Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna24 umiera

Utworzony przez Marian, 10 lutego 2013 r. o 17:20
wódz jest tylko jeden trzeba go wielbić i szanować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanuj Wodza Swego - możesz mieć Gorszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten napisał:
Myślę jednak, że mieszkańcy wiedzą juz jak i co zmienić. Jeśli chodzi o Łęczną to obecnie raczej głęboka komuna niż młoda demokracja.
Ludzie nie mają z kogo wybrać i to problem.Gdyby były okręgi jednomandatowe,a nie głosowanie na partie problem rozwiązał by się sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jednomandatowe okręgi będą już od następnych wyborów samorządowych czyli w 2014 roku. Tak tak już nie wejdą do rady przypadkowi ludzie, którzy siedzą tam dla pieniędzy i przez całą kadencję może raz zabiorą głos. Jeżeli nie daj Boże burmistrzem dalej będzie Kosiarski to już nie będzie miał "swojej rady". Radnymi będą niezależni a nie tacy jak Pan Kuczyński notabene radny powiatowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry radny to taki radny , który ma własne zdanie, a przełożony nie wywiera na nim presji. Pan Kuczyński otrzymał mandat radnego w powiecie, tylko dlatego, że Pan Kosiarski zrezygnował, bo został Burmistrzem. Nic dodać , nic ująć - Radny Powiatowy z przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto by był na miejscu Kuczyńskiego dostałby się do Rady, po tym jak zrezygnował Kosiarki, więc w czym widzisz problem? Ty na pewno byś się postawił w pracy szefowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co sobie myśli urzędniczyna patrząc, że ten sam wątek na jego urzędowym sajcie skończył się po 3 wpisach, a tu takie flow aaaa tak tak co drugi jak nie wszystkie wpisy zrobił bartol z kropką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na dodatek jeszcze ten tekst o multimediach? Czy nie informowanie czytelników, że to tekst sponsorowany nie jest fair? Może ładowanie czytelników w trąbe to specjalność pana redaktora? Co jeszcze jest pan w stanie zrobić za pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byly bywalec napisał:
A na dodatek jeszcze ten tekst o multimediach? Czy nie informowanie czytelników, że to tekst sponsorowany nie jest fair? Może ładowanie czytelników w trąbe to specjalność pana redaktora? Co jeszcze jest pan w stanie zrobić za pieniądze?
nie tylko czytelników, znajomych też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łeczna 24 nie umrze będzie trwała do końca świata i 1 dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tak, zdecydowanie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj redaktoro-niedorzecznik przeszedł sam siebie, poinformował o czynnym lodowisku.... w Puchaczowie. Nie zająknął się ani słowem, że w Łęcznej też jest lodowisko... na deptaku. hahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dlaczego piszesz zamiast szaleć po deptaku na łyżwach,widzisz dupku przegapiłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"łyrzwiarz" na wstępie chciałbym, abyś przed publikacją postów sprawdził błędy w nicku. Druga sprawa to Twój wpis, który jest naprawdę idiotyczny. Chciałeś zabłysnąć, ale cóż, nie udało Ci się. Mi się wydaję, że Leczna24 nie umiera. Może podupadło forum, ale nie znaczy to, że sama strona straciła na tym. Jeśli istnieje LL24 to niech sobie istnieje, zdrowa konkurencja , nawet w mediach jest potrzebna. Trochę dziwi mnie nazywanie leczna24 jako serwis urzędowy. Równie dobrze można stwierdzić, że lle24 to serwis Pawlakowo-Fijałkowski , którzy się przez to promują. Oczywiście nie mam na celu obrażenia tych radnych. Uważam, że jedna jak i druga stroną w przeszłości zrobiła pewne błędy, ale nie znaczy to, że teraz panowie powinni deptać sobie po "odciskach" W każdym bądź razie życzę powodzenia jednej i drugiej stronie. Apeluję też do pozostałych czytelników, aby nie "lecieć" z każdą sprawą na ogólnodostępne forum . Po co o wszystkim pisać na otwartym forum, które czyta wielu mieszkańców innych miast? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Apeluję też do pozostałych czytelników, aby nie "lecieć" z każdą sprawą na ogólnodostępne forum . Po co o wszystkim pisać na otwartym forum, które czyta wielu mieszkańców innych miast? Pozdrawiam
Boli Was tam w urzędzie, że o tym wszystkim dowiadują się ludzie? Myślałeś że jak wszystkich zbanujesz to nie będzie problemu. Bardzo dobrze, że zaczynają pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Trochę dziwi mnie nazywanie leczna24 jako serwis urzędowy.
Dziwi Cię? urządmiejski24 tworzy urzędnik publikując tam wygodne dla urzędu fakty. Nawet nie chce myśleć kto je akceptuje przed publikacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zwracaj się do mnie, tak jakbym tam pracował. Nie rozumiem tutaj podejścia niektórych osób, które od razu robią pyskówkę w stronę osób, które nie muszą koniecznie się z nimi zgadzać. Są tu ludzie, którzy mają różne poglądy na pewne sprawy i normalnie, kulturalnie wymieniają się tym. Chodzi mi o to, że są założone tematy, aby na dany temat dyskutować, a nie odbiegać od niego i mieszać go z innym. Zaraz i tak pewne osoby mnie zwyzywają, ale ja przemykam na to oko. Widocznie nie wszyscy dorośli, aby dyskutować na poziomie. Życzę miłego wieczoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan Burmistrz i pracownicy Urzędu zamieszczając nieprawdziwe wiadomości oraz nie udzielając odpowiedzi dotyczących spraw bulwersujących mieszkańców, nie zdają sobie sprawy, że będą narażeni na krytykę społeczności? Szkoda, że tak ignorują ludzką krytykę , którą zamiast wygaszać, lekceważą jak mogą. Brawo Panie Burmistrzu i Panowie Urzędnicy , wychowaliście sobie tak miejscową społeczność, że teraz Was nienawidzi. Są różne sprawy i tematy w mieście, jednym się podoba , drugim nie, ale nie można lekceważyć mieszkańców, bo to właśnie oni patrzą Wam na ręce. Pan Kosiarski i Pan Kuczyński to chyba najbardziej znani Panowie w całym województwie, i to na trzech portalach internetowych, z tego, co robią dla miasta obecnie, czym zdobywają taką anty popularność w internecie. Lawina krytyki spadła na Pana Burmistrza i Kuczyńskiego, za banowanie kont na Ł24.pl - chcieli zamknąć ludziom usta. W końcu sami sobie stworzyli taką atmosferę to, niech mają. Sam osobiście głosowałem na obecnego burmistrza, ale teraz, jak pomyślę dlaczego, to idąc na głosowanie, wolałbym wejść w psie "Gówno" po drodze i zrezygnować z wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no już tym kuczyńskim to bym tak nie przesadzał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idąc trzeba zerkać pod nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...