Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaka 26-latka zadaje się z 18-letnim gów.....?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SĄ TEŻ TAKIE KTÓRE MAJĄ 29 LAT I ZADAJĄ Z 21 LATKIEM, KTÓRY JEST ZAJĘTY, BRAK PRAWKA A TA MU DAJE DUPY, SAMOCHOD I MIESZKANIE. A TERAZ MA OGROMNY PROBLEM. WIDAĆ MOŻNA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mógł pociupciac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"18-latek rozbił przednią szybę, uszkodził dwa reflektory oraz lusterko zewnętrzne. Wstępnie straty zostały oszacowane na 1,5 tys. zł." Przednia szyba 200 zł, reflektory używane 100zł za oba ( zamienniki jakies 200zł), lusterko jakies 40 zł zamiennik, razem max 450zł. Pomijając fakt że to polo w całości jest warte max 2000zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw piją razem,potem się kłócą,normalna rzecz w takich związkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Jaka 26-latka zadaje się z 18-letnim gów.....?????
Taka której nie chce żaden rówieśnik, a dla takiego małolata to nobilitacja wyrwać starszą kobitę. Nie wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dlaczego zamienniki? Żeby mniej zabolała go kara finansowa? Czy masz samochód? Jak ktoś zniszczy to już biegniesz po zamienniki żeby biedaczek nie zdawał sobie sprawę ile to kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest śmieszne! Sam mam 21 lat i szukam dobrze zarabiającej kobiety, która zabierze mnie na wycieczkę do Islandii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona tańczy dla mnie napisał:
To nie jest śmieszne! Sam mam 21 lat i szukam dobrze zarabiającej kobiety, która zabierze mnie na wycieczkę do Islandii.
Ja cię chętnie zabiorę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co miała powiedzieć mamusi że nie dała mu p....i (pierożka)to popsuł samochodzik to powiedziała że nie dała mu pojedźić to trochę inaczej brzmi.A po alkoholu apetyt jest wzmorzony hihih(a co do wieku to bym się poważnie zastanowił)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pojedźić też można rozmumie różnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody po pijaku postanowił poćwiczyć na starszej ....czy, a w ogóle to zbydlęcenie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby to ona maiała 18 a on 26 to by było o.k.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona napisał:
Ale dlaczego zamienniki? Żeby mniej zabolała go kara finansowa? Czy masz samochód? Jak ktoś zniszczy to już biegniesz po zamienniki żeby biedaczek nie zdawał sobie sprawę ile to kosztuje.
Dlatego że wartośc pojazdu po naprawie nie może byc wyższa niz przed naprawą- ekonomistko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli samochód ma mniej niż 10lat to części powinny być oryginalne, powyżej 10lat mogą być już zamienniki. Chory przepis dzięki któremu pijani sprawcy po prostu mniej zapłacą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinia napisał:
Co miała powiedzieć mamusi że nie dała mu p....i (pierożka)to popsuł samochodzik to powiedziała że nie dała mu pojedźić to trochę inaczej brzmi.A po alkoholu apetyt jest wzmorzony hihih(a co do wieku to bym się poważnie zastanowił)
"zastanowił"? forma meska a nick Kinia, dziwne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknąć go na 20 lat ;) napisał:
"18-latek rozbił przednią szybę, uszkodził dwa reflektory oraz lusterko zewnętrzne. Wstępnie straty zostały oszacowane na 1,5 tys. zł." Przednia szyba 200 zł, reflektory używane 100zł za oba ( zamienniki jakies 200zł), lusterko jakies 40 zł zamiennik, razem max 450zł. Pomijając fakt że to polo w całości jest warte max 2000zł
a ty te szybe za 200zl to chcesz u szklarza wstawic i kitem oblepic? karoserii uszkodzonej tez nie widzisz? z zamiennikow to pewnie twoje ufo sie sklada. jedna czesc nie pasuje do drugiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orient napisał:
"zastanowił"? forma meska a nick Kinia, dziwne...
dlaczego?przecież to tylko nick normalka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknąć go na 20 lat ;) napisał:
"18-latek rozbił przednią szybę, uszkodził dwa reflektory oraz lusterko zewnętrzne. Wstępnie straty zostały oszacowane na 1,5 tys. zł." Przednia szyba 200 zł, reflektory używane 100zł za oba ( zamienniki jakies 200zł), lusterko jakies 40 zł zamiennik, razem max 450zł. Pomijając fakt że to polo w całości jest warte max 2000zł [/quote] [quote name='zamknąć go na 20 lat ;)' timestamp='1363257738' post='744977'] Przednia szyba 200 zł, reflektory używane 100zł za oba ( zamienniki jakies 200zł), lusterko jakies 40 zł zamiennik, razem max 450zł.
A dlaczego zamienniki i używane. Cudzą własność trzeba szanować. Musisz się tego nauczyć sieroto po PRL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego! napisał:
Dlatego że wartośc pojazdu po naprawie nie może byc wyższa niz przed naprawą- ekonomistko
To myślenie głupiego bolszewika. Szkoda ma być naprawiona na koszt tego łobuza. Auto trzeba wstawić do normalnego warszatu, a rachunkiem za naprawę obciążyć sprawcę. Tak się powinno załatwiać sprawę. Szanuj cudzą własność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...