Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Klasyczny przykład wsiowego miszcza, co to wszystkich i wszystko (z PoRD na czele!) ma w doopie! A potem hipokryci płaczą, że tragedia, że nieszczęście - a to po prostu d e b i l nie zatrzymał się na STOP!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale czemu od razu debil czlowieku?! To nie jest osoba z takich ktorzy jezdza dla szpanu! nie wiesz jak dokladnie bylo a od razu krytykujesz i oceniasz cale to zajscie. pomysl
0
Nie wiem jak można być aż tak nieuważnym... Dla mnie przejazd kolejowy zawsze(!) jest miejscem "świętym", w którym krzyżują się trasy Dwóch Żywiołów. Rozumiem, że można nie zauważyć zająca lub pieska wyskakującego nagle zza krzaka na jezdnię pod samochód. Ale żeby nie zauważyć pociągu...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: