Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jaką formę prawną ma szlak rodzinny tik-taka w Zawieprzycach  a) urząd B) stowarzyszenie c) fundacja d) spółka bo nie mogę na stronie znaleźć nip ani krs, ktoś mi pomoże ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaką formę prawną ma szlak rodzinny tik-taka w Zawieprzycach  a) urząd B) stowarzyszenie c) fundacja d) spółka bo nie mogę na stronie znaleźć nip ani krs, ktoś mi pomoże ?
To tu też dochodzisz nauczycielko? Dalej dojść nie możesz ;) Takie rzeczy można leczyć B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co panowie Krz..... robią w całej gminie? Wszelkie przetargi zostają w rodzinie do czasu zmiany wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH SE KUR.. NISZCZARKE KUPIA :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama niejednokrotnie biorę z miejsca pracy dokumenty do domu żeby skończyć robotę. Czy to jest prawnie zabronione?
Ja też dość często zabieram ,ale zawsze mówię przełożonym . Mogła powiedzieć i nie było by problemów . Chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam że nowa pani wójt od początku szukała na nią haka.... to i znalazła. Tylko chyba to zwolnienie nie do końca zgodne z przepisami było....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz kobita pójdzie do sądu i gmina wybuli odszkodowanko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli dostanie wyrok za wynoszenie ważnych dokumentów to raczej do sądu nie pójdzie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli dostanie wyrok za wynoszenie ważnych dokumentów to raczej do sądu nie pójdzie...
A skąd pewność, że dokumenty były "ważne"? I skąd wiadomo, że "dostanie wyrok"? Ty za sąd na tym forum robisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam też uwagę, że dotąd nikomu nie postawiono zarzutów. Nie wiadomo, czy one padną, więc mówienie o wyroku jest co najmniej przedwczesne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisane jest "JEŻELI" bez pewności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To widać pani Wójt zadziałała przed czasem...zanim stwierdzono, że to było coś "ważnego". Wystarczył pretekst.... A widzieliście konkurs który zamieściła na facebooku? Gmina Spiczyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani wojt dobrze wiedziala co robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne wie też czy to co zginęło z urzędu było ważne... Pomijając jednak co to było, jaki przełożony puścił by płazem fakt, ze pracownik wraz z osobą trzecią, niezatrudniona w urzędzie, poza godzinami pracy wynosi z urzedu cokolwiek? Przecież w UG znajdują się bardzo ważne dokumenty, dane osobowe, morze informacji. Jaki przełożony przymkna by na to oko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzedni HEHEHE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurs wyborny: mały konkurs a do wygrania jakieś gadżety :D a w komentarzach że protokół jest poprawiony i nie ma już błędu buahhahhahhh.... No brawo pani wójt :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO  Pani Wójt!!  Pracownik nie może wynosić dokumentów jakiejkolwiek instytucji bez wiedzy przełożonego. Zwolnienie dyscyplinarne UZASADNIONE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzedni wójt p.Krzysiak sam powiedział,że miał czas na czyszczenie,ale widocznie o czymś musieli zapomnieć i stąd cała afera.Teraz ma ciepłą posadkę w Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani Dorotą Szczęsna,która wygrała wybory przez to że prosiła niektóre osoby by namawiały inne zeby na nią głosować.Mam taką uwagę.Pani ta nie nadaje się na to stanowisko nie ma pojęcia na temat tak wielkich spraw i tak duzych pieniedzy które sie obracaja nie wiem dlaczego ludize ją wybrali chyba zeby zrobic na złosc panu Krzysiakowi który moim zdaniem był bardzo dobrym wojtem zrobił wiele dla Gminy a przez 2 miesiace gdy pani wojt jest narazie nic nie zrobiła a wręcz są tylko na niąskargi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boisz się, że stracisz pracę czy po prostu każdy wójt ma swojego lizusa. Do Łęczyńskiego lizodupca ci wiele brakuje ale staraj się staraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...