Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niektórzy nie chcieli takich mieszkań socjalnych. Ale znaleźli na nie chętnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2017 o 17:50 Powrót do artykułu
a to pies im gebe lizal , niech nawet mieszkaja pod wiata w wygwizdowie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to niech mieszkają w dotychczasowych lokalach,pewnie chcieli w blokach gdzie inni płacą ciężkie pieniadze
0
I słusznie , że nie chcieli . Moim zdaniem powinni otrzymać na własność domki jednorodzinne z basenami.
0
Żeby aż takie niechciejstwo kogoś ogarniało i zupełny brak ambicji, no to ja nie wiem.
0
'Czynsz za metr kwadratowy wynosi 2 złote plus opłaty licznikowe." .... może to za drogo dla nich było ? :)
0
Pomerdało się w łepkach "potrzebującym", "nie w Łęcznej czy Lublinie" i 2 km należy dojechać, może zaciasne garaże...
0
Pierwsi z kolejko do mieszkań " TO NIE JEST PO POLSKU.
0
wstydzę się jak to czytam, dawanie komuś mieszkania za nic to deprawowanie ludzi. jemu należy się w Łęcznej i co jeszcze??? spróbuj go później wymeldować
0
Skoro władza panujaca obecnie wychowuje pokolenie "daj, bo mi sie nie chce robić" to czemu się dziwimy?
0
Jak socjalne to znaczy że ma być jak psia buda? Biednym też należy się szacunek i wcale się nie dziwię, że nie chcą np. ślepej kuchni albo wyprowadzać się gdzieś na wioskę.
0
Jak nie miałbym gdzie mieszkać to bralbym i ' psią budę'
0
Jest zasada jeżeli to co dają nie odpowiada,buduję sam to jakie wymarzyłem.
0
pokolenie 500+ :D
0
Nie podoba się - wykreślić z kolejki i musisz już kupić za swoje. Proste. Ja chętnie bym dostała za darmo 40m2 mieszkania.
0
czyli pewnie wzięli kredyt lub kupili za gotówkę sobie takie jakie im odpowiada...
0
W dopach sie patolom poprzewracało
0
Ta i miesieczny do lecznej wykupic a kablowka jest?
0
Mieszkania komunalne dla ludzi o bardzo małych dochodach,które posiadają ogrzewanie wody i grzejników na prąd.Brawo łeczyńska logika ,to ma być pomoc dla ludzi ubogich????????Czy w ŁĘCZNEJ SĄ LUDZIE ,KTÓRY UMIEJĄ KALKULOWAĆ KOSZTY EKSPLOATACJI ?????????? BRAWO ŁĘCZYŃSCY GENIUSZE OD POMOCY ------ NALEŻY WAM SIĘ NOBEL
0
Artykuł od Kuczyńskiego, błędy zdradziły. Panie redaktorze, czy samemu tak ciężko coś napisać?
0
jeszcze wymagania mają?niejeden chciałby dostac takie lokum.A pozatym nie chca dojezdzać?dokąd do pracy?podejżewam że wiekszośc i tak nie pracuje.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: