Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
na leb upadłeś?  co  było dobre?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkursowa sałatka i nalewka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam, że ze spiczyna jakiś w miarę młody facet chyba będzie na wójta startował. Nie wiecie kto ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mlody to jaki wiek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 baska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótko mieszkam w tej gminie ale widzę że tu potrzebny facet co przynajmniej sprobuje wziąć to towarzystwo wzajemnej adoracji za łeb. Byłem 1 kadencję radnym w innej gminie i tam była podobna sytuacja. Wiem od sąsiadów że Paweł ze Spiczyna chyba będzie startował. Nie znam go ale z opinii o nim wynika że to może być ktoś taki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie sredniowiecze. Pawel ze Spiczyna? I moze Tomasz z Akwinu czy Zbyszko z Bogdanca. Nie wiem natomiast czy sasiedzi nie wprowadzili Cie w blad bo o ile myslimy o tym samym Pawle ze Spiczyna to on wlasciwie w Kijanach mieszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to ten co nigdy czasu nie ma , i na sesjach coś nie allo z frekwencją i aktywnością, szkoda że znów małolaty zbajeruje i polecą głosy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego że w gminie jest problem, skoro normalnie nie można popisać. Nie kuźwa, nie z akwinu i nie z bogdańca. Nie będę pisał nazwisk, bo po1 to niekulturalne a po 2 może ktoś sobie tego nie życzy. I to nie jest facet z kijan tylko zespiczyna. Wg mnie jest ok, a jak jesteś jeden z drugim taki mądry to się domyśl kto to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego że w gminie jest problem, skoro normalnie nie można popisać. Nie kuźwa, nie z akwinu i nie z bogdańca. Nie będę pisał nazwisk, bo po1 to niekulturalne a po 2 może ktoś sobie tego nie życzy. I to nie jest facet z kijan tylko zespiczyna. Wg mnie jest ok, a jak jesteś jeden z drugim taki mądry to się domyśl kto to.
 TYŚ JEST CHŁOP GÓRNIK I MASZ JAJA - SUPER KANDYDAT PAWEŁ LECH ZE SPICZYNA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez kitu przeciez w Spiczynie tylko jeden Paweł mieszka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krecik cwaniaczku czemu swojego nazwiska nie podasz ? a jeśli to nie ten gość ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wiecie czyj syn podpalil ostatnio łazienke w szkole? Bo jakoś cicho sza o tym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad wiesz ze to zrobil chlopak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to juz osądzają rodziców za dzieci ?, wiem o odpowiedzialnosci za dzieci coza różnica czyj syn, jak się drygasz napisac bezposrednio to nie szczuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory nie udalo sie ustalic kto to narozrabial wiec winny juz sie nie znajdzie chyba ze sam sie przyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przeciez ja nikogo nie oskarżam, tylko sie grzecznie pytam. A napisałem "syn" bo wydaje mi się że chłopcy mają takie pomysły. Choć i dziewczynom też nic nie brakuje. Ale dziwi mnie jedno - dytektor Żuraw lubi bawić się w Sherlocka a tu cisza, zero winnych. A gdyby komuś coś się wtedy stało to też by taka cisza była? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nie ma zadnych info poki co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beda poszlaki bedzie sledztwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPROSZENIE  DO  ZŁOŻENIA  OFERTY   [justify]             Gmina   Spiczyn  zaprasza  do  złożenia  oferty  na  wykonanie  3 projektów budowlano- wykonawczych oświetlenia drogowego wydzielonego : [/justify] [justify] 1)        wzdłuż drogi gminnej nr 105120L w m. Charlęż, gm. Spiczyn. Długość odcinka około 1000m [/justify] [justify] 2)        wzdłuż drogi gminnej nr 105120L w m. Charlęż, gm. Spiczyn. Długość odcinka około 1000m, [/justify] [justify] 3)        wzdłuż drogi powiatowej nr 2003L w m. Ziółków gm. Spiczyn. Długość odcinka około 860m [/justify] [justify] niech ONA idzie juz w cholere dokąd ona będzie świeciła, kto za ten prąd będzie płacił, taki ten Charlęż juz przez nią "oświecony" dwa razy płaciła za dokumentacje na remize razem 70 tys a mozna było za to wyremontować, ale cóz doją głupca, kto może. [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...