Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratulacje  dla Pana Burmistrza !!! przynajmniej jeden człowiek miał odwagę powiedzieć co myśli ! Trzeba wszystkich traktować równo ! A nie zaraz dyskryminacja rasizm itp. Przecież nikt nie każe im tu przyjeżdżać mogą handlować sobie w Rumunii    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł i radny którzy się tak oburzyli na wypowiedź burmistrza niech z łaski swojej, z Świdnika przelecą się na tydzień do Londynu. Tak na tydzień, zakwaterowanie w trzeciej a najlepiej czwartej, piątej strefie. A w drodze powrotnej niech kupią dobre whisky dla Pana burmistrza w ramach przeprosin. Dasz imigrantom palca to połkną Cię całego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to nazwanie kogoś " kolorowym " jest przejawem rasizmu? Coraz częściej najwidoczniej jest zabierana wolność słowa i nadużywanie słowa rasizm. Ja osobiście rasistą nie jestem i nie uważam też, że nazwanie kogoś " kolorowym " jest czymś związanym z rasizmem. Widać pewien radny próbuję na siłę wypromować swoją osobę Pomijam fakt posła z RP, który robi wszystko, aby było o nim głośno i aby wyborcy o nim słyszeli, ot to może być ostatnia jego kadencja w sejmie patrząc po sondażach jego partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla pana Burmistrza, W Polsce powinni rządzić Polacy a nie ciapate śrerwo, nie chcemy tu drugiej angli czy francji !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Panu" posłowi Kabacińskiemu.   Młody człowieku. To, że załapałeś się do Izby Niższej naszego parlamentu, nie świadczy o tytule do bycia autorytetem. Zapraszam do dyskusji po przeżyciu kilkunastu lat w poszukiwaniu zgodnej z wykształceniem pracy i wychowaniu dziecka. Udział w zabawie Janusza Palikota, pt. "A teraz zagramy w tworzenie partii!" to nie legitymacja do arbitrażu. To prawda, że żyjemy w państwie równości i równego dla wszystkich prawa. Wszystkich tego państwa obywateli. Każdemu jego zubożałemu obywatelowi, nie śmierdzącemu wódą, zawsze dam na obiad i zeszyty dla dzieci. Nie widzę jednak powodu, aby w swoim własnym państwie nie czynili tego Rumuni. Skoro doprowadzili sporą część swoich obywateli do nędzy, niech sobie z tym radzą. To, że Europa przyjęła ich w poczet państw rozwiniętych, to dobrze - jest szansa, że czegoś się nauczą. Nie jest to proste. My sobie też nie radzimy ze sprzątaniem po psach i używaniem kierunkowskazów. Nie widzę uzasadnienia dla traktowania w mojej Polsce obywateli obcych państw na specjalnych zasadach. Chcą handlować? OK. Są formularze do wypełnienia, opłaty za stoisko, podatki gminne. Szanowny Panie Burmistrzu! Nie znam Pana wszystkich decyzji i postanowień, ale w tym przypadku, kompletnie nie mam pojęcia o co chodzi tym, którzy na Pana "wskoczyli". Przecież wykonuje Pan swoje obowiązki - dba o dobro powierzonych Panu obywateli miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram burmistrza! A Kabacinski niech sie wylaczy z palikociarni to w koncu zmadrzeje! Polacy sa u siebie w domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWA trzeba przestrzegac! sa narodowosci wyjatkowo przystosowane do jego lamania lub naduzywania i takie stwierdzenie mam nadzieje, ze nikt nie odbierze jako rasizm. ci co tworza prawo, w tej sytuacji lokalne sa zobowiazani dzialac na korzysc gmin, powiatow. musza byc elstyczni, sprawni, konsekwentni. latwiej jest glosic mowy o tolerancji, prawach czlowieka itd niz szukac, angazowac sie w nowe, czesto kontrowersyjne rozwiazan dla dobra spolecznego. nigdy nie ma samych zwyciescow. trzeba mierzyc zyski i straty. w tej sytuacji to walka o slowa a chodzi o przychod gminy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie do czego to dochodzi? To już nie można na czarnoskórego powiedziec ze jest czarny? to jak mam na niego mowic? gdyby na mnie czarni mowili biały to wcale bym sie nie obrazil bo jestem przeciez bialy. do czego to dochodzi w naszym kraju? trzeba temu przeciwdzialac. pochwala dla Pana Burmistrza Łęcznej że ma głowę na karku. a kabacinski kretyn niech stuli pysk i zajmie sie innymi wazniejszymi sprawami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie rasistom nie jestem murzynki tak, murzyni nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie burmistrzu!! A pan poseł - hmmm no coment!! :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Burmistrzu - i dziękuję za odwagę i za to, że daje Pan przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie do czego to dochodzi? To już nie można na czarnoskórego powiedziec ze jest czarny? to jak mam na niego mowic? gdyby na mnie czarni mowili biały to wcale bym sie nie obrazil bo jestem przeciez bialy. do czego to dochodzi w naszym kraju? trzeba temu przeciwdzialac. pochwala dla Pana Burmistrza Łęcznej że ma głowę na karku. a kabacinski kretyn niech stuli pysk i zajmie sie innymi wazniejszymi sprawami
To tak jak byś żyda nazwał żydem,od razu zostaniesz potępiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech Pan Pawlak zacznie handlować w Czechach zobaczy prawdziwą dyskryminację. to że w Łęcznej jest samowola a prawdziwi rolnicy handlują po kątach to nie jest tematem tylko bojaźliwa fobia posądzenia o rasizm ! dość tych bzdur ! i wypisuję się takie brednie w parę dni po wizycie JKM w naszym mieście szkoda że nie mógł komentować na gorąco 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota społeczeństwa nie zna granic. Jak kibice pobili kolorowych meksykańców, to naród był oburzony. Jak burmistrz segreguje bułgarów i rumunów, to naród bierze go w obronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie burmistrzu mam Pan plusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak niech sie wezmie za widly i do stodoly a Kabacinski za wibratory, szacun dla burmistrza bez wzgledu na partie, kiedys to biali rzadzili swiatem a teraz nawet nie mozna nazwac murzyna "po imieniu" .... zobaczycie co to bedzie jak sie do polski afryka zjedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że tak powiedział. Ja przynajmniej zauważam w Polsce niepokojącą rzecz, że Polak w Polsce ma mniej praw niż ktokolwiek mający inną narodowość. Nie daj Boże cokolwiek powiedzieć na kogokolwiek pochodzenia np. żydowskiego, to od razu jest się antysemitą niezależnie od tego czy się ma rację czy nie ma. To tylko jeden z przykładów. Należy zadać pytanie w czyim interesie działają radny Sebastian Pawlak i poseł Michał Kabaciński, bo na pewno nie w interesie Polaków. Wyborcy z Łęcznej powinni o tym pamiętać w przyszłym roku podczas wyborów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PANIE BURMISTRZU!!!TAK TRZEBA TRZYMAC..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota społeczeństwa nie zna granic. Jak kibice pobili kolorowych meksykańców, to naród był oburzony. Jak burmistrz segreguje bułgarów i rumunów, to naród bierze go w obronę.
  Gościu bo tam prawo złamali Polacy i słusznie zostali przez naród potępieni, tutaj prawo łamią obcokrajowcy. Więc zanim zaczniesz kogokolwiek wyzywać od głupków trzy razy się zastanów co piszesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by TEO nie powiedział i tak urzędnicy a w zasadzie jeden wierny jak pies urzędnik zawsze będzie go bronił. Może szef wystawi Ci szafę z dyktafonem i będziesz mógł niedługo łubudubu do niej nagrywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...