Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
patrz ***powiatleczynski.pl dowiesz się konkretów nt.szkół od osób odpowiedzialnych,nie hejterów którzy szkodzą i to bardzo szkodzą powiatowej oświacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***@.pl napisał:
patrz ***powiatleczynski.pl dowiesz się konkretów nt.szkół od osób odpowiedzialnych,nie hejterów którzy szkodzą i to bardzo szkodzą powiatowej oświacie.
 powiatowej oświacie nie szkodzą hejterzy tylko radni od siedmiu boleści?  czego nie mówi się o sprwach juz zaczętych na trym forum tylko wrzycaśz jakieś powiaowe tematy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to  wląśnie zaczęta sprawa dzialalość Pana Niedziwadka i jego  sukcesy za niezła kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w spiczynie patologia to jakaś skaza genetyczna, najpierw w urzędzie się siupy wyczniały przez lata, szkoła przekształcona w folwark rodzinny gdzie cała rodzina zatrudnienie znalazła, potem szemrane interesy członków jednej rodziny rodziny, wierszyki na baskę, a przecież ona taka miła w dotyku, uprana proponuję zająć się rozwojem, nauką i pracą, zatem panie jole, szczupła i druga mająca czym oddychac niech wypożyczą kilka ksiazek z biblioteki, ale nie w spiczynie, bo tam mizernie z zbiorami,  macie kilku inteligentnych ludzi we wis, więc dajcie im się wykazać odwagi mieszkańcy gminy i nie biadolcie już na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Johny walker to my biadolic nie mozemy ale Ty tak? To w ktorej szkole taka familia siedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jack daniels napisał:
Johny walker to my biadolic nie mozemy ale Ty tak? To w ktorej szkole taka familia siedzi?
  johny walker ma rozdwojenie jażni, bo Jola w szkole w Spiczynie jako stowarzyszenie prowadzi świetlicę, jak gmina dała 30 tys. zł oburzyła się udała miłość do radnych i dostała 40 tys. zł, ale żeby miała oddychać "czymś" to nie wiem, najpierw widze jej brzuch jak HIPCIA, a co nad nim nie widzę - wiem co mówie oglądam to codziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a RODZINA ŻURAW TO NIBY W LICZBIE 5 GDZIE PACUJE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYSTA napisał:
a RODZINA ŻURAW TO NIBY W LICZBIE 5 GDZIE PACUJE?
 K... A , a 7 osób z Charlęża w takim małym Urzędzie to skąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiadomo skąd są baby z Charlęża ? a to dobre za to pojawiły się dtogowskazy do Urżedu Gminy. Widzieliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty az mnie wbilo? Prosze wskaz placowke w ktorej 5 pracuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a rodzina Żuraw to niby w liczbie 5 gdzie pacuje? pracują, bo widocznie mają kwalifikacje. prawo nie zakazuje chyba pracy w szkole członkom rodziny. jeśli jest inaczej podaj odpowiedni paragraf,  jeśli nie ma - zamilcz. a ty co umiesz,  czym za***ysz świat,  poza nieustannym " dowartościowywaniem " się na tym pożal się boże forum? czy wy w tej gminie nie potraficie inaczej ze sobą rozmawiać?  to forum to dopiero niezła patologia. wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty gościu poważnie myślisz że 5 osób z jednej famili w publicznej jednostce to jest OK? na ile to jest pewne info że tak jest faktycznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze wskaz tylko w ktorej jest 5 z jednej famili? Bo nie moge sie nigdzie doliczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty gościu poważnie myślisz że 5 osób z jednej famili w publicznej jednostce to jest OK? na ile to jest pewne info że tak jest faktycznie? Podaj konkretny przepis zakazujący takiego zatrudniania w szkole. I nie szastaj tak nazwiskami,  bo i po twoje nazwisko ktoś sięgnie. W tej gminie zazdrości się wszystkiego - pracy, stanowiska,  samochodu, wycieczki, bogactwa. Taki miejscowy zwyczaj, nawet tradycja. Publicznie znieważyć, opluć, obsmarować, wyszydzić,  nie zauważając jednocześnie bylejakości i marazmu w załatwieniu bardziej istotnych dla gminy spraw. I trwa to piekiełko spiczyńskie tak już ponad trzy lata. Po co?! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dwa dni mi nie 3 lata miejmy odwagę rozliczyć: List do mieszkańców List otwarty do mieszkańców Gminy Spiczyn     Drodzy Sąsiedzi, Szanowni Mieszkańcy Gminy Spiczyn,            Nazywam się Dorota Szczęsna. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie i od blisko 20-tu lat zajmuję się zarządzaniem oświatą – najpierw w Wydziale Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin, a następnie w Gminnym Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół w Spiczynie. Jestem osobą otwartą, pogodną, która pragnie walczyć o nową przyszłość dla Naszej Gminy. Swoją siłę czerpię zarówno z życia rodzinnego, w którym od niedawna zagościła ukochana Wnuczka, jak również z realizacji wolontariatu w ramach „Wielopokoleniowego Klubu Wolontariuszy” pomagając dzieciom specjalnej troski, osobom starszym, potrzebującym wsparcia i nie radzącym sobie w tej trudnej dla Nas wszystkich rzeczywistości. Z Gminą Spiczyn jestem związana od 27 lat i dlatego też będąc mieszkanką widzę zarówno wiele potrzeb, jak i celów do realizacji w naszej pięknej, malowniczej i historycznie uwarunkowanej Gminie.           Kandyduję na stanowisko Wójta, ponieważ chcę dać ludziom szansę dokonania wyboru – mieszkając tu wiele lat – znam nasze potrzeby i problemy. Chcę wprowadzić nową jakość w podejmowanych działaniach gminy tak, aby były przede wszystkim przejrzyste i przyjazne nam wszystkim.          Zawsze ceniłam sobie kontakt z drugim człowiekiem, dlatego – jako Wójt Gminy Spiczyn – chciałabym, abyśmy wspólnie zmieniali ją na lepszą; chcę to zrealizować poprzez spotkania z Wami, na których będę przedstawiała zakres planowanych prac i inwestycji, które są naszym wspólnym dobrem. To Wy wiecie najlepiej, co jest potrzebne i niezbędne dla miejscowości, w której mieszkamy. Każde sołectwo musi by traktowane równo i dlatego uważam, iż sposobem na ożywienie inicjatyw społecznych jest fundusz sołecki, którego wykorzystanie daje pogląd na kierunek potrzeb i aspiracji sołectw. Chcę być Wójtem otwartym na Wasze pomysły i sugestie, a nasze dobro i spokój muszą być nadrzędnym celem.         Pragnę podnieść komfort życia mieszkańców, a do zrealizowania tego celu potrzebne są dobre i oświetlone drogi, chodniki, poprawa bezpieczeństwa oraz wprowadzenie konkurencyjności przewoźników komunikacji publicznej. Potrzebny jest urząd przyjazny mieszkańcom oraz nowoczesne placówki edukacyjne. Niezbędne jest prowadzenie przyjaznej polityki rolnej, wspieranie istniejących działalności gospodarczych oraz przyciągnięcie do naszej gminy nowych inwestorów, dzięki którym zwiększy się liczba miejsc pracy. Widzę potrzebę nieustannego zabiegania o dotacje z zewnątrz na rozwój gminnej i powiatowej infrastruktury, w szczególności dróg dojazdowych, przedszkoli, szkół, a także uporządkowanie kwestii gospodarki wodno-kanalizacyjnej.        Wymienione wyżej cele będę traktowała priorytetowo i zrobię wszystko, żeby Nasza Gmina stawała się coraz bardziej nowoczesna, atrakcyjna i przyjazna mieszkańcom. Abyśmy mogli osiągnąć założone cele, potrzebuję Państwa pomocy, dlatego serdecznie proszę o aktywny udział w wyborach 16 listopada 2014 roku oraz oddanie głosu na mnie i na kandydatów na Radnych z mojego Komitetu Wyborczego Wyborców Przyjazna i Aktywna Gmina. To od Was zależy przyszłość naszej Gminy, a każdy głos się liczy.   Łączę wyrazy szacunku I jak to z ta edukacją, gdzie te 800 tys. zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty gościu poważnie myślisz że 5 osób z jednej famili w publicznej jednostce to jest OK? na ile to jest pewne info że tak jest faktycznie? Podaj konkretny przepis zakazujący takiego zatrudniania w szkole. I nie szastaj tak nazwiskami,  bo i po twoje nazwisko ktoś sięgnie. W tej gminie zazdrości się wszystkiego - pracy, stanowiska,  samochodu, wycieczki, bogactwa. Taki miejscowy zwyczaj, nawet tradycja. Publicznie znieważyć, opluć, obsmarować, wyszydzić,  nie zauważając jednocześnie bylejakości i marazmu w załatwieniu bardziej istotnych dla gminy spraw. I trwa to piekiełko spiczyńskie tak już ponad trzy lata. Po co?!
  Katolicki kraj a ludzie podli wredni i zawistni czemu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadal nadzieję, że nie cała gmina jadem płynie. Są jeszcze ludzie, którzy potrafią się od tego syfu odciąć, którzy zajmują się swoimi sprawami a nie życiem innych. Wszyscy dobrze wiedzą, kto jadem w gminie pluje. Kto plotki rozpowiada. Mądry oleje ciepłym moczem jednego, czy drugiego dziada...głupi będzie słuchał i powtarzał. Szkoda tylko, że tych głupich tyle w okolicy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko! Zeby sie tylko nikt nie dobral do skory rodzinom w ktorych kazdy ma prawo jazdy albo co gorsza dokument tozsamosi. To wrecz ohydne ze sa w naszej gminie takie rodziny. O fuj a jak sobie pomysle ze w jednej rodzinie moze byc ze 2-3 firmy to juz chce mi sie biec z donosem do odpowiednich sluzb. Jedna wielka gowniana spolecznosc zadrosnikow w ktorej sie kisimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hhehe tak, obudzilismy ptaki po odlocie  do cieplych krajów czyli są świete krowy i nic mie mówcie za państwowe zatrudniają żonę i dzieci i sza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy spiczyniak napisał:
O matko! Zeby sie tylko nikt nie dobral do skory rodzinom w ktorych kazdy ma prawo jazdy albo co gorsza dokument tozsamosi. To wrecz ohydne ze sa w naszej gminie takie rodziny. O fuj a jak sobie pomysle ze w jednej rodzinie moze byc ze 2-3 firmy to juz chce mi sie biec z donosem do odpowiednich sluzb. Jedna wielka gowniana spolecznosc zadrosnikow w ktorej sie kisimy.
 te kwas z beczki - nie udawaj greka za włąsne pieniadze to sobie bierz do roboty kogo chcesz a nie  podatków zatrudniasz tempe chrlęskie baby, cieżkie w mowie, pismie i mysleniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...