Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Taras ponownie prezesem!

Utworzony przez Bartol., 31 stycznia 2013 r. o 13:39
Szczegóły, jak zwykle na: http://lle24.pl/region/miroslaw-taras-ponownie-prezesem/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
Szczegóły, jak zwykle na: http://lle24.pl/regi...ownie-prezesem/
Po co jakieś szczegóły jak sobie przeczytałem u źródła, za chwilę napiszesz że to ty mu tę pracę załatwiłeś o wszechmocny i wszechwiedzący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wkrótce można się spodziewać występów nowego teamu motocyklowego: LPEC Racing Team
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
nie podszywamy się ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
nie podszywamy się ;P
To się nie podszywaj pode mnie. To że się zarejestrowałeś nie znaczy, ze byłeś pierwszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
To się nie podszywaj pode mnie. To że się zarejestrowałeś nie znaczy, ze byłeś pierwszy.
Przyznaje Ci rację, jesteś nawet zabawniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol. napisał:
To się nie podszywaj pode mnie. To że się zarejestrowałeś nie znaczy, ze byłeś pierwszy.
Tołdi odkrył swoje drugie oblicze, księciunio ci tego nie daruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czytaj moje wpisy, ucz się i praktykuj ale pod innym nickiem OK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński, zalecz lepiej zatarcia, bo podrabianie kogokolwiek wychodzi ci podobnie jak pisanie o wystawach CK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie obrażać pana Grzegorza, jeśli chce być "bartolem" to niech będzie Może zawsze o tym marzył, tylko z przyczyn zawodowych nie mógł, nie podcinajcie mu skrzydeł. Przypominam delikatnie, że temat dotyczy nowej posady pana Tarasa.
Ostatnio edytowany 31 stycznia 2013 r. o 18:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodanie znaczka przy nicku i nazwanie się tak jak ja nie zrobi z ciebie Bartola i nie włączy ci myślenia. Dalej smycz Pana będzie krótka. Tymczasem zachęcam do komentowania wyboru nowego prezesa LPEC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol przestan spamowac i na siłę reklamowac swoja pseudo rzetelna strone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś kazał Ci tu wejść? To nie Korea Północna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boli ze juz nikt juz w poszukiwaniu rzetelnych, prawdziwych i szybko podanych NEWSów, a nie urzedowych pierdoł, nie wchodzi na strone um24.pl tylko lle24?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No boli ale co zrobić. To urząd płaci to i wymaga lojalności (służalstwa). A pieniądz ważniejszy przecież niż honor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Honor u ludzi jest już niczym. Czy Uwierzyłbyś Burmistrzowi na słowo Honoru, bo ja nigdy. A są tacy co wierzą - Fanatycy Miejscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój Proboszcz napisał:
A są tacy co wierzą - Fanatycy Miejscy.
zwłaszcza jeden ostatni się ostał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o prosze, UM24 dostal pozwolenie na napisanie o Tarsie ;-) Co z tego ze już po wszytskich mediach i portalach. Sprawdzenie informacji ze strony LPEC trochę trwało. Ale najwazniejsze jest aby info była rzetelna tak jak wódz zawsze podkreśla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o prosze, UM24 dostal pozwolenie na napisanie o Tarsie ;-) Co z tego ze już po wszytskich mediach i portalach. Sprawdzenie informacji ze strony LPEC trochę trwało. Ale najwazniejsze jest aby info była rzetelna tak jak wódz zawsze podkreśla
haha namaszczenie bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...