Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To w tym ku***dołku są taksówki? Ale fakt szkoda człowieka, z drugiej strony czemu się dziwić, miasto ryli i degeneratów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldiemu proponuję szybki kursik czytania tekstu ze zrozumieniem. Bo samo czytanie to trochę za mało dla nieryla i niedegenerata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldi, jesteś rozgarnięty jak kupa liści na wietrze. Oni byli z Urszulina a nie z Łęcznej. Czytaj ze zrozumieniem, deb***u. Lecz się pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roland napisał:
Waldi, jesteś rozgarnięty jak kupa liści na wietrze. Oni byli z Urszulina a nie z Łęcznej. Czytaj ze zrozumieniem, deb***u. Lecz się pajacu.
Fakt Urszulin położony jest koło Nowego Jorku, co i tak nie zmienia faktu że "łynczna" to rylownia i wieś z jedną ulicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldi ty cwelu niedoryty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no piekne zwroty... weźcie się zastanówcie wszyscy zanim się wypowiecie na forum..;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldi napisał:
To w tym ku***dołku są taksówki? Ale fakt szkoda człowieka, z drugiej strony czemu się dziwić, miasto ryli i degeneratów.
Jak śmiesz obrażać ludzie których nie znasz. Sam nie reprezentujesz sobą nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldi napisał:
To w tym ku***dołku są taksówki? Ale fakt szkoda człowieka, z drugiej strony czemu się dziwić, miasto ryli i degeneratów.
Po pierwsze po co się udzielasz waldi nie ma potrzeby nikt ci nie kazał tu nic pisać i komentować. I rylem to chyba ty jesteś i wieśniakiem geju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
waldi napisał:
To w tym ku***dołku są taksówki? Ale fakt szkoda człowieka, z drugiej strony czemu się dziwić, miasto ryli i degeneratów.
A CO ŻAL CI PEWNIE DUPSKO ŚCISKA, ŻE NIE JESTEŚ RYLEM, PEWNIE NIE RAZ SKŁADAŁEŚ PAPIERY I NIC ,WYOBRAŹ SOBIE ŻE RYLE-DEGENERACI NIEŹLE SOBIE ŻYJĄ! WIĘC ZNAJDŹ SOBIE PSYCHOLOGA TO POMOŻE ROZWIĄZAĆ CI TWÓJ PROBLEM ps,a taksówki są bo ryli na nie stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bój się! napisał:
Po pierwsze po co się udzielasz waldi nie ma potrzeby nikt ci nie kazał tu nic pisać i komentować. I rylem to chyba ty jesteś i wieśniakiem geju!
Ale określenia - wieśniak 99% mieszkańców Łecznej pochodzi ze wsi, więc Ty pewnie też. Żal az czytać takich bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siema jak ich nie znacie tych podejrzanych to po hu. sie wtracacie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomelooo napisał:
siema jak ich nie znacie tych podejrzanych to po hu. sie wtracacie ???
A tak, żeby Cie wqrwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni są z gm Uścimów a nie Urszulin!! jednego i drugiego znam ... w sumie to normalni chłopaki nie mam pojęcia co im do głowy strzeliło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siema ~maccabra~ jesli jestes z okolic uscimoiwa to pisz na 31891704
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też znam tych chłopaków trudno uwierzyć w ich bezmyślność... tego dnia mieliśmy się spotkać. a jeszcze kilka dni przed tym zdarzeniem byliśmy w kinie... ;( nie wierze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dużo ciągle to nowych informacji w tej sprawie, zaniepokojonych przyjaciół proszę o kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maccabra napisał:
Oni są z gm Uścimów a nie Urszulin!!jednego i drugiego znam ... w sumie to normalni chłopaki nie mam pojęcia co im do głowy strzeliło
ja chyba wiem o co tu poszło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wiesz KOLEŻANKA05 ... w summie nic nie wiem tyle że maja chyba 3 miesiące sankcji do sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małe ,zwyrodniałe,zaniedbane wychowawczo wiejskie wyskrobki!!Powinni dostać dożywocie bez możliwości wcześniejszego zwolnienia!A dla rodziców baty za przekazanie takiego wychowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO: maccabra ostatnio np,jeden z tych chłopaków złamał rękę i znajduje się w szpitalu w Warszawie to coś poważniejszego bo miał mieć operację. a co do nich to w areszcie będą do 22 marca w Lublinie(Areszt Śledczy ul. Południowa 5) jeszcze nie wiem kiedy sprawa. mogę podać więcej info ale tylko na priv. możesz podac gg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...