Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szybciej budujcie bo Ślonzk się burzy i chce do heimatu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
żuk i taras dwaj przyjaciele z boiska
0
Przy obecnych technologiach żadna kopalnia nie zatrudni 2000 osób, bo po prostu wydobycie nie będzie opłacalne.
0
Coś mi się wydaje że to będzie interes taki sam jak słynny tor formuły 1 w Białej Podlaskiej.
0
Szybciej budujcie bo Ślonzk się burzy i chce do heimatu
Do heimatu? To niech idzie, do diabła z nimi. Prawdziwy ślązak to jest tak że ma w sobie 40% polaka 40%germańca i 20% świni. W lewej kieszeni ma paszport polski a w prawej niemiecki i w zależności jak potrzeba to w jedną stronę się śmieje a jednocześnie w drugą wypina kuper.
0
" .....W PD Co służę jedynie swoją wiedza, nie mam etatu – kwituje Taras. .." to mam rozumieć, że on doradza za darmo,   
0
Jestem w zarządzie dużej firmy, do tego zasiadam w dwóch radach nadzorczych. Całe szczęście są to firmy prywatne i nie muszę się tłumaczyć byle komu, a flustraci internetowi nie wylewają swoich porażek życiowych na mnie.
0
Frustraci......
0
TARAS TO PRZYPDUPAS BYŁEGO PREZESA BOGDANKI!!!OBAWIAM SIĘ,ŻE BĘDZIE JAK Z ŁUPKAMI, ATOMEM W RP,CZYLI PRZEKRĘTY I WIELKIE G...!!!POLACY NIE DOCZEKAJĄ SIĘ NIGDY MĄDRYCH I OPOWIEDZIALNYCH: PREZESÓW I POLITYKÓW!!
0
Czyim ty jesteś przydupasku? Chce cię kto? Czy tylko ty jesteś ciągle gotowy?
0
2021? do tego czasu to kilkaset tys ludzi wyjedzie z Lubelskiego.
0
A skąd pan Taras ma informacje o zasobności i położeniu złóż? Sam prowadził badania, czy dane "wypłynęły" z Bogdanki razem z nim? Co na to obecne władze Bogdanki?  
0
Oj - naiwni; naiwni ...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: