Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niech parkują, gdzie chcą

Utworzony przez Ktoś z Łęcznej, 16 listopada 2007 r. o 12:19 Powrót do artykułu
a kto to n iby te spóldzielnie? prezesi z nadania komuszego? skończyć z hołota prezesów raz na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Bakiera jest od pilnowania porządku na terenach MIASTA lĘCZNA - a nie szarogęsić się na ternach Spółdzielni Mieszkaniowych.Jeśli taki mądry to niech wspólnie z burmistrzem to robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie tereny spółdzielni leżą na terenie miasta..., a z tego co wiem, to straż miejska, tak jak policja jest od pilnowania porządku i bezpieczeństwa w miejscach publicznych...Uważam, że swoimi działaniami otworzyli mieszkańcom oczy na to co ich spółdzielnie robią a właściwie, NIE-ROBIĄ i mają daleko w poważaniu. Płacę kupe szmalu za czynsz, nie mam gdzie zaparkować a tu jeszcze "czarni" przyjdą i mi mandat wlepią (nie raz widziałem jak za wycieraczki wkładali). CHCE PARKINGU NA OSIEDLU!! Czyżbys kolego był ze spółdzielni? Żal ci że ktoś chce coś zrobić? Fakt, mogli się nie wp....ć, bo to nie ich działka, ale jak nikt sie nie kwapi to ktoś musi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nieodparte wrażenie Panie Karolu, że to właśnie Pan, jako "ktoś" ze spółdzielni próbuje odsunąć podejrzenia od "swojej" grupy zawodowej. Wydaje mi się, że to bardziej w spółdzielniach mieszkaniowych są właśnie te "grupy trzymające władzę", niż wśród ludzi chcących coś dla miasta zrobić i osiągnąć. Że niby za ocieplanie bloków się łaskawie wzięły? Jak wyglądają obecne parkingi, nieremontowane od lat!! A zdeptane i zjeżdżone trawniki, połamane drzewka i śmietniki na osiedlach - obraz nędzy i rozpaczy. Place zabaw też zostały doprowadzone do jakiegoś ładu i ogrodzone, ale dopiero po kontroli straży miejskiej!! A co spółdzielnie robiły wcześniej? Miały i nadal mają swoich lokatorów za nic, przepraszam, mają za dojną krowę z której można ściągać wysokie opłaty. Mniej uwag mam do Skarbka, bo tam coś robią i chcą robić... a pozostałe? Jedna bez prezesa i ze skłóconym zarządem, w drugiej prezesa wywalili za spawanie i jego następca ledwo wychodzi na prostą... CO ZA B**DEL!! Aż się niedobrze robi.TO bardziej Prezesi spółdzielni i ich zarządy można podciągnąć pod "grupę trzymającą władzę", bo zamiast tłumaczyć się że nie ma kasy, łatwiej byłoby ograniczyć sobie apanaże osiągane dzięki naszym "czynszom" i zrobić te kilka miejsc do parkowania. A może wypowie się Pan, jako znawca tematu, jak to było np. z podzielnikami ciepła na grzejnikach...? Poza tym, dlaczego to spółdzielnie nie wyszły z taką propozycją jak Burmistrz i Straż Miejska? No ale chyba łatwiej zwalić winę i problem na innych, oczernić ich niż przyznać się do błędu...Życzę Panu obiektywnego i trzeźwego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość.Nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiemu d***wi nie oświecisz rozumku ptasiego.Gdyby choć trochę wytężył ten ptasi rozumek to wiedziałby ze spóldzielnie mieszkaniowe podpisały ze SM umowę o pilnowanie porządku także na terenach spóldzielni. Jeśli się mylę to prosze mnie poprawić Teraz narzekanie na to że S M wlepia mandaty parkującym na trawnikach??? to moze wystąpisz do swojej spóldzielni koleś o to by można bylo parkować na trawnikach, n przywiąz7ując do drzewek swoje autka, moze świnke na balkonie wyhodujesz bo co cię obchodzi sąsiad skoro ty tyle lat hodowałes swinki na wsi to teraz na balkonie tez bedziesz.?a moze na klatce schodwoej pozwoli spóldzielnia się załatwiac po co płacić za wodę w swoim lokalu?Zastanów się dwa razy zanim kogos oskarżysz bo teraz ty wyszedłaę na durnia a może nawet wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...