Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miesiącami pożyczała mu pieniądze, wyłudził 40 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2017 r. o 15:23 Powrót do artykułu
Dobry zwyczaj nie pożyczaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, a swoją drogą debil. Zachłanność nie popłaca. Pożyczyłby te 3000, za kilka dni oddał 2000 itp. a nie ciągle ciągnął więcej :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się ma miękkie serce to dupę twardą trzeba mieć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 tys. + 20 tys. + pożyczone od innych ludzi 22 tys. = 45 tys. Spirala wyłudzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam taką refleksję..... po pierwsze: skąd te stare ludzie mają wolną gotówkę...???????? po drugie: czemu na starość ludziom rozum odbiera???????? są tak łatwowierni że aż oderwani od rzeczywistości..... to po prostu tragedia.... realizmu też trzeba się uczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
jak się ma miękkie serce to dupę twardą trzeba mieć ...
 Ojej, jaka górnolotna sentencja, wzruszyliśmy się wszyscy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to będzie odpowiednia okazja żeby to napisać: wszystkim dostawcom pieczywa czy innym sklepikarzom przypominam że używanie klaksonu w terenie zabudowanym bez powodu jest zakazane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry dzień moi ludzie, czy szukasz pożyczki od kiedy? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać problemy w życiu? Jeśli tak, to już nie martw się, bo jest Bóg wysłana kobieta, która pomaga ludziom dzisiaj w naszym kraju, pomagała wielu z nas tutaj, Eva kobieta, która pracowała ze szpitalem w moim kraju, szukałem pożyczki Odkąd odesłałem moje dzieci do szkoły i otworzyłem interes, zostałem oszukany moimi fałszywymi kredytodawcami do chwili obecnej, kiedy zlokalizowałem tę firmę iw tej firmie potwierdzam i wyłożyłem kwotę pożyczki 45 000 euro bez stresu i teraz jestem tutaj Na formularzu, aby odnieść się do tej nazwy firmy tutaj i powiedzieć moim ludziom, jak pomagają wielu osobom z innych krajów zaufać mi i polegać na nich, ponieważ są w 100% pewni i gwarantują, bo dziś jestem szczęśliwa, że wreszcie dostałem szansę na zdobycie Pożyczkę dziś i skontaktuj się z e-mailiem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, ponieważ pomogły również wiele z innych krajów. Eva
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry dzień moi ludzie, czy szukasz pożyczki od kiedy? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać problemy w życiu? Jeśli tak, to już nie martw się, bo jest Bóg wysłana kobieta, która pomaga ludziom dzisiaj w naszym kraju, pomagała wielu z nas tutaj, Eva kobieta, która pracowała ze szpitalem w moim kraju, szukałem pożyczki Odkąd odesłałem moje dzieci do szkoły i otworzyłem interes, zostałem oszukany moimi fałszywymi kredytodawcami do chwili obecnej, kiedy zlokalizowałem tę firmę iw tej firmie potwierdzam i wyłożyłem kwotę pożyczki 45 000 euro bez stresu i teraz jestem tutaj Na formularzu, aby odnieść się do tej nazwy firmy tutaj i powiedzieć moim ludziom, jak pomagają wielu osobom z innych krajów zaufać mi i polegać na nich, ponieważ są w 100% pewni i gwarantują, bo dziś jestem szczęśliwa, że wreszcie dostałem szansę na zdobycie Pożyczkę dziś i skontaktuj się z e-mailiem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, ponieważ pomogły również wiele z innych krajów. Eva
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry dzień moi ludzie, czy szukasz pożyczki od kiedy? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać problemy w życiu? Jeśli tak, to już nie martw się, bo jest Bóg wysłana kobieta, która pomaga ludziom dzisiaj w naszym kraju, pomagała wielu z nas tutaj, Eva kobieta, która pracowała ze szpitalem w moim kraju, szukałem pożyczki Odkąd odesłałem moje dzieci do szkoły i założyłem firmę, zostałem oszukany moimi fałszywymi kredytodawcami do chwili obecnej, kiedy zlokalizowałem tę firmę iw tej firmie potwierdzam i zarobiłem kwotę 45.000.000 dolarów bez stresu, a teraz jestem tutaj Na formularzu, aby odnieść się do tej nazwy firmy tutaj i powiedzieć moim ludziom, jak pomagają wielu osobom z innych krajów zaufać mi i polegać na nich, ponieważ są w 100% pewne i gwarantują, bo dziś jestem szczęśliwa, że wreszcie dostałem szansę na zdobycie Pożyczkę dziś i skontaktuj się z e-mailiem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, ponieważ pomogły również wiele z innych krajów. Eva
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy potrzebujesz natychmiastowej pożyczki? Czy zostałeś oszukany przez aficans? Skontaktuj się z Panią Isa Anita w Stanach za pośrednictwem adresu e-mail (anitaloanfirm1@live.com lub +14807578670), aby uzyskać więcej informacji na temat pożyczki. Jesteśmy w 100% zagwarantowani i gwarantowani i wykonujemy 24 godziny maksymalnej dostawy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać szybką i pewną pożyczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukasz pożyczki biznesowej? kredyty hipoteczne, kredyt hipoteczny, kredyt hipoteczny, pożyczka samochodowa, pożyczka studencka, kredyt konsolidacyjny, pożyczka bez zabezpieczenia, pożyczka z udziałem kapitału podwyższonego ryzyka z oprocentowaniem 2%, zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami poprzez e-mail: johnloanfirm2@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Estoy contento hoy de que obtuve un préstamo de esta compañía legítima después de muchos años de pérdidas financieras y también me timaron en el proceso hasta que conocí a este gran hombre que me ayudó con un préstamo de $ 533,000 y aconsejaré a todos los solicitantes de préstamos para contactar esta empresa por correo electrónico: williamsloans6@yandex.com, whatsapp en +1 (214) 305-8945.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebujesz pilnych pieniędzy? Możemy pomóc! Czy masz kłopoty z obecną sytuacją lub masz kłopoty? W ten sposób damy ci możliwość wprowadzania nowych rozwiązań. Jako bogata kobieta czuję się zobowiązana pomagać ludziom, którzy starają się dać im szansę. Każdy zasługuje na drugą szansę, a gdy rząd upadnie, będą musieli pochodzić od innych. Żadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojdziemy do ustalenia dojrzałości za obopólną zgodą. Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej. Nie czekaj dłużej, aby komentować ten wpis. Podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą z wszystkimi opcjami. skontaktuj się z nami dzisiaj pod adresem (pamelarosaflores11@gmail.com)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...