Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie tylko Ratusz w Łęcznej ma zegar - mają go też inni.

Utworzony przez Ferdynand K, 9 stycznia 2013 r. o 17:07
Kompromitacją z otwarciem targowiska Urząd Miejski zakończył rok 2012. Jak teraz zacznie nowy 2013 r zobaczymy? Dowiedziałem się przypadkowo dzisiaj, że na jednym z portali z wiadomościami z miasta Łęczna zamontowano Panu Burmistrzowi Kosiarskiemu " zegar " Fakt , że ratusz ma ładny zegar pokazujący obecny czas dla wszystkich znajdujących się w pobliżu. Ten nowy zegar stworzony dla burmistrza jest taki zegar, który odmierza czas, ale Pańskich Rządów.Panie Burmistrzu. Aby mieszkaniec zobaczył zegar ratusza musi po prostu tam być , lub jako Urzędas wyjść na zewnątrz budynku na mróz. Teraz już nie trzeba - wystarczy tylko: Klikając tutaj LLE24.pl zobaczymy ile to dni i godzin zastało Pańskich Rządów Panie Burmistrzu. Są jeszcze odważni i niezależni ludzie, co mają inne zdanie niż Pan i chcieli by Coś zrobić dla miasta, ale póki Pan rządzi gminą to zawsze wychodzi, że NIE DA SIĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2013 rok To chyba będzie kolejny stracony rok przez Pana Burmistrza Łęcznej. Czas przemyśleń i rozważeń Urzędników, co TU zrobić w mieście, by zamydlić ludziom oczy. Chyba Panie Burmistrzu " Nie Da Się " -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da się przylać komuś w" E-MORDĘ",resztę się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Kompromitacją z otwarciem targowiska Urząd Miejski zakończył rok 2012. Jak teraz zacznie nowy 2013 r zobaczymy? Dowiedziałem się przypadkowo dzisiaj, że na jednym z portali z wiadomościami z miasta Łęczna zamontowano Panu Burmistrzowi Kosiarskiemu " zegar " Fakt , że ratusz ma ładny zegar pokazujący obecny czas dla wszystkich znajdujących się w pobliżu. Ten nowy zegar stworzony dla burmistrza jest taki zegar, który odmierza czas, ale Pańskich Rządów.Panie Burmistrzu. Aby mieszkaniec zobaczył zegar ratusza musi po prostu tam być , lub jako Urzędas wyjść na zewnątrz budynku na mróz. Teraz już nie trzeba - wystarczy tylko: Klikając tutaj LLE24.pl zobaczymy ile to dni i godzin zastało Pańskich Rządów Panie Burmistrzu. Są jeszcze odważni i niezależni ludzie, co mają inne zdanie niż Pan i chcieli by Coś zrobić dla miasta, ale póki Pan rządzi gminą to zawsze wychodzi, że NIE DA SIĘ.
Nie rozumiem tylko cykorze czemu sie nie podpiszesz tak jak zwykle tylko kolejne nicki wymyślasz, ci sie pomiesza w główce i będzie śmiesznie. Ale fajnie że wreszcie wszystkie swoje wypociny tzw. bartol zebrał w jednym miejscu mam nadzieję że tylko tam się będzie udzielał i przynajmniej na innych forach skończy swój troling
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzenie urzędniczyno. Kompromitujące Was fakty dalej będą przedstawiane opinii publicznej czyli ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam w LLE24.PL Urzędas taki jak Ty nie będzie miał wstępu - zostajesz u siebie na Ł24.pl. A zarejestrować nawet po znajomości , takiego Kogoś jak Ty w nowym Forum to: NIE DA SIĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Marzenie urzędniczyno. Kompromitujące Was fakty dalej będą przedstawiane opinii publicznej czyli ludziom.
Ty ze swoim zasobem "glowowym" nie mógłbyś nawet być istotą przetwarzjącą masę organiczną w kompost bo tutaj też trzeba wiedzieć od czego zacząć żarcie ,a co zostawić drobnoustrojom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ktoś od Kuczyńskiego znowu się uaktywnił na forum. Nowy serwis obiektywny zmiecie Pańską stronę informacyjną o wystawach w CK. Najważniejsze, że będzie to serwis bez wąsów i nacisków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie rozumiem tylko cykorze czemu sie nie podpiszesz tak jak zwykle tylko kolejne nicki wymyślasz, ci sie pomiesza w główce i będzie śmiesznie. Ale fajnie że wreszcie wszystkie swoje wypociny tzw. bartol zebrał w jednym miejscu mam nadzieję że tylko tam się będzie udzielał i przynajmniej na innych forach skończy swój troling
Być może w całej swojej inteligencji nie zauważyłeś, że podpisuje swoje posty. Powiem więcej, zarejestrowałem konto abyś nie miał wątpliwości kto Ci znów przyłożył za wystawy w CK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Chyba ktoś od Kuczyńskiego znowu się uaktywnił na forum. Nowy serwis obiektywny zmiecie Pańską stronę informacyjną o wystawach w CK. Najważniejsze, że będzie to serwis bez wąsów i nacisków.
Nie znaczy,że myśli tylko Kuczyński myslą wszyscy tylko tej malutkiej grupie znacznie poskąpiono doposażenia górnych partii masy ciała i kości, dlatego wymyślają innym rozumnym istotom podszywając się pod różnych,bartoli i inne badziewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikrobioolog napisał:
myśli tylko Kuczyński
a widziałeś ładną Niemkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby teraz nie było zbędnego śmietnika i burdelu na DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Riczard napisał:
a widziałeś ładną Niemkę?
BUCU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj Mikrobioologu dla mnie jesteś mikro mózgiem gminnym. Ruszył Cię TEN temat zegara Wskoczyłeś w temat ze swoimi z wpisami jak taki piesek " oszczekacz " Wypisujesz teksty, jak marny urzędniczyna z gminy - bo jakbyś był nie z gminy , a z Urzędu Miasta to wtedy umiałbyś się nazwać i podpisać , a tak jesteś GMINNY NIE PISATY, a podpisujesz się jako Mikkrobioolog a w drugim poście Mikrobioolog - nazwij się w końcu jak URZĘDAS miastowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem ale nie wiem czy to niemka była całkiem ruda jej zdjęcie jest gdzieś na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K. a czemu sam się nie podpisujesz, co? Brak odwagi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Słuchaj Mikrobioologu dla mnie jesteś mikro mózgiem gminnym. Ruszył Cię TEN temat zegara Wskoczyłeś w temat ze swoimi z wpisami jak taki piesek " oszczekacz " Wypisujesz teksty, jak marny urzędniczyna z gminy - bo jakbyś był nie z gminy , a z Urzędu Miasta to wtedy umiałbyś się nazwać i podpisać , a tak jesteś GMINNY NIE PISATY, a podpisujesz się jako Mikkrobioolog a w drugim poście Mikrobioolog - nazwij się w końcu jak URZĘDAS miastowy.
Oj ciemniaku jak mi cię szkoda!!!!!!!!!!!!!!!!Odnieś pieniądze do szkoły bo z nauki nici.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziś będę się podpisywał jako Ferdynand K - ty Gościu bez nazwy w tytule - co nie nadali Ci jeszcze w Gminie. Ps. A zegar w LLE24.pl czas odlicza - dzień za dniem - a Tych rządów coraz mniej. To dla Was zegar Wy Urzędaski Gminne. Czy znane są Ci przypadki z gramatyki polskiej, bo piszesz tu CZEMU, a nie dlaczego ? Występujesz tu na forum jako gminny Podrzędnik , a nie Urzędnik - ZA KOGO , ZA CO. Z poważaniem Ferdynand K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odp. Dla melomana gminnego z Łycnej. Moje szkoły były za darmo i nie musiałem jajek nosić nauczycielom tak jak Ty, a czasem " kure sie zaniesło oskubano przed kartkówko , by dobrze wypaść - co nie? Mnie w moim "koledżu" w Łysołajach nauczycielka mówiła , że nazwisko i nazwy mam pisać zawsze z dużej litery - nie jak TY z małej melomanie z CK z Łycnej. z poważaniem. Ferdynand K. - z dużej litery w nazwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdynand K napisał:
Odp. Dla melomana gminnego z Łycnej. Moje szkoły były za darmo i nie musiałem jajek nosić nauczycielom tak jak Ty, a czasem " kure sie zaniesło oskubano przed kartkówko , by dobrze wypaść - co nie? Mnie w moim "koledżu" w Łysołajach nauczycielka mówiła , że nazwisko i nazwy mam pisać zawsze z dużej litery - nie jak TY z małej melomanie z CK z Łycnej. z poważaniem. Ferdynand K. - z dużej litery w nazwie!
Dużych liter używa się do podkreślenia "wagi" danego nazwiska lub nazwy,znam Ustawę śmieciową i tam odpady i śmieci pisane są przez małe litery na początku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...