Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludwin. Kiermasz roślin i Polne Kryterium Kolarskie

Utworzony przez Gość, 20 września 2014 r. o 11:16 Powrót do artykułu
czy pikników będzie aż tak dużo? , bo wójt zaopatrzył  gminę w przenośną estradę  (można podziwiać na placu) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pikników będzie aż tak dużo? , bo wójt zaopatrzył  gminę w przenośną estradę  (można podziwiać na placu) 
  Ta estrada to dla niedowiarków, iż osiągnęliśmy sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pikników będzie aż tak dużo? , bo wójt zaopatrzył  gminę w przenośną estradę  (można podziwiać na placu) 
  Przeca na placu musi coś stać. Po cho....ę nam pusty plac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę nic znależć na stronie gminy o kosztach tego kiermaszu i miodu, może ktoś z czytelników widział jakieś informacje? O ile wiem  dofinansowania  i ich pochodzenie powinno być podane do informacji. Jeśli są takie informacje proszę o skrót. 
  A tuż na rogatkach mówią, iż projekt z miodem i Sobieskim w tle musi być odpowiednio promowany. Szczególnie przez urzędników pracujących przy nim w pocie czoła, społecznie poza godzinami pracy, Ale czy na pewno społecznie, czy też za sowitym dodatkowym wynagrodzeniem. Bardzo grzecznie prosimy o jakowąś krótką informację, co by uświadomić nam niedorzeczność naszych pytań.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie proszę Państwa interesuje inna kwestia, dotycząca persony p. Czarneckiej, czy aby objąć stanowisko dyrektora Centrum Kultury i Sportu nie powinien być ogłoszony  konskurs na to stanowisko? bo odkąd pamiętam zwykle ogłasza się  taki konkurs... i jeszcze jedna kwestia mnie zastanawia dotycząca kwalifikacji i doświadczenia osoby obejmującej stanowisko dyrektora. Czy takie stanowisko powinna objąć była sekretarka wójta???? Jeśli tak, to rzeczywiście obecny wójt ma się czym poszczycić..... otoczony sensus stricte ludźmi o niskim poczuciu wartości i niskich kwalifikacjach ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie proszę Państwa interesuje inna kwestia, dotycząca persony p. Czarneckiej, czy aby objąć stanowisko dyrektora Centrum Kultury i Sportu nie powinien być ogłoszony  konskurs na to stanowisko? bo odkąd pamiętam zwykle ogłasza się  taki konkurs... i jeszcze jedna kwestia mnie zastanawia dotycząca kwalifikacji i doświadczenia osoby obejmującej stanowisko dyrektora. Czy takie stanowisko powinna objąć była sekretarka wójta???? Jeśli tak, to rzeczywiście obecny wójt ma się czym poszczycić..... otoczony sensus stricte ludźmi o niskim poczuciu wartości i niskich kwalifikacjach ......
czym zasłużyła się dla kultury w Ludwinie ??? to pomyłka Panie Wójcie chyba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie proszę Państwa interesuje inna kwestia, dotycząca persony p. Czarneckiej, czy aby objąć stanowisko dyrektora Centrum Kultury i Sportu nie powinien być ogłoszony  konskurs na to stanowisko? bo odkąd pamiętam zwykle ogłasza się  taki konkurs... i jeszcze jedna kwestia mnie zastanawia dotycząca kwalifikacji i doświadczenia osoby obejmującej stanowisko dyrektora. Czy takie stanowisko powinna objąć była sekretarka wójta???? Jeśli tak, to rzeczywiście obecny wójt ma się czym poszczycić..... otoczony sensus stricte ludźmi o niskim poczuciu wartości i niskich kwalifikacjach ......
  Bo proszę Pana/i przy stosowaniu wysokich standardów, jawności, przejrzystości i innych tego typu chwytliwych hasłach tak musi być. Mamy Czarneckiego w hymnie narodowym? Mamy. Więc i u nas musi być "patriotycznie".      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym zasłużyła się dla kultury w Ludwinie ??? to pomyłka Panie Wójcie chyba?
