Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mistrzostwa Świata w Łucznictwie Oborowym

Utworzony przez eryk, 5 stycznia 2015 r. o 10:41 Powrót do artykułu
Pamietam jak kiedys przy ulicy Glinianej działała piekna strzelnica łucznicza i sekcja strzelecka. Teraz ten teren jest zrujnowany i tylko "pieski" z wlascicielami przywlaszczyli sobie ten teren jako malownicza kloake dla zwierzat. Czujni i pobożni obywatele z sasiadujacych blokow też dzielnie czuwaja aby nic ponad defekacje zwierzat lub próby tresury nie stało sie w tym miejscu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosimy o tory łucznicze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bym się wypowiedziała, ale nie wiem co to znaczy łucznictwo oborowe. Czy to ma być zainstalowane w oborze? No nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrzostwa świata :-D i 6 osób z łęcznej haha mogę już być dumny że mistrzem świata jest polak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na tor łuczniczy do MALIBU - Krężnica Jara / dojazd 8 z Lublina / w sobotę 20.06.2015r. zaczynamy.                     Kontakt 605 399 124
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...