Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prokuratorzy i sędziowie nie szanują policjantów , nie stają w obronie funkcjonariuszy a nawet zdarzyło się , że pracownik prokuratury /sic/ wyzywał policjantów od psów . Niejednokrotnie zdarza się ,że prymitywi i różnej maści menele nie ponoszą praktycznie żadnej kary za napaść i pobicie policjanta , bo jakiś tam wyrok w ,,zawiasach,, dla jednostek zdemoralizowanych i posiadających odwróconą piramidę systemu wartości jest jedynie powodem do dumy. Jest to przejawem braku wyobraźni wymienionych na wstępie. Nie zdają sobie bowiem sprawy , że osłabiają w ten sposób autorytet państwa i kręcą w ten sposób również bat na własne d.....y bo coraz częściej sami padają ofiarami napaści tych , dla których bywają tak wyrozumiali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poglądów menela i patologii nie bierze się pod uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ja kiedyś naplułem w ryja komisarzowi w lublinie a on sie rosplakal i blagal rzebym go niebił nawet mi laske zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak to wina policjantów. Przez takie Anie i innych myślących podobnie dochodzi potem do pobić kradzieży a w tym przypadku napaści na policjantów.
...a wiesz co to jest ? Zastanow sie zanim cokolwiek napiszesz! Jestem jak najdalej od popierania bandyckich zachowan. Uwazam wrecz, ze w naszym miescie mozna zaobserwowac nazbyt liberalne podejscie sluzb porzadkowych do calych tabunow zapijaczanej mlodziezy i nie tylko mlodziezy! Chamstwo jest rozbestwione. Nalezy z nimi zrobic porzadek w miare szybko i rygorystycznie. Zapobiegnie to problemom w przyszlosci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania Trzesnik napisał:
...a wiesz co to jest ? Zastanow sie zanim cokolwiek napiszesz! Jestem jak najdalej od popierania bandyckich zachowan. Uwazam wrecz, ze w naszym miescie mozna zaobserwowac nazbyt liberalne podejscie sluzb porzadkowych do calych tabunow zapijaczanej mlodziezy i nie tylko mlodziezy! Chamstwo jest rozbestwione. Nalezy z nimi zrobic porzadek w miare szybko i rygorystycznie. Zapobiegnie to problemom w przyszlosci....
Daj dziecku klapsa,sąsiad doniesie i cię zamkną,tak teraz komuniści wymyślili. TUSK muśi odejść.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha ADAMEK " rospłakał się" nie dsyć, że pisać nie umiesz to jeszcze pedałem jesteś hahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci powinni w ramach szkoleń oglądać filmy z działań ich kolegów w usa. Porządek by był i policjanci mieli by szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Daj dziecku klapsa,sąsiad doniesie i cię zamkną,tak teraz komuniści wymyślili. TUSK muśi odejść.!!! [/quote] [quote name='Henio' timestamp='1365425800' post='756294'] Daj dziecku klapsa,sąsiad doniesie i cię zamkną,tak teraz komuniści wymyślili. TUSK muśi odejść.!!!
Łatwo dziecku dać klapsa??? Co??? Nie odda - bo małe... A jak klaps nie pomoże to co dasz??? NIE BIJ!!! WYTŁUMACZ!!! W wychowaniu dziecka nie jest potrzebny klaps tylko konsekwencja - ale z racji tego, że trudno uzmysłowić sobie swój brak konsekwencji to niektóre tępe łby wolą klapsa... ale nie przejmuj się odda - Tobie albo Policjantowi, przechodniowi etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daroo napisał:
Łatwo dziecku dać klapsa??? Co??? Nie odda - bo małe... A jak klaps nie pomoże to co dasz??? NIE BIJ!!! WYTŁUMACZ!!! W wychowaniu dziecka nie jest potrzebny klaps tylko konsekwencja - ale z racji tego, że trudno uzmysłowić sobie swój brak konsekwencji to niektóre tępe łby wolą klapsa... ale nie przejmuj się odda - Tobie albo Policjantowi, przechodniowi etc.
A ty dalej zamiast dzieci bijesz konia ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
A ty dalej zamiast dzieci bijesz konia ???
