Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
wiesz co dla takiego jak TY to szkoda by było tej kasy, śledzisz go? masz obawy? wybieraj sobie wojcinę! zdzicha!  podobno zapijaczonego tak ONA o nim mówila w Wielki Piątek, że nierób i zapijaczony, jak śmie wchodzić jej w drogę, a on bidulek czeka tyle diesiatek lat na to i 60-tka na karku i umysl jak tej, - masz jeszcze Żurawia, co pali mu sie grunt pod nogami i - masz jeszcze Panią działaczkę, której zapalił sie grunt pod nogami, - no i może Gustaw emeryt, - no i Jacek z całą familią a i mój szef idzie na emeryturę, a może byc Wójtem, jest dobrze znany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baska end company :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
surowa napisał:
Baska end company :)
 Córciu nie ta spółka, pudło gziczku. A co Jasia sie boisz? może Andrzeja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam z Majówką? dalej się kłócą obie, która ma rację czy która tym razem kibli będzie pilnowała? juz dyrektorów Wojewody zjechała, po co jej wizytują Zawieprzyce na pól Urzędu było słuchać co gadała? i jak ONA dba o zabytki? ...........a może pokłóciły się o kiecki na majówkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie majówka tam 100 i tutaj 100 a tam 1000 i obok paczka następny pączek sporo pojadły dobrze popiły a na myślenie zabraknie siły państwo się zbawi za naszą kasę a my pojemy bez skwarek kaszę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj Zarząd Dróg Wojewódzkich spotyka się z Miatem łęczna, Powiatem i Gmina Spiczyn w sprawie drogi KIJANY-ŁĘCZNA p. Nowogród Spiczyn wystawił pracownika od ochrony środowiska bo Spiczyn nie ma WÓJTA, Zastępcy Wójta, Sekretarza, a nawet Przwodniczacego Rady nikogo Spiczyn nie ma do decydowania tylko szregpowego pracownika, on nic nie może zadeklarować bo już pisal podanie o zwolnienie ale go jeszcze zostawiła, bo nawet na konkurs na budowlańca żaden kandydat sie nie zgłosił, jak pracować jak ona mówi "Nie dyskutowaćę i po argumentach. Brawo Spiczyn yostana wam tzlko latarnie, w dobie cyfryzacji to sie inaczj załatwia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat panowie Fitzerman i Uszyński mimo, że szeregowi pracownicy, to bardziej się nadają do rozmów o infrastrukturze, niż ktokolwiek z zarządu gminy. Jeśli któryś z nich dostał pełnomocnictwo na to spotkanie, to jestem spokojny o wynik rozmów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majówka oooo , to zdzichu znowu popije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy popijemy, po to jest majówka. Ważna jest pogoda a nie to kto pije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja już byłem dziś w zawieprzycach - tylko jedna sprawa - po drodze wstapiłem do waszego groszka w spiczynie koło szkoły - nie dość że nic nie ma, panie nieuprzejme to i ceny z kosmosu. To tylko na tą majówkę czy zawsze ? Bo jak zawsze to nie zazdroszczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kreciku - Fitzerman po zawale, w Urzędzie go dostał, a delegat to Wójcik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyzdzich napisał:
Majówka oooo , to zdzichu znowu popije
 a jak d... rozbije jak rok temu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyzdzich napisał:
Majówka oooo , to zdzichu znowu popije
 nie robi tego jest jednym z siedmiu kandydatów na wójta, najwyżej będzie polewał innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 krasnoludków i królewna szczęsna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
królewna przechodzona mocno a karsnolódków było 2  i gargamel  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekaliśta na chorągiew a zrobiła niezłą impreze w sobote. A niedziela....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Zdzichu  spożywał jednak tylko cxy jako pracownik urzędu czy jako radny gmiy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwoli jasnosci nie ma wsrod radnych gminnych zadnego zdzicha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Here is email number one, which is to be sent on Monday. ... I wish you the best in your writing endeavors. ... When people ask you about everything instead of directly contacting the ... “I really appreciate you helping us improve our process—we don't ... If there is anything else you need, please let me know.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szefa OSP Spiczyn Panie Szefie, miej Pan litość, napruty, albo ledwie ciepły w procesji Bożego Ciała, toż on ledwie szedł. Trochę to na wizeruku Waszej jednostki ciąży... najpierw stoją pod sklepem, gaz walą, od ludzi na piwo zbierają, bluzgają a potem wielki strażak - w procesji w mundurze , albo peletrony niosą. Ja rozumiem - człowiek nie wielbłąd - pić musi. Ale są jakieś pewne granice przyzwoitości. Na prawdę nie macie kogo wystawić do reprezentacji? Nie dosyć, że oglądamy go codziennie pod sklepem, nawalonego, to jeszcze w procesji - ważna osobistość.. Zawsze wpajano mi, że strażak jakimś przykładem dla innych ma być. No jeśli to jest przykład - to sorryyy ale nie dla mnie i nie dla moich dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...