Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LLE24 i etyka, hipokryzja...

Utworzony przez Lotrab, 18 września 2013 r. o 18:24
koleżeńskiego chyba :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwalifikuje się to do sądu!!!!!!!!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=hrs-MPsHvR4   Do Sztrasburga najlepiej podać - odszkodowanie płacą w Euro. Ktoś tu dzisiaj dał i daje d.....y?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mi sie wydaje czy ten pan rozmawiał z ruchem palikota? I jeszcze krzyż?. Mam nadzieję, że to nie jest fotomontaż.
no jeśli to jest prawda to jest ta hipokryzja z tematu w 100% A może pan urzędnik jest już w nopie? Z takim życiorysem to kto wie, kto wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz fajny nick Lotrab - odwrócenie Bartol, hheeh niezle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo trzyma krzyż  
 
Czy mi sie wydaje czy ten pan rozmawiał z ruchem palikota? I jeszcze krzyż?. Mam nadzieję, że to nie jest fotomontaż.
  Czy kibice górnika wiedza o tych rewelacjach? Ostatnio chyba się z panem radnym grzegorzem mocniej skumplowali, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kibice górnika wiedza o tych rewelacjach? Ostatnio chyba się z panem radnym grzegorzem mocniej skumplowali, co?
Nie odwracajcie tematu od LLE24 i jego artykułu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy kuczyński złożył już doniesienie w prokuraturze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 tyg temu wpłynęły odpowiedzi na pytania w sprawie żony rzecznika z MOPS. Nikt do tej pory ich na stronie lle nie opublikował bo "raport" jest miażdżący dla lle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurdupelek się gubi więc nic nie opublikują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy kuczyński złożył już doniesienie w prokuraturze?
żeby go wyśmiali i tam? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 tyg temu wpłynęły odpowiedzi na pytania w sprawie żony rzecznika z MOPS. Nikt do tej pory ich na stronie lle nie opublikował bo "raport" jest miażdżący dla lle.
Czytałeś go ? Co tam jest " miażdżącego "?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałeś go ? Co tam jest " miażdżącego "?
Otóż czytałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż czytałam.
No to dawaj te "miażdżące" teksty. Czy tylko pochwaliłaś się, że umiesz czytać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol pisze: 21 września 2013 o 08:16 Radny, który ubiegał się o informacje z MOPS, otrzymał już odpowiedzi. W związku ze niejasnościami jakie towarzyszą samej procedurze oraz przesłanym odpowiedziom, sprawą zajmują się odpowiednie organy. Z tego właśnie powodu nie ma możliwości aby publikować przesłane przez MOPS informacje. Zapewniam jednak, że te materiały zostaną opublikowane w osobnym artykule. Ja także chciałbym aby cała sprawa toczyła się szybciej   Cała sprawa była nagłośniona. Pytania były publiczne. Odpowiedź wpłynęła 2 tyg. temu. "Raport jest miażdżący" dla LLE. Radny Łagoziński troszkę opadł z sił, gdyż była riposta?(przypomn. bliska rodzina tego Pana pracuje w Starostwie; nie mając wykształcenia kierunkowego). Komentarze Bartola na zapytania są zręcznie ukrywane pod "starymi" newsami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O  ja pierniczę, czyżby z tego powodu chcieli zamknąć Pana Bartola wraz Portalem LLE24? To gdzie ja będę pisał? A czy wiecie, że słynne Ł24 wyrzuca wpisy,  tam też nie można mówić i pisać prawdy,  ludzie się skarżą, że posty są usuwane np. w temacie Straż Miejska. Temat ktoś rozpoczął, a "MODERATORY" kasują wpisy - Popatrzcie na Ł24 w tym temacie. Czyżby coś było nie wygodnego o Straży Miejskiej? :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała sprawa była nagłośniona. Pytania były publiczne. Odpowiedź wpłynęła 2 tyg. temu. "Raport jest miażdżący" dla LLE. Radny Łagoziński troszkę opadł z sił, gdyż była riposta?(przypomn. bliska rodzina tego Pana pracuje w Starostwie; nie mając wykształcenia kierunkowego). Komentarze Bartola na zapytania są zręcznie ukrywane pod "starymi" newsami.
Chciałbyś koniecznie sprowokować, nie ma jednak takiej szansy. Zwyczajnie nie potrafisz... ale do tego już przywykliśmy ;) Poczekaj, a dowiesz się wszystkiego.
Ostatnio edytowany 22 września 2013 r. o 17:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach witamy cię bartolu ty nasz tlenie dnia powszedniego. Od dłuższego czasu nie występowałeś brakowało nam powietrza mieliśmy rozdydotane nerwy i mięśnie.Dziękujemy ci za to że nareszcie jesteś ty nasz tlenie ty nasz pokarmie ty nasz uzdrowicielu i witamino na dalszy trudny los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam nadzieję że pana kuczynskiego prawda niedługo przygniecie. Dziwię sie że taki młody człowiek może być twarzą nadanego układu rządzącego w łęcznej i to tak nieudolnie. Ten człowiek próbuje dyskredytować bartola bo boi sie prawdy która ten człowiek ujawnia. Ale ludzie to nie klakierzy panie kuczynski. Nie wszyscy maJa klapki ma oczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam nadzieję że pana kuczynskiego prawda niedługo przygniecie. Dziwię sie że taki młody człowiek może być twarzą nadanego układu rządzącego w łęcznej i to tak nieudolnie. Ten człowiek próbuje dyskredytować bartola bo boi sie prawdy która ten człowiek ujawnia. Ale ludzie to nie klakierzy panie kuczynski. Nie wszyscy maJa klapki ma oczach.
Łęczna pisze się z dużej litery. Prawda "Bartol"?. Nazwisko Kuczyński też się pisze z dużej litery. Prawda Panie Siegieda? Ten -caps lock- w ostatnim zdaniu rozumiem (prawie się siskałeś jak mama wyszła...i tak szybko z błędami). Prawda Panie Pawlak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz który nie doczekał sie publikacji (po nim pojawiły sie 2 inne) na lle24  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...