  Jeżeli ktoś jest z natury obdarzony przez naturę przymiotami kultury wysokich lotów, to za ch....ę nie idzie się przyczepić, musi być dyrektorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czym zasłużyła się dla kultury w Ludwinie ??? to pomyłka Panie Wójcie chyba?
  No wiesz Pan/i co. Takie pytania Pan/i zadajesz. To trzeba poobcować, wejść w dialog z dyrektorem. Wtedy Pan/i zrozumiesz o co kaman.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wam " DAMY "nie nudzi się to pisanie. Jestem ciekawa ile jeszcze wam zostało alkoholu, bo przecież na trzeźwo takich głupot normalny człwiek nie wypisuje. Pozdrawiam wszystkich czytelników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha..... dobre sobie. To Pani Dyrektor objęła stanowisko ot tak . No to ktoś powinien się temu przyjrzeć uważniej. Życzę by nie potłukła sobie pięknego tyłeczka jak będzie z tego stołka spadała......wow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wam " DAMY "nie nudzi się to pisanie. Jestem ciekawa ile jeszcze wam zostało alkoholu, bo przecież na trzeźwo takich głupot normalny człwiek nie wypisuje. Pozdrawiam wszystkich czytelników.
  No tak Miła Pani, ponieważ Pani wpis jest na bardzo wysokim poziomie kulturalnym o merytorycznym nie wspomnę skwituję to w kilku słowach: "Damy", "Nie damy", "Damy, ale nie wam"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  No tak Miła Pani, ponieważ Pani wpis jest na bardzo wysokim poziomie kulturalnym o merytorycznym nie wspomnę skwituję to w kilku słowach: "Damy", "Nie damy", "Damy, ale nie wam"  
  I jeszcze należało by spytać: co komu i dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miła Pani alkohol to lał się pod Kościołem w Rogóżnie, jak sobie "SZYCHY" nawzajem wręczali nagrody. Ja jestem trzeżwy a jak Pani chce to mogę Pani dmuchnąć pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wam " DAMY "nie nudzi się to pisanie. Jestem ciekawa ile jeszcze wam zostało alkoholu, bo przecież na trzeźwo takich głupot normalny człwiek nie wypisuje. Pozdrawiam wszystkich czytelników.
  Przeczytaj ma miła wszystkie wpisy. Parę pytań się tam pojawiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby zainteresowane doskonale wiedzą do kogo jest to adresowane co piszę. Sądzę, że 99 % wpisów jest napisane przez te same osoby, które uważają się chyba za "PĘPEK" świata. Pozdrawiam je bardzo serdecznie Miła pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A, koło mnie trzeci raz w tym roku remontują tą samą drogę. I ja się zastanawiam, czym żem sobie zasłużył na taką dobroć i pamięć. Bo ch...a wcześniej nikt o mnie nie pamiętał. Cuda Panie, cuda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O!!!! Miła Pani się wkurzyła i zaraz przestanie być miła. Może coś leży jej na duszy to do Księdza HA HA 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby zainteresowane doskonale wiedzą do kogo jest to adresowane co piszę. Sądzę, że 99 % wpisów jest napisane przez te same osoby, które uważają się chyba za "PĘPEK" świata. Pozdrawiam je bardzo serdecznie Miła pani.
  Jest nam bardzo miło, że tak oto kulturalnie sobie gaworzymy. Ale może wróćmy jednak do zadanych pytań. Czyżby była za trudne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jest nam bardzo miło, że tak oto kulturalnie sobie gaworzymy. Ale może wróćmy jednak do zadanych pytań. Czyżby była za trudne.    
  I to jest prośba, we właściwym miejscu. Bardzo grzecznie, kulturalnie, mile i sympatycznie proszę Miłą Panią o wydrukowanie zadanych tutaj pytań i przekazanie ich Bossowi nad Bossami. Tenże wyda dyspozycji dla Media Bossa, a on na uroczej stronie internetowej naszej gminy odpowie nam co się czepiają szczegółów. I bardzo o to prosimy i wolelibyśmy taką informację niźli ostrzeżenie o przymrozkach, bo one występują od dni kilku. Chyba, że realizowany jest wariant "białoruski" - wówczas drżyjmy narodzie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...