Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna24 umiera

Utworzony przez Marian, 10 lutego 2013 r. o 17:20
Większość z Was zapewne już nie posiada konta w serwisie Pana rzecznika. Zostaliście albo zbanowani, albo sami zrezygnowaliście nie zgadzając się na cenzurę waszych wypowiedzi. Pomyślałem, aby stworzyć ten wątek, ponieważ wątek o tej samej nazwie powstał również na Ł24 i póki co jeszcze nie został usunięty. Tam pewnie nie będzie komu o tym dyskutować, a żeby Pan Kuczyński nie rozmawiał sam ze sobą można dyskutować w tym wątku. Może to spowoduje, że Pan rzecznik nie będzie szalał w każdym wątku na DW i na jego temat lub jego serwisu będzie można porozmawiać tutaj. Zaczynam więc dyskusję i wklejam opinie o leczna24.pl jaką przedstawił na tamtejszym forum gravis (czyli pewnie Pan rzecznik). Oto ona:
Łęczna24 umiera http://leczna24.pl/forum/styles/prosilver/imageset/icon_post_target.gif przez gravis » N, 10 lut 2013, 16:18 Strona ma się dobrze, a nawet bardzo dobrze. Natomiast forum to pewna sinusoida. Zgodnie z tym co napisał bobrowniczek raz tematów jest więcej raz mniej co wyraźnie wydać po ilości wątków na forum. Liczymy, że wrócą do nas starzy wyjadacze, którzy swego czasu przestraszyli się ilością malkomtentów na forum. Teraz powinno być lepiej http://leczna24.pl/forum/images/smilies/icon_e_smile.gif Mellow zapraszamy do aktywizacji forum. Dobry wątek przyciągnie na pewno wielu dyskutantów.
Myślicie, że urzadmiejski24.pl naprawdę ma się tak dobrze? Ja myślę, że tylko urzędowy rzecznik jeszcze tak myśli a strona umiera śmiercią naturalną i pewnie skończy swój byt w momencie końca kadencji umiłowanego wodza i szefa Pana rzecznika, czyli Burmistrza Kosiarskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze kilku bartoli,firdków,proboszczów i innych zaśmiecających Łęczną i wszyscy się wyprowadzą ze wstydu.Kadra węgla mieszka w Lublinie ,lekarze w Lublinie,pozozstaną tylko wytrwali na głupotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz mi co twój post wnosi do dyskusji? Wypad do rzecznika na forum. Tacy jak rzecznik i ty właśnie każdą dyskusję potraficie sprowadzić do poziomu błota. Albo do rzeczy albo wypad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edek napisał:
Powiedz mi co twój post wnosi do dyskusji? Wypad do rzecznika na forum. Tacy jak rzecznik i ty właśnie każdą dyskusję potraficie sprowadzić do poziomu błota. Albo do rzeczy albo wypad.
Wypad to ty, co wnosisz swoimi wypocinami,ja stwierdzam fakty znam trochę porządnych ludzi w Łęcznej i żal mi ich,że muszą mieć zapisane zamieszkanie w jednym mieście co nie przymierzjąc edek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian napisał:
Myślicie, że urzadmiejski24.pl naprawdę ma się tak dobrze? Ja myślę, że tylko urzędowy rzecznik jeszcze tak myśli a strona umiera śmiercią naturalną i pewnie skończy swój byt w momencie końca kadencji umiłowanego wodza i szefa Pana rzecznika, czyli Burmistrza Kosiarskiego
To dobra mina do złej gry kolego, Kuczyński już się z tego stanu nie podniesie. Czytam codziennie lle24.pl i mam pewność, że nikt tutaj nie jest sterowany z tylnego siedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałem tylko zauważyć, że w tym wątku na urządmiejski24 oprócz inicjatora wypowiada się moderator i administrator, nikt poza tym. Czy nasz poszukiwacz ekologicznych pudełek rzeczywiście wie co to sinusoida, może myli mu się z ruchami posuwisto-zwrotnymi. przeżyjmy to jeszcze raz: oglądamy od 2:42 do 3:12 [media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KkI2F0-zPpA[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorzućcie jakieś forum do lle24 , wszyscy zbanowani przez kuczyńskiego przeniosą się do was. Mogę się tylko domyślać że liczba jest pokaźna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie chciałby "pomoderować" i tutaj ale jak wszyscy wiemy: http://zapodaj.net/images/0f50a5ca949d5.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymyślcie dupki coś nowego ciaśniutko w tych główkach i powtórki już wyświechtane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I To jest to - Tu jest Wolność pisowni, a nie tematy u Kuczyńskiego na Ł24 : Zaginął mi piesek, lub kotek - o CK nie wspomnę. Jak był wrażliwy temat na początku forum - zastępował go wpis np., gdzie dobra pizza w Łęcznej i takimi wpisami temat spadał poniżej, by w końcu stał się niewidoczny. Wiadomości z Ł24 i forum teraz ludzie olewają, bo tam u Kuczyńskiego jest, jak na tym znaku wjazdu do miasta, co widzimy na zdjęciu. A wiecie dlaczego Mądrzy i Ważni uciekają tak jak ktoś napisał wcześniej, bo nie lubią , aby "chłop" nimi rządził, a "Herold Gminny" rozgłaszał kłamliwe wiadomości. Więc , co się dziwić ludziom, że tam nie piszą pouciekali z portalu Ł24.pl , a On powoli zdycha. Lekarzy - Piszesz Gościu, że już ich w Łęcznej nie ma. Masz rację , dobrze zauważyłeś, a to dla tego, że Twój Prawdziwy Gospodarz wyprowadzić chciał ludzi w POLE. Tu na D.W NIE DA SIĘ. Ps. Zaraz wiosna i znowu będą piękne trawy do wy ......nia? Twój ulubiony . Ferdek K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pewnie chciałby "pomoderować"
oj chciałby, chciałby. Może niech opisze ferie z CK na swojej stronie, pewnie artykuł będzie ciekawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli wolność to ma być wymazywanie durnot,a nie koalicyjne działanie mieszkańców wokół ważnego określonego celu,przedstawienia programu,a nie opluwania i plotkowania=to mam w d.....e taką wolność i demokracjęDemos=lud ,a tu produkuje się kilku zwykłych opluwaczy,władzę zdobywa się nie przez opluwanie przykład pis,władzę zdobywają ludzie,którzy swoją działalnością coś osiągnęli i mogą to pokazać.Już dawno pisałem wam pokażcie co potraficie oprócz zwykłego targowego przekupstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w miarę życzliwy napisał:
Jeżeli wolność to ma być wymazywanie durnot,a nie koalicyjne działanie
hola hola, koalicję to już mamy parę ładnych lat. Teraz potrzebna jest sprawna opozycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MYSLE ZE STRONA PANA SIEGIEDY TAKZE UMIERA I DO TEJ PORY NIE MA SWOJEGO FORUM. INACZEJ WSZYSTY WIDZIELIBY ZE TU ROZMAWIA TYLKO ON Z KILKOMA KOLEGAMI WTYM PAJACEM OD ZDJEC NA TLE URZEDU WYBIL SZAMBO W KTURYM SAM PLYWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tu mówi o koalicji---Demos=Lud,Kratos=Władza,=DEMOKRACJA,w Łęcznej występuje niestety"Dziecięca choroba młodej demokracji...."chciałoby się niestety nie wiemy jak,ktoś podpowiada jak-przecież on nas chyba chce wykiwać?Już dawno powstało ważne określenie ludowe,"idz dziecię ja cię uczyć każę",lub "ucz się dziecię ucz bo nauka to potęgi klucz".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę jednak, że mieszkańcy wiedzą juz jak i co zmienić. Jeśli chodzi o Łęczną to obecnie raczej głęboka komuna niż młoda demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 2 lata na jaw wyszło tyle zaniedbań i różnych aferek, że ten układ już ledwo się trzyma. Powoli zaczynają z niego wypadać kolejne kolumny a za półtora roku może upadnie całkiem. Gdyby Kosiarski od początku miał poważną opozycję może dawno by go tu nie było i wiele rzeczy dałoby się zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej - słowo "Którym" pisze się przez o z kreską - Gamoniem jesteś Ty na tle D.W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu napisał:
Przez 2 lata na jaw wyszło tyle zaniedbań i różnych aferek
a kolejne czekają już niecierpliwie za płotem, żeby je ujawnić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niezależnie pozować na tle urzędu niż ze spuszczoną głową stać przed umiłowanym wodzem przyjmując kolejną porcję...poleceń Grzegorzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...