Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy chcą kamer na ulicach

Utworzony przez fotomonter, 30 września 2008 r. o 09:35 Powrót do artykułu
ja swoją żonę szpieguję gołym nieuzbrojonym okiem i żadnego systemu nie potrzebuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie ma coś na sumieniu, skoro musisz ją szpiegować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co Pan B. może wiedzieć co się dzieje na mieście -zwłaszcza w nocy-miłych snów życzę Panie Komendancie-masz ludzi to na ulicę ich a nie na targowisko!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz będzie wiedział, co się dzieje na mieście... A że strażnicy m.in. na targu... zajrzyj do obowiązków i czynności służbowych, jak masz taką możliwość. Jest ich "3 na krzyż" a roboty od cholery mają nie tylko w mieście ale i w Gminie. Pozdrowienia dla strażników i gratulacje za inwencję w spr kamer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd powstała ta cała straż, to ja ich ani razu nie widziałem teraz jak będą kamery to wogóle ich nie będzie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjedź do Łęcznej to zobaczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechać do niej nie muszę bo tu mieszkam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...