Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lodowisko istniejące, czy basen na papierze? Który temat ważniejszy?

Utworzony przez ktoś, 16 lutego 2016 o 10:18
Lodowisko istniejące, czy basen na papierze? Który temat ważniejszy?   I mamy kolejny dżdżysty zgoła jesienny dzień, jakich wiele w roku na Wyżynie Lubelskiej, dzień w którym dopada nas chandra, a z nią głupio podejmowane przez decydentów decyzje. Anglia ma Hyde Park, a Polska anonimowe fora społecznościowe służące za wentyl odprężenia w narodzie. Rozsądni mawiają ludzie są jacy są, a ja korzystając z anonimowości napiszę, że są leniwi, gnuśni, strachliwi, więc głupi. Po tym dość uszczypliwym wstępie chciałbym wyjaśnić o co mi biega, a będzie to po takiej przedmowie do zrozumienia łatwiejsze. Tekst "Lodowisko w Puchaczowie od niechcenia" został zamieszczony na forum o godzinie 11,30, a w sukurs jemu została zamieszczona powiastka o zamyśle budowy basenu, czyż to nikogo nie dziwi, że "kulawe" lodowisko nie uzdrawia gmina do której ono należy i ni z tego ni z owego ta sama kulawa gmina zamieszcza na forum to co już istniało na jej stronie od trzeciego bodaj stycznia? Dajecie ludziska się wmanewrować na boczne tory tematu basenu, który może dopiero będzie, jednak nie potraficie dostrzec palącego tematu lodowiska. Jeżeli gminę nie stać na polepszenie warunków jego funkcjonowania, to jak ją będzie stać o zadbanie takich obiektów jak baseny, a jak niektórym wiadomo już funkcjonuje zagrzybiony Aqua Park w Nałęczowie, toteż lepiej wam zająć stanowisko wobec istniejącego problemu lodowiska od którego chcą was odciągnąć gminni wkręcacze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A gdzie panele słoneczne dla gminy Łęczna? Urzędasie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ŁĘCZYŃSKIE ELITY POLITYCZNE SIĘ JUŻ WYPALIŁY  TRWA KONCERT ŻYCZEŃ - TEMAT PODZAMCZA I BASENU POKAZUJE TO! KTO NASTĘPNY PRZELICYTUJE?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wodociąg na ulicę Polną! trzysta koła - kto da więcej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: