Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szybciej budujcie bo Ślonzk się burzy i chce do heimatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk i taras dwaj przyjaciele z boiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy obecnych technologiach żadna kopalnia nie zatrudni 2000 osób, bo po prostu wydobycie nie będzie opłacalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje że to będzie interes taki sam jak słynny tor formuły 1 w Białej Podlaskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybciej budujcie bo Ślonzk się burzy i chce do heimatu
Do heimatu? To niech idzie, do diabła z nimi. Prawdziwy ślązak to jest tak że ma w sobie 40% polaka 40%germańca i 20% świni. W lewej kieszeni ma paszport polski a w prawej niemiecki i w zależności jak potrzeba to w jedną stronę się śmieje a jednocześnie w drugą wypina kuper.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" .....W PD Co służę jedynie swoją wiedza, nie mam etatu – kwituje Taras. .." to mam rozumieć, że on doradza za darmo,   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w zarządzie dużej firmy, do tego zasiadam w dwóch radach nadzorczych. Całe szczęście są to firmy prywatne i nie muszę się tłumaczyć byle komu, a flustraci internetowi nie wylewają swoich porażek życiowych na mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frustraci......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TARAS TO PRZYPDUPAS BYŁEGO PREZESA BOGDANKI!!!OBAWIAM SIĘ,ŻE BĘDZIE JAK Z ŁUPKAMI, ATOMEM W RP,CZYLI PRZEKRĘTY I WIELKIE G...!!!POLACY NIE DOCZEKAJĄ SIĘ NIGDY MĄDRYCH I OPOWIEDZIALNYCH: PREZESÓW I POLITYKÓW!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyim ty jesteś przydupasku? Chce cię kto? Czy tylko ty jesteś ciągle gotowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2021? do tego czasu to kilkaset tys ludzi wyjedzie z Lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd pan Taras ma informacje o zasobności i położeniu złóż? Sam prowadził badania, czy dane "wypłynęły" z Bogdanki razem z nim? Co na to obecne władze Bogdanki?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj - naiwni; naiwni ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...