Ja na swoje dzieci ręki nie podniosłem, ja dla swoich dzieci mam czas, konsekwencji też mi nie brakuje w działaniach wychowawczych. Ale jak Ty wolisz się wyżyć na dziecku to bardzo dobrze o Tobie swiadczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie narzekać na komunę albo nazwać mnie ubekiem, ale prawda jest taka, że jak skończyła się milicja to wszy zaczęły wyłazić bo czują się bezkarne. Jeszcze 30 lat temu po takim numerze menel wskoczyłby na stół na komendzie a potem szczał krwią przez najbliższe pół roku. A do końca życia by pamiętał, że nocą nie drze się ryja. I bez sądów, grzywny i całej tej hucpy z zawiasami by się obyło. To tyle w temacie, jak ktoś rozumie co napisałem to dobrze, a reszta niech idzie się uczyć, bo za dwa tygodnie piszecie egzamin, gimbusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta prawda. Zachciało się demokracji to są tego efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę wstyd! Chyba Ci Policjanci to we dwóch mieli mniej służby jak ich radiowóz?. Po ki dzwonek we dwóch podjęli interwencję? ba ale po co?, tylko dla tego, że 30 osób szło ciemną ulicą i obrazili radiowóz? jaka była tego podstawa prawna? obraza radiowozu - nie ma takiego przepisu. Podejmując interwencję trzeba przeanalizować jej podstawę, siły i środki oraz skutki, a nie kierować się emocjami. Jeszcze niedawno Robert J. to sam 30 zadymiarzy przyprowadzał z interwencji, uzasadnionej oczywiście. Po Łęcznej już poszła fama, że wkrótce będzie skumulowana reakcja na ewidentne chuligaństwo - trochę to brzmi śmiesznie jeżeli ma polegać na prawdzie?, a może zacznijmy od nauki prewencji samych policjantów i ich wizerunku w społeczeństwie, jako nie tych od karania i mandatów, a tych od pomocy. W Anglii, np. gdy idzie 30 osób ulicą po zmroku, taką jak JPII nie zamieszkaną i nawet jak jest głośno to żaden 2 osobowy patrol nie podejmie się legitymowania tylko ustawią patrole na trasie i będą czekali na złamanie prawa i wcześniej wezwą do spokoju i zachowania zgodnego z prawem i to kilkakrotnie, nikt nie nadstawia łba nadaremnie, ale u nas chodzi przecież o mandaty. Tym karabinem to policjant chyba chciał sobie animuszu dodać? Jaką miał podstawę prawną w ogóle go wyciągnąć z kabury? Dobrze, że mu nie zabrali , wtedy dopiero by było, ojoj. Z artykułu prasowego wynika, ze 30 osób szło ulicą, to nie podobało się dwóm policjantom w radiowozie, zatrzymali aby ich wylegitymować (po co?), bo im się nie podobali przechodnie? Gdzie tu podstawa prawna użycia broni palnej? Chyba, że strzelenia sobie w stopę? A może trzeba przytoczyć tu art. 222par. 2 "Jeżeli czyn określony w § 1 (kto naruszył nietykalność cielesną f-sza) wywołało niewłaściwe zachowanie się funkcjonariusza lub osoby do pomocy mu przybranej, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia. prasa do końca nie przedstawia faktów, ale brzmi to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez emocji napisał:
Trochę wstyd! Chyba Ci Policjanci to we dwóch mieli mniej służby jak ich radiowóz?. Po ki dzwonek we dwóch podjęli interwencję? ba ale po co?, tylko dla tego, że 30 osób szło ciemną ulicą i obrazili radiowóz? jaka była tego podstawa prawna? obraza radiowozu - nie ma takiego przepisu. Podejmując interwencję trzeba przeanalizować jej podstawę, siły i środki oraz skutki, a nie kierować się emocjami. Jeszcze niedawno Robert J. to sam 30 zadymiarzy przyprowadzał z interwencji, uzasadnionej oczywiście. Po Łęcznej już poszła fama, że wkrótce będzie skumulowana reakcja na ewidentne chuligaństwo - trochę to brzmi śmiesznie jeżeli ma polegać na prawdzie?, a może zacznijmy od nauki prewencji samych policjantów i ich wizerunku w społeczeństwie, jako nie tych od karania i mandatów, a tych od pomocy. W Anglii, np. gdy idzie 30 osób ulicą po zmroku, taką jak JPII nie zamieszkaną i nawet jak jest głośno to żaden 2 osobowy patrol nie podejmie się legitymowania tylko ustawią patrole na trasie i będą czekali na złamanie prawa i wcześniej wezwą do spokoju i zachowania zgodnego z prawem i to kilkakrotnie, nikt nie nadstawia łba nadaremnie, ale u nas chodzi przecież o mandaty. Tym karabinem to policjant chyba chciał sobie animuszu dodać? Jaką miał podstawę prawną w ogóle go wyciągnąć z kabury? Dobrze, że mu nie zabrali , wtedy dopiero by było, ojoj. Z artykułu prasowego wynika, ze 30 osób szło ulicą, to nie podobało się dwóm policjantom w radiowozie, zatrzymali aby ich wylegitymować (po co?), bo im się nie podobali przechodnie? Gdzie tu podstawa prawna użycia broni palnej? Chyba, że strzelenia sobie w stopę? A może trzeba przytoczyć tu art. 222par. 2 "Jeżeli czyn określony w § 1 (kto naruszył nietykalność cielesną f-sza) wywołało niewłaściwe zachowanie się funkcjonariusza lub osoby do pomocy mu przybranej, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia. prasa do końca nie przedstawia faktów, ale brzmi to?
To wszystko zostało im jeszcze z minionych czasów gdzie milicjant był PON,a wadza była wadzą. Po prostu za wcześnie awansowali z milicjanta na policjanta,nadal funkcjonują w starym systemie,a świat poszedł przecież tak szybko do przodu. Szkolić,uczyć,i jeszcze raz szkolić !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy też, tak bardzo anonimowo krytykujacy tzw. psiarnię kiedyś będziecie dorośli i będziecie mieli swoje problemy, swoje rodziny. Prędzej czy później pójdziecie tam po pomoc, bo ktoś wam samochód zarysuje, szyby wybije, pomaluje drzwi sprayem, sprzeda piwo waszej 12-letniej córeczce itp. Zapamiętajcie sobie, to tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wy też, tak bardzo anonimowo krytykujacy tzw. psiarnię kiedyś będziecie dorośli i będziecie mieli swoje problemy, swoje rodziny. Prędzej czy później pójdziecie tam po pomoc, bo ktoś wam samochód zarysuje, szyby wybije, pomaluje drzwi sprayem, sprzeda piwo waszej 12-letniej córeczce itp. Zapamiętajcie sobie, to tak będzie.
Mam kolegę,znalazł ŚMIERĆ na komisariacie,trzeżwy,normalny POLAK !!!! zastanów się do kogo zwracasz się o pomoc ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, do lekcji, bo pani będzie pytała w poniedziałek z tabliczki mnożenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Mam kolegę,znalazł ŚMIERĆ na komisariacie,trzeżwy,normalny POLAK !!!! zastanów się do kogo zwracasz się o pomoc ????
Nie pierwszy on i nie ostatni, statystyki są przerażające !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...