Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nagonka na Straż Miejską!

Utworzony przez mieszczuch, 8 września 2014 r. o 21:22
Ciągle słychać o zlikwidowanie Miejskiej Straży w Łęcznej, tak zastraszyliście tych biednych stróży, iż oni zaczęli ukrywać się przed oczami ludzkimi. Otóż już parę razy widziałem auto Miejskiej Straży na rykowisku za krzakami mirabelek, moglibyście odpuścić sobie tą nagonkę, gdyż chłopaki przez wasze zacietrzewienie nie mogą wziąć się za porządne im przysługujące zajęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jacku myślę, ze czas skończyć z tym  - no właśnie z czym ? Po co oni naprawdę są? Dla zasady, czy co? I niech mi nikt nie mówi, że są potrzebni dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie im spokój ,oni z pewnośćą się czają na siniaków ,którzy piją jabole,przecież oni chcą porządek robić w tym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem Peter, czy oni naprawdę czają się na siniaków. Myślę, że po prostu starają się zejść ludziom z oczu, robiących na nich nagonkę. Jeśli by chcieli ich łapać, to przy piaskownicy za „przypałem”, za „żółtkiem” na placu zabaw, małolaci bez obaw i przeszkód sobie ciągle piwkują i nikt ich, ani z policji, ani ze straży miejskiej nie niepokoi. Z kolei panie Ferdynandzie K. nie ma co wylewać dziecka z kąpielą, wszak Łęczną opanowała epidemia pieseczków dużych i małych i nie można sobie chodzić z dumnie uniesioną głową do góry, bo można wdepnąć w gówno którego paniusie nie uprzątają po swoich milusińskich, a milusińskie po nocy często i gęsto gubią swe odchody na klatkach schodowych i chodnikach. Tylko że, tego problemu jakoś rozwiązania nie dostrzega Straż Miejska. Panie mieszczuchu, cała Łęczna to dawni wsiowi obywatele, w ich obejściu musiał być Burek, zatem w mieście obciach mieć Burka, toteż wskazane by mieć Yorka, Sitzu, czy jakąś inną cholerę wypróżniającą się na nasze trawniki i chodniki, im to nie wadzi, na podwórku leżały odchody, a to nie ich podwórko, zatem czemu niby mają po nich sprzątać ci ze straży miejskiej?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu od razu nagonka? Coś działa źle to trzeba zlikwidować. Po co udawać, że jest dobrze. 7 strażników na 25 tysięczną gminę. Bez żartów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy lepiej przymusić do spełniania obowiązków w wypełnianiu potrzeb mieszkańców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy nie lepiej przymusić do spełniania obowiązków w wypełnianiu potrzeb mieszkańców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto ma przymusić? Zobaczcie jak miasto zarasta jak śmieci latają, śmietniki przepełnione, młodzież piwkuje w nocy na legalu. A kto straż miejską przymusi do wypełniania obowiązków jak ich szef burmistrz sam nie reaguje, urzędnicy nie reagują? Przykład idzie z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w nocy kochani straż miejska śpi, a także po południu, a policja jest wszędzie tam, ale nie tam gdzie jest potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy siak...i tak straż miejska będzie zlikwidowana. Zobaczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy siak...i tak straż miejska będzie zlikwidowana. Zobaczycie.
Myślisz, że Palikot jest taki w Łęcznej mocny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada. Odgrzewanie starych kotletów Palikota. W Lublinie kolegę naszych radnych Kabacińskiego spuścili, to próbują w Łęcznej. Zobaczymy czy w Łęcznej ludzie są tak głupi jak na to liczą. Gdzie byli i co zrobili przez te cztery lata?
  "Gosia "czy Ty przypadkiem skądś dopiero nie przyjechałaś? Nie czytasz LLE 24 - to zacznij i nie wypisuj głupot. Najlepiej poczytaj tematy nawet z  przed roku, czy jeszcze dawniejszych. Co może zrobić  dwóch, czy trzech przeciwko zgrai - resztę dopowiedz  sobie sama. A straż  miejską zlikwidować trzeba tylko z głową, nie tak jak kiedyś już nieudolnie zrobiono. Zresztą co przez te lata zrobiono z głową i pomysłem i udolnie? NIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli Straż MiejskA podlega burmistrzowi, to pewnie on im kazał by zeszli ludziom z oczu i oni się schowali na wyludnione Rykowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic to nie pomoże moja cała rodzina chce podpisać się pod likwidacją tego badziewia. Dajcie znać gdzie i kiedy zbieracie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej poczytaj tematy nawet z  przed roku, czy jeszcze dawniejszych.Co może zrobić  dwóch, czy trzech przeciwko zgrai - resztę dopowiedz  sobie sama.
Czytam i obserwuję. Teraz mogą - rok temu nie mogli. Macie ludzi za idiotów? Są i byli w radzie - zgłaszali takie pomysły? Tania zagrywka w stylu Palikota byle zyskać chociaż parę głosów. Co rozdawanie długopisów ludziom jak murzynom świecidełek to za mało? Tak chcecie ludzi kupić? Młodego rozpiera ambicja. Niech uważa żeby nie skończyło się jak z tym jego kandydowaniem na posła SLD w 2007 roku (73 głosy w powiecie). Nie doceniacie Łęcznej - tu nie mieszkają kretyni - więcej SZACUNKU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego, że tu nie mieszkają kretyni to straż miejska zostanie i tak rozwiązana.  
Dajcie znać gdzie i kiedy zbieracie.  
Skontaktuj się z radnymi na pewno Ci powiedzą. Lista do podpisu jest też na lle24.pl.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
73 głosy w powiecie to Kuczyński może nie osiągnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i obserwuję. Teraz mogą - rok temu nie mogli. Macie ludzi za idiotów? Są i byli w radzie - zgłaszali takie pomysły? Tania zagrywka w stylu Palikota byle zyskać chociaż parę głosów. Co rozdawanie długopisów ludziom jak murzynom świecidełek to za mało? Tak chcecie ludzi kupić? Młodego rozpiera ambicja. Niech uważa żeby nie skończyło się jak z tym jego kandydowaniem na posła SLD w 2007 roku (73 głosy w powiecie). Nie doceniacie Łęcznej - tu nie mieszkają kretyni - więcej SZACUNKU!
Zdecyduj się albo Palikot albo SLD. Chyba nie i tu i tu. Może jeszcze dodaj PiS i PO. No chociaż, niby nie byłoby to takie nowe - nie takich skoczków w Polsce widzieliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślisz, że Palikot jest taki w Łęcznej mocny?
Palikot to jest pajac i nic tu po nim. Coś ci się popitoliło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gosia "czy Ty przypadkiem skądś dopiero nie przyjechałaś? Nie czytasz LLE 24 - to zacznij i nie wypisuj głupot. Najlepiej poczytaj tematy nawet z  przed roku, czy jeszcze dawniejszych. Co może zrobić  dwóch, czy trzech przeciwko zgrai - resztę dopowiedz  sobie sama. A straż  miejską zlikwidować trzeba tylko z głową, nie tak jak kiedyś już nieudolnie zrobiono. Zresztą co przez te lata zrobiono z głową i pomysłem i udolnie? NIC.
broń synka Ferdku broń bo on taki biedny sam w tymi swoimi pomysłami z kosmosu i nikt go nie popiera jaki on biedny , ojej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...