Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nagonka

Utworzony przez Michał, 20 sierpnia 2013 r. o 17:12
W ciągu ostatnich dni funkcjonuje na forum watek bedący nie dyskusją, a nagonką na konkretną, znaną  w Łęcznej z imienia i nazwiska osobę i jego żonę, która jest bohaterem tematu. Występujace tu anonimowo osoby, obrzucaja obelgami, prowadzą internetowe "śledztwo", ujawniają dane tych osob, czasem ich bliskich. Poziom wpisów przypomina sąd kapturowy połączony. Taki domorosły jednak. Prym wiodą Ci, którzy specjalizują się w wirtualnym linczu. Anonimowo, bez pomysłu, żenująco. Głównym celem tematu jest zaszkodzenie tym osobom. W tym jednej, której w ogóle nikt nie zna, bohaterce tematu. Troszkę więcej odwagi forumowicze; podajcie swoje nazwiska jak szargacie innymi!   Michał, migac@poczta.onet.eu      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałku teraz piszący będą szrgać Ciebie.Podanie adresu majlowego czyni z Ciebie bohatera... Nie znam tematu ,o którym piszesz ale bądź konsekwentny do końca i się podpisz wraz z adresem,wiekiem,preferencjami seksualnymi,itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Michale rusz mózgiem i pomyśl. Nie wiem, czy pamiętasz jak i Kto rozdmuchał temat zatrudnienia synowej  Pana Starosty? - na zastępstwo - czasowo, gdzie pierwsza ukazała się informacja i kto ją zamieścił? Myślę, że inni internauci dokończą temat i wytłumaczą Ci szerzej. Może Pan rzecznik rozwieje wątpliwości na tym forum i w mieście, nakłaniając żonę by zrezygnowała  z oferty tej pracy. Myślę, że Pan Panie Rzeczniku pracując w Urzędzie w tym swoim fachu, kulturę polityczną już chyba jakąś nabył. Wiadomo jak człowiek honoru by załatwił sprawę, ale to chyba jeszcze nie w Łęcznej i nie w naszym Urzędzie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Michale rusz mózgiem i pomyśl.Nie wiem, czy pamiętasz jak i Kto rozdmuchał temat zatrudnienia synowej  Pana Starosty?- na zastępstwo - czasowo, gdzie pierwsza ukazała się informacja i kto ją zamieścił?Myślę, że inni internauci dokończą temat i wytłumaczą Ci szerzej.Może Pan rzecznik rozwieje wątpliwości na tym forum i w mieście, nakłaniając żonę by zrezygnowała  z oferty tej pracy.Myślę, że Pan Panie Rzeczniku pracując w Urzędzie w tym swoim fachu, kulturę polityczną już chyba jakąś nabył.Wiadomo jak człowiek honoru by załatwił sprawę, ale to chyba jeszcze nie w Łęcznej i nie w naszym Urzędzie?
A CO CIĘ TAK BOLI TEMAT O STAROŚCIE,CIĄGLE DO NIEGO POWRACASZ,MYŚLISZ,ŻE TAM NIE MA USTAWIONYCH NABORÓW,CHOCIAZBY TEN AKTUALNIE OGŁOSZONY JEST JUŻ...........NIE BĄDZ GŁUPIUTKI...tzn. widać,że nie pracujesz w urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy pamiętasz jak i Kto rozdmuchał temat zatrudnienia synowej  Pana Starosty? - na zastępstwo - czasowo, gdzie pierwsza ukazała się informacja i kto ją zamieścił? Myślę, że inni internauci dokończą temat i wytłumaczą Ci szerzej.
  To dobre jest ! Masz Fertek szansę na otworzenie nam oczu.   Rozwiń swoje własne słowa. Kto rozdmuchał temat ? o synowej starosty ? Gdzie pierwsza ukazała się wspomniana informacja i kto ją zamieścił ?   Udowodnij! Dajesz! Czekam na to z niecierpliwością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciągu ostatnich dni funkcjonuje na forum watek bedący nie dyskusją, a nagonką na konkretną, znaną w Łęcznej z imienia i nazwiska osobę i jego żonę, która jest bohaterem tematu. Występujace tu anonimowo osoby, obrzucaja obelgami, prowadzą internetowe "śledztwo", ujawniają dane tych osob, czasem ich bliskich. Poziom wpisów przypomina sąd kapturowy połączony. Taki domorosły jednak. Prym wiodą Ci, którzy specjalizują się w wirtualnym linczu. Anonimowo, bez pomysłu, żenująco. Głównym celem tematu jest zaszkodzenie tym osobom. W tym jednej, której w ogóle nikt nie zna, bohaterce tematu. Troszkę więcej odwagi forumowicze; podajcie swoje nazwiska jak szargacie innymi! Michał, migac@poczta.onet.eu
O ja pierdziu...aż popuściłam w majty. Co za tekst ! Skąd ty się cudaku urwałeś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Michale rusz mózgiem i pomyśl.Nie wiem, czy pamiętasz jak i Kto rozdmuchał temat zatrudnienia synowej  Pana Starosty?- na zastępstwo - czasowo, gdzie pierwsza ukazała się informacja i kto ją zamieścił?Myślę, że inni internauci dokończą temat i wytłumaczą Ci szerzej.Może Pan rzecznik rozwieje wątpliwości na tym forum i w mieście, nakłaniając żonę by zrezygnowała  z oferty tej pracy.Myślę, że Pan Panie Rzeczniku pracując w Urzędzie w tym swoim fachu, kulturę polityczną już chyba jakąś nabył.Wiadomo jak człowiek honoru by załatwił sprawę, ale to chyba jeszcze nie w Łęcznej i nie w naszym Urzędzie?
A starosta to też chyba przykładem świecić powinien,nie uważasz?Czy zwolniłeś go z tego, z racji pewnych znanych tylko tobie ?Kolego Michale rusz mózgiem i pomyśl.Nie wiem, czy pamiętasz jak i Kto rozdmuchał temat zatrudnienia synowej  Pana Starosty?- na zastępstwo - czasowo, gdzie pierwsza ukazała się informacja i kto ją zamieścił?Myślę, że inni internauci dokończą temat i wytłumaczą Ci szerzej.Może Pan rzecznik rozwieje wątpliwości na tym forum i w mieście, nakłaniając żonę by zrezygnowała  z oferty tej pracy.Myślę, że Pan Panie Rzeczniku pracując w Urzędzie w tym swoim fachu, kulturę polityczną już chyba jakąś nabył.Wiadomo jak człowiek honoru by załatwił sprawę, ale to chyba jeszcze nie w Łęcznej i nie w naszym Urzędzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobre jest ! Masz Fertek szansę na otworzenie nam oczu.   Rozwiń swoje własne słowa. Kto rozdmuchał temat ? o synowej starosty ? Gdzie pierwsza ukazała się wspomniana informacja i kto ją zamieścił ?   Udowodnij! Dajesz! Czekam na to z niecierpliwością.   I co ci jeszcze Panie Stanisławie Wirtualny napisać? Autora , który umieścił artykuł przecież znasz - wiesz skąd jest - kliknij w Google to się dowiesz. Czyhasz na mój błąd? Odpuść - nie musisz mnie lubić, nie jestem w twoim guście. :P
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130307/LECZNA/130309637
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro startowała w konkursie i jest najwyżej oceniona przez komisję dlaczego ma rezygnować,co w Łęcznej wraca sąd kapturowy i inkwizycja,no to może na stos ?Kat bartol,oskarżyciel firdek,kapelan niby proboszcz i jeszce ze dwóch będzie gawiedzią oglądającą wykonanie wyroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand  i co w związku z nagonką na synową starosty? Kto rozdmuchał ten temat ? Bo jakoś w tekście doczytać się nie można. Dlaczego nie krzyczałeś głośno jak synową zatrudniał? Nawet jeśli to był tylko czas próbny, równie dobrze mógł przez ten czas pracować ktoś inny. Wtedy Ci nie przeszkadzało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz kto był autorem i Kto to jest - właściciel serwisu Ł24 - Lubartów 24 i inne. Kurde, czy ty nie umiesz czytać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet Ferdynandzie  piszesz pod kilkoma nickami ehh  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet Ferdynandzie  piszesz pod kilkoma nickami ehh
Twój Proboszcz=Ferdynand K,jak i wiele innych nicków.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro startowała w konkursie i jest najwyżej oceniona przez komisję dlaczego ma rezygnować,co w Łęcznej wraca sąd kapturowy i inkwizycja,no to może na stos ?Kat bartol,oskarżyciel firdek,kapelan niby proboszcz i jeszce ze dwóch będzie gawiedzią oglądającą wykonanie wyroku.
Wszystko było ustawione,stad  nasz sprzeciw i oburzenie. Jak komisja mogła oceniać inaczej? gdzie ty chłopie żyjesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie w tym wątku, powstał on tylko po to aby odwrócić uwagę od Kuczyńskiego i być może zrobić z niego ofiarę. Jaki on biedny, uwzięli się na niego. Źli, Źli niedobrzy. W skrócie odwracanie kota ogonem. Wątek o konkursie i żonie rzecznika jest już stworzony więc nie ma sensu pisać dwa razy o tym samym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie w tym wątku, powstał on tylko po to aby odwrócić uwagę od Kuczyńskiego i być może zrobić z niego ofiarę. Jaki on biedny, uwzięli się na niego. Źli, Źli niedobrzy. W skrócie odwracanie kota ogonem. Wątek o konkursie i żonie rzecznika jest już stworzony więc nie ma sensu pisać dwa razy o tym samym.
tak tak bo bartol firdek i pseudo proboszcz dostaną oczopląsów i nie zdążą wypisywać durnot na tylu stronach==móżdżki mają swoją określoną  pojemność===.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
............ Prym wiodą Ci, którzy specjalizują się w wirtualnym linczu. Anonimowo, bez pomysłu, żenująco. ..........
Chyba, żartujesz że anonimowo ....wszyscy zainteresowani w Łęcznej wiedzą kto to robi i jakie mają cele. A te ich ataki to wyładowywanie frustracji i obawa przed kimś kto zna ich jak nikt inny i wie do czego są zdolni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej bym tego Grzesiu nie wymyślił. Przecież w każdej gminie zatrudnianie w podległej jednostece żony rzecznika to norma. Nie rób z siebie ofiary. Naród nie taki głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej bym tego Grzesiu nie wymyślił. Przecież w każdej gminie zatrudnianie w podległej jednostece żony rzecznika to norma. Nie rób z siebie ofiary. Naród nie taki głupi.
Nie zgodzę się z tobą. Naród jest głupi i tępy gdy tak wybiera i tak długo toleruje rządy komuchów i nieudaczników POlitycznych. To wszystko jest tak ułomne a Naród nic z tym nie robi tylko daje się kręcić jak barany !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o zatrudnienie żony rzecznika bo to są sprawy, które powinny być przejrzyste i nikt nikomu nie zabroni o nich mówić. Wasze Panowie żony też gdzieś pracowały, pracują lub będą pracowały i też każdy ma prawo stawiać pytania w tych sprawach. Chodzi o te obelgi i pomówienia które ciskacie bez umiaru. To nie jest normalne i oceniam, że to wynik wściekłości i strachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...