Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
A co z tymi drzewami do Łuszczowa? Coś wiadomo? Będą wycinane? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co wycinać, przecież zagrożenia nie ma z ich strony. Już są połamane więc drugi raz się nie złamią. Lepiej postawić tablice informujące o gminie Spiczyn. Po co to nie wiem ale pewnie kilka tysięcy to kosztowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty napisał:
ja napisał:
jak widać po dyskusji Doroty nawet zwolennicy nie traktuja poważnie już się nie liczy
miało być - nawet zwolennicy Doroty nie traktują jej poważnie ( bo są mądrzejsi - wystawili ją, liczyli na profity i niewoele dostali)
 a gdzie sa radni z przewodniczaca czy cos robia oprocz sesji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba mie czytałeś . Nie o gminie a o udzędzie :) :0 :) żebys nie zabłądził jak zechesz zapłacic podatki ) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki wójt to wstyd 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nakręciłeś się jak katarynka, czy ktoś cię nakręca jak jedengo radnego? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaWspólnoty napisał:
nakręciłeś się jak katarynka, czy ktoś cię nakręca jak jedengo radnego?
 Dorota daj spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
dlaWspólnoty napisał:
nakręciłeś się jak katarynka, czy ktoś cię nakręca jak jedengo radnego?
Dorota daj spokój
  napisal m jak mlot i nie trafil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
A co Sobieski zawinił? Z tego co wiem, to gmina dała ciała. Zresztą jak zawsze. A do tego kwiat młodzieży okolicznej niszczy wszystko jak popadnie. Jak by nie niszczyli, to może by jeszcze coś było. A tak, czepiają się wszystkiego, nawet kamery w Wieprzu potopili. Samo się nie zepsuło.
 Trzeba zrobić podsumowanie tego projektu żeby odzyskal zaufanie społeczne(jeśli takie miał ;) )  a nie zwiększać budżet na majówkę gdzie coraz mniej osób przychodzi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jedna gmina brała w nim udział. A dlaczego u nas najgorzej wyszło? Przecież gmina zarządzała ;-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak katarzyna zaczynala projekt j3s to mial byc przeznaczony dlaludzi chetnych prowadzic dzialalnosc gosp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
jak katarzyna zaczynala projekt j3s to mial byc przeznaczony dlaludzi chetnych prowadzic dzialalnosc gosp
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej, jednak robią coś w tym pałacu. A ktoś mi mówił, że niczego tam nie zrobią. To ja już nie wiem co o tym myśleć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ej, jednak robią coś w tym pałacu. A ktoś mi mówił, że niczego tam nie zrobią. To ja już nie wiem co o tym myśleć.
 masz nas za durni??? taki subtelny PR :) co...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwumetrowa siatka od frontu palacu.teraz to bedzie wizytowka Kijan.i ci ludzie mowili nam w sobieskim, jak bubowac marke turystyczna naszej okolicy.smutne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy spiczyński sąsiad :-D Kolor nie taki, samochód nie ten, ludzie nie ci, siatka nie ta, dyrektor be, wójt be, śnieg nie w porę, ten ma za dużo, a tamten za mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wicie rozumicie , ta nieruchomosc jest jak klucz do sezamu, tylko jedno zastanawia jak ktoś mógł uzyskać poważnie duże pieniądze na tę nieruchomośc a starostwo z pseudoradnymi nie i tylko teraz sprzedac sprzedać  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zgije -od północnej strony już zaczął 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syty napisał:
wicie rozumicie , ta nieruchomosc jest jak klucz do sezamu, tylko jedno zastanawia jak ktoś mógł uzyskać poważnie duże pieniądze na tę nieruchomośc a starostwo z pseudoradnymi nie i tylko teraz sprzedac sprzedać  
no ale z tego i tak nie korzystają mieszkańcy tylko wąska grupa, gdzie ten rozwój, gdzie ci turyści? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...