Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Taras ponownie prezesem!

Utworzony przez Bartol., 31 stycznia 2013 o 13:39
Szczegóły, jak zwykle na: http://lle24.pl/region/miroslaw-taras-ponownie-prezesem/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bartol. napisał:
Szczegóły, jak zwykle na: http://lle24.pl/regi...ownie-prezesem/
Po co jakieś szczegóły jak sobie przeczytałem u źródła, za chwilę napiszesz że to ty mu tę pracę załatwiłeś o wszechmocny i wszechwiedzący
0
No to wkrótce można się spodziewać występów nowego teamu motocyklowego: LPEC Racing Team
0
Bartol. napisał:
nie podszywamy się ;P
0
Bartol. napisał:
nie podszywamy się ;P
To się nie podszywaj pode mnie. To że się zarejestrowałeś nie znaczy, ze byłeś pierwszy.
0
Bartol. napisał:
To się nie podszywaj pode mnie. To że się zarejestrowałeś nie znaczy, ze byłeś pierwszy.
Przyznaje Ci rację, jesteś nawet zabawniejszy
0
Bartol. napisał:
Tołdi odkrył swoje drugie oblicze, księciunio ci tego nie daruje.
0
To czytaj moje wpisy, ucz się i praktykuj ale pod innym nickiem OK?
0
Kuczyński, zalecz lepiej zatarcia, bo podrabianie kogokolwiek wychodzi ci podobnie jak pisanie o wystawach CK.
0
Proszę nie obrażać pana Grzegorza, jeśli chce być "bartolem" to niech będzie Może zawsze o tym marzył, tylko z przyczyn zawodowych nie mógł, nie podcinajcie mu skrzydeł. Przypominam delikatnie, że temat dotyczy nowej posady pana Tarasa.
Ostatnio edytowany 31 stycznia 2013 o 18:21
0
Dodanie znaczka przy nicku i nazwanie się tak jak ja nie zrobi z ciebie Bartola i nie włączy ci myślenia. Dalej smycz Pana będzie krótka. Tymczasem zachęcam do komentowania wyboru nowego prezesa LPEC.
0
Bartol przestan spamowac i na siłę reklamowac swoja pseudo rzetelna strone
0
ktoś kazał Ci tu wejść? To nie Korea Północna
0
boli ze juz nikt juz w poszukiwaniu rzetelnych, prawdziwych i szybko podanych NEWSów, a nie urzedowych pierdoł, nie wchodzi na strone um24.pl tylko lle24?
0
No boli ale co zrobić. To urząd płaci to i wymaga lojalności (służalstwa). A pieniądz ważniejszy przecież niż honor.
0
Teraz Honor u ludzi jest już niczym. Czy Uwierzyłbyś Burmistrzowi na słowo Honoru, bo ja nigdy. A są tacy co wierzą - Fanatycy Miejscy.
0
Twój Proboszcz napisał:
A są tacy co wierzą - Fanatycy Miejscy.
zwłaszcza jeden ostatni się ostał
0
o prosze, UM24 dostal pozwolenie na napisanie o Tarsie ;-) Co z tego ze już po wszytskich mediach i portalach. Sprawdzenie informacji ze strony LPEC trochę trwało. Ale najwazniejsze jest aby info była rzetelna tak jak wódz zawsze podkreśla
0
Gość napisał:
o prosze, UM24 dostal pozwolenie na napisanie o Tarsie ;-) Co z tego ze już po wszytskich mediach i portalach. Sprawdzenie informacji ze strony LPEC trochę trwało. Ale najwazniejsze jest aby info była rzetelna tak jak wódz zawsze podkreśla
haha namaszczenie bylo
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: