Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jesli wziął urlop po to ażeby opiekować się chorą matką panie naczelniku a jest w Norwegii to już nie jego sprawa bo On po prostu pana oszukał bo matka zapewne jest w Polsce no chyba że w Norwegii to inna sprawa jak zrozumiałem pana poinformował ,że chodzi o sprawy rodzinne a ma rodzinę w Norwegi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurcze. Każdy urząd ma swojego bartola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdunek to szeregowiec ; jak była beatka c. to było wszytko poukładane; swego czasu byłam na rozmowie kw. ale juz nie było beaty c. ; w komisji siedzialy jakies 2 urodziwe inaczej, babcie i młody który chciał sie popisac przed nimi i zadał mi pytanie jak powinno sie obsługiwac petenta? ja mu wyjasniłam zgodnie zasadmi , a ten pajac robił wszystko zeby tylko udowodnic swoja mentalnosc małomiasteczkowego chłopka roztropka; zachowywał sie ze wywoływał od czasu do czasu żałosne godne politowania zerknięcia pani chyba kierowniczki od postepowan; takiego spektaklu szwejkowszczyzny/ nie obrazajac szwejka/ nigdy nie widziałam; było z 6, 7 lat temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiemy kto to była Beatka C.- to była dawna naczelnik,  odpuść sobie, nigdy tu nie wróci. To było dawno i już.nie prawda. A ten anonimowiec, to  zwykły gość co pewnie  nigdy nie przykłada się do swoich zadań.. A takich pewnie też znacie ze swojego podwórka.lub z tego forum.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś chce zmian to właśnie tak się w Polsce na tym wychodzi! trzymam kciuki za Adama bo wiem że sobie poradzi, a próba oskarżenia go o nepotyzm w nepotycznym urzędzie jest śmiechu warta, tu zwyczajnie odezwał się stary układ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DONOS = ŚWIŃSTWO ANONIM = TCHÓRZOSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiemy kto to była Beatka C.- to była dawna naczelnik,  odpuść sobie, nigdy tu nie wróci. To było dawno i już.nie prawda. A ten anonimowiec, to  zwykły gość co pewnie  nigdy nie przykłada się do swoich zadań.. A takich pewnie też znacie ze swojego podwórka.lub z tego forum.
co mam odpszczcac? beatka to była klasa, format, a doskonale wiesz ze robi karierę w wawie i na zadupie nie wróci bo i po co?;a zdunek czy jak tam go zwią to typowy przeciętniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdej pracy znajdzie się kret co we ewłasne gniazdo pluje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdej pracy znajdzie się kret co we ewłasne gniazdo pluje!!!
Co żeście się tego Kuczyńskiego czepili? Już w każdym wątku to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również trzymam kciuki za Pana Adama Zdunka, jak to łatwo w Polsce kogoś oskarżyć BEZPODSTAWNIE. Takie donosy powinny być publikowane i podpisywane! Anonim=tchórz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też trzymam kciuki. Panie Adamia Pan się nie boi :) Pewnie dlatego anonim bo zarzuty nieprawdziwe, ale smród i afera rozpętana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, jakie  kadzenie miernot wiszących u klamki, wiecej honoru ludzie!! a tak na marginesie to na Pana trzeba miec wyglad i... kapelusz; cyt.  podmiotowy urzednik bedacy w centrum smrodu prochu juz nie wymysli, tutaj trzeba świeżej krwi, faceta duzego formatu no i mysle ze tadek go wymieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczna - i wszystko jasne! Kolejne miejsce, gdzie rozwija się i kwitnie polskie piekiełko. Ktoś tu nawet mówi o "dużym formacie"! Nawet o honorze! Co za odwaga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za rozwiązanie US w Łęcznej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontrole i to taką fest, niekompetentnych na trawke , a znalazło by sie troche pracujacych w urzędzie no bo przeciez nie urzedników bo w US nie ma urzedników a najlepiej rozwiązac  a , tego Ku..... na dokształcanie i  naukę dobrych manier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina Pani Głównej ksiegowej Urzędu Skarbowego też znalazła miejsce pracy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rodzina F. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rodzina K. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a rodzina= ABCDEFGHIJKLŁMNOPRSTUWYZ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Urząd to chyba taka rodzinna firma, co dba o pracownika i jego rodzine ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...