Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O Gmine Cyców.

Utworzony przez flatron, 9 grudnia 2010 r. o 17:50
Padło w Chełmie OBUWIE,padła w Trawnikach TRAWENA I WZIĘLI DZIEWCZYNY DO KAMIENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam tu od kilkunastu lat , aż wstyd się przyznać .Dziura na dziurze, ominąć się nie da , nic się tu nie dzieje.No raz na kilka lat przed wyborami.Wójt nie robi nic aż dziw , że ludzie nadal na niego głosują .Zal mi ludzi , którzy jeżdżą autobusami lub busami , nawet nie maja gdzie się schronić od złej pogody a nawet jeśli to chyba wolą moknąć lub marznąć niż wąchać te smrody na poczekalni .Wstyd i hańba a wójt stawia dom kultury i rozbudowuje gminę i koszty na wiele lat zaklepane .Wstyd i hańba .Myślę , że to wielka wina ludzi ale cóż następne wybory dopiero za kilka lat .Pozdrawiam i życzę zdrowia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agula napisał:
Mieszkam tu od kilkunastu lat , aż wstyd się przyznać .Dziura na dziurze, ominąć się nie da , nic się tu nie dzieje.No raz na kilka lat przed wyborami.Wójt nie robi nic aż dziw , że ludzie nadal na niego głosują .Zal mi ludzi , którzy jeżdżą autobusami lub busami , nawet nie maja gdzie się schronić od złej pogody a nawet jeśli to chyba wolą moknąć lub marznąć niż wąchać te smrody na poczekalni .Wstyd i hańba a wójt stawia dom kultury i rozbudowuje gminę i koszty na wiele lat zaklepane .Wstyd i hańba .Myślę , że to wielka wina ludzi ale cóż następne wybory dopiero za kilka lat .Pozdrawiam i życzę zdrowia .
A ja tam wolę porządny dom kultury i funkcjonalny budynek urzędu bo ci co wypisują durnoty to wybijają szyby na dworcu i potrzeby fizjologiczne (tzn.sikanie i kaku) załatwiają na poczekalni dworca i tak w kółko.Troje już z tej grupy dworcowej odeszło do krainy wiecznych łowów będą następni,ale cóż mają wykształconą część mózgu aby się napić i najeść reszta gdzie popadnie gratuluję towarzystwa.Ja tam mieszkam w Cycowie od urodzenia i jeszcze nigdy w tak krótkim czasie nikt w Cycowie i okolicach nie zrobił tyle co obecny wójt,przy tym tępi "cwaniaków" dlatego go opluwają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorożnyj inżynier napisał:
A ja wczoraj na zebraniu dowiedziałem się,że w gminie Cyców droga Lublin-Włodawa to droga podległa GDDKiA w LUBLINIE.Droga Cyców -Chełm i Cyców-Siedliszcze to drogi podległe Marszałkowi Województwa.Cyców-Majdan Zahorodyński,Cyców-Nadrybie-Stefanów,Nadrybie-Garbatówka-Świerszczów-Małków,Świerszczów-Wereszczyn,Cyców-Bekiesza-Syczyn: to drogi poległe Staroście Łęczyńskiemu,jak to ogarnąć i połatać dziury,kto to tak wymyślił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOVY napisał:
Podobno nawet jedna Pani w latach 80-tych XX wieku jak był ZOZ Włodawa i pracowała w opiece społecznej to "subała" podopiecznych.
PODOBNO NIE SKUBAŁA TYLKO "OKRADAŁA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
物理 スパイカメラ 的および心理的側面を 隠しカメラ 含むボディ。 超小型カメラ 大学は4年間、私は、健康の習慣を身に積極的に学校、デパートやクラスの組織が、様々なスポーツ活動、身体の健康、コンプライアンスのための物理的な資格基準に参加し、科学的 超小型ビデオカメラ な運動の ピンホールカメラ 基本的なスキルを習得。 スパイカメラデジカメ 心理的な面では、自分の強い意志を行使することが健全な人格を作成するには、社会の発展の要件を満たすために心理的障壁を克服するために。 健康強 スパイカメラデジタル さから自分の自 スパイカメラデジタル 信満々の自信を、 スパイカメラデジタル 私たちは、今の上の急 スパイデジタルカメラ 速な社会変化は、より多くの、社会は常に発展、変化している請求することを認識する必要 スパイビデオカメラ があります作成 ペン型カメラ 四年、 小型カメラ 用途開発の観点の問題 小型カメラ は、その多くの欠点は、 小型スパイカメラ 欠陥、常にその理解を深める必要があります、自分自身を向上させ、欠点を修正するために、社会の発展に適応する。より重 盗撮カメラ く他の産業よりも苦しんだの社会的プレッシャー.....,として、我々は、学習する方法については、技 術革新と社会の発展の要件に適合することを学ぶ学ぶ学ぶ必要があります。
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The whole village is some misunderstanding. The lack of organization. People are many promises and nothing is done. General Power defeat, We will wait for the elections can will keep better. But only for 3 years. It employs only friends or family (eg son) How silent is a brothel owner! People! us choose at last someone with flair.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eleonora napisał:
The whole village is some misunderstanding. The lack of organization. People are many promises and nothing is done. General Power defeat, We will wait for the elections can will keep better. But only for 3 years. It employs only friends or family (eg son) How silent is a brothel owner! People! us choose at last someone with flair.
Strasznie lichy ten język (należy przeprosić)właścicieli języka.Oprócz słów obrażliwych straszna cienizna i odwet za przegrane wybory.Trzeba być uczciwym ,a nie złodziejem i krętaczem to ludzie wybiorą,zawsze wybierają dobrