Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy, kalendarzowy konkurs w urzędzie!

Utworzony przez Bartol., 28 maja 2013 o 08:38
Miał być do tego jeszcze mój własny konkurs dotyczący typowania zwycięzcy urzędowego konkursu ale byłby chyba zbyt łatwy ;) http://lle24.pl/kultura/nowy-konkurs-w-urzedzie/  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Godna pochwały czujność, trzeba pilnować bo może zabraknąć na podwyżki diet dla radnych. Do tego Bartole niedopuszczą. Co tam jakaś tradycja, kultura - nie stać nas. Brawo !
0
Panie Burmistrzu proszę wykonać zadaszenia nad wszystkimi piaskownicami w Łęcznej=w czasie deszczu ="DZIECI SIĘ NUDZĄ".
0
A ja myślę, że Burmistrz chce zakończyć swoją kadencję oryginalnie, wydając tak zacny kalendarz na którym zakończy swoją kadencję. Niech przynajmniej kalendarz po nim konkretny zostanie, bo pomnik - świniodzika o imieniu Teo wpisał się na stałe w historię miasta. :D
0
panie ferdziu do piachu już słońce!
0
A ja myślę, że Burmistrz chce zakończyć swoją kadencję oryginalnie, wydając tak zacny kalendarz na którym zakończy swoją kadencję. Niech przynajmniej kalendarz po nim konkretny zostanie, bo pomnik - świniodzika o imieniu Teo wpisał się na stałe w historię miasta. :D
  KOCHAJ BLIŻNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO-PRZYKAZANIE
0
kochaj publiczne pieniądze jak siebie samego
0
Niech sobie jeszcze pióra wieczne pozamawiają za 20 tysi, a na sesjach mówią tego się nie da tamtego się nie da bo nie ma pieniędzy. Jak widać są tylko są dla wybranych.
0
W tym urzędzie przechodzą juz chyba sami siebie.
0
panie ferdziu do piachu już słońce!
Co bierzesz, że słońce dziś widziałeś... a może pokój bez okna tylko z tapetą? ;)
0
a może cień wąsów od tyłu?
0
Godna pochwały czujność, trzeba pilnować bo może zabraknąć na podwyżki diet dla radnych. Do tego Bartole niedopuszczą. Co tam jakaś tradycja, kultura - nie stać nas. Brawo !
  A urzędasy to nie dostają kasy ? To co ci do diet.  
0
Wygrać konkurs może tylko jeden człowiek! Wszyscy wiedzą kto to, sonda niepotrzebna.
0
wstydu nie mają, kalendarzy się zachciało
0
tak się bawią, tak się bawią, urzędnicy! Za naszą kasę
0
Czy wydra wygra? Stawiam na któreś ze stowarzyszeń z panem dyrektorem w tle.
0
Rozdawali takie kalendarze ze starymi fotografiami w urzędzie na rok 2013 i dostałam. Jest bardzo ładny, myślę że warto taki podobny zrobić na 2014. Nie przesadzajmy, kwota 7000 zł to niewiele jak na kalendarz (zobaczcie ile kosztują w księgarniach), a rozdają je za darmo. Może warto te pieniądze przeznaczyć na to aby trochę zapoznać ludzi z historią, nie wszyscy "żyją" tylko obecnymi "aferami", które musze przyznać trochę mnie już nudzą.
0
za jakie darmo? kobieto złożyliśmy się na nie ja i ty i Twoi rodzice też. Banda idiotów
0
za darmo to w ryj na bobrownikach można dostać tylko w ty mieście
0
Ok. ale kalendarz fajny, i mimo wszysto warto go mieć i czekam na następny. A wy się flustrujcie, dobrze wam tak, idź na bobry dostaniesz w "ryj" to zmądrzejesz może, gratis. Żałosne podjazdy małych ludzi
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: