć, to to, że Łęczna ma jednego działającego w Radzie Miasta (nazwisko jest w artykułach, więc nie warto jego przywoływać)
0
Ciesze sie ze nie jestem sam. tez to widzicie !!!ta stronka to jedna wielka propaganda Urzedu Miasta i pana Sebka P. dramat
0
Parcie na burmistrza ma:) Niedługo ulicę Stefanii na Sebastiana przemianują "Środki na rozbudowę monitoringu mają być pozyskane ze zmniejszenia dotacji na zadania zlecone Centrum Kultury. W projekcie budżetu dotacja opiewa na 150 tys. zł. Środki te przeznaczone są m. in. na organizację Dni Łęcznej, Festiwalu Kapel Ulicznych i Podwórkowych, organizację dożynek, oprawę uroczystości „Łęczyński Odyniec Kultury” i kilka mniejszych osiedlowych festynów. Czy oznacza to zagrożenie dla tych imprez? - Absolutnie nie, choć nie ma co ukrywać, że tegoroczny budżet to budżet oszczędzania i trzeba dokonać hierarchizacji potrzeb– podkreśla radny Pawlak. - Chcemy zmobilizować Centrum Kultury do poszukiwania środków poza budżetem miasta, np. u sponsorów lub w funduszach unijnych czy też ministerialnych." NAJDROŻSZA KAMERA MONITORINGU NA ŚWIECIE:)))))))))))))))
0
Oj polaczki biedaczki, tylko biedolić umicie,. Zróbcie lepszy portal, a jeśli nie pasuje to zmieniajcie ten. Wysylajcie zdjęcia i teksty, a nie wiecznie narzekacie. Mentalne nic z was.
0
W CK nic się nie dzieje, po co im tak duże pieniądze. Czy ktoś z Was się zastanawiał po co w Łęcznej tygodniowe dni Łęcznej na których nic się nie dzieje. Pozdrawiam Łęczniaków24 Psy ujadają, karawana jedzie dalej
0
Dni Łecznej robione sa lokalnych "artystów", tyle że jakoś nikt ich nie chce oglądać poza kólkiem wzajemnej adoracji. 1 dzien - turniej warcabow, 2 dzien - turniej bierek przez telefon, 3 dzien - turniej brydza... Jak wydawac kase to juz na cos konkretne i ciekawe przedsięwzięcia i imprezy.
0
Minął pewien czas, ocknęli się wszyscy. Nie chcieli firmować tego gniota własnymi nazwiskami. Został tylko Kuczyński.   Jest takie powiedzenie "mierny, bierny ale wierny" pasuje mi tutaj jak ulał.
0
Nieprawda ,strona bardzo rzetelna i obiektywna,podoba mi się!!!!!!
0
Nieprawda ,strona bardzo rzetelna i obiektywna, podoba mi się!!!!!!
Dziwne by było gdyby się autorowi nie podobała ;)
0
Dziwne by było gdyby się autorowi nie podobała ;)
A co mam wam powiedzieć - napisać. Muszę, was atakować,bo tak mi pan.X.  karze, a wszyscy myślą, że to ja sam. Ja naprawdę, co innego myślę, a co innego robię. Sorry koledzy. :blush:
0
Miejscy niedorzecznicy znów bronią urzędu. Zostali zdemaskowani. Do każdego artykułu na urzadmiejski24 bartol powinien pisać taką garść wyjasnień. http://lle24.pl/polityka/jak-bronic-interesow-urzedu-miejskiego/  
0
Miejscy niedorzecznicy ......
Ja bym tutaj liczby mnogiej nie używał. Są w tym urzędzie normalni urzędnicy, którzy się lizodupstwem brzydzą i ludźmi, którzy tak się zachowują. Oni się od tego odcinają i mają dość zachowania jednego swojego kolegi.
0
Inni urzędnicy brzydzą się zachowaniem rzecznika? ciekawe, ciekawe. To rzeczywiście może świadczyć o tym że pracują tam normalni ludzie.
0
Normalni ludzie są wszędzie w zakładach pracy. Jedni nie dostając podwyżki poborów od kilku lat, chcą dorobić do wypłaty swoim kosztem i zdrowiem - pracując na zlecenie biegając po blokach roznosząc nakazy płatnicze. Inni klepią Burmistrzową teorię rozgłaszając jaki to jest dobry Gospodarz rządzący miastem. Opozycja była, jest i będzie i ma prawo krytykować tych co olewają swoje obowiązki w pracy, a szczególności w Urzędzie Miejskim. Udając, że nie widzą problemu jaki nas otacza na co dzień. A codziennie są inne: To wyrwany znak drogowy, to dziura w jezdni, czy w chodniku, zaśmiecony teren miejski, czy inne opisywane przez Pana Bartola na LLE24 Czy idąc do pracy, czy wracając po ciężkim dniu nie widzi się okiem mieszkańca tego co jest złe. Wystarczyło by zgłosić problem i sprawa powinna być załatwiona. Chyba, że problem spadnie na tego, co wychyli się zgłaszając dany temat. Nie potraficie WY Urzędnicy dostrzegać problemów miejskich- dostrzega opozycja. Tylko, jak temat zostaje nagłośniony, do akcji wkracza Wybraniec. Popatrzcie tylko na niedzielne forum na DW. Wstyd dla miasta, że Ktoś taki jest Waszym kolegą. :blush:
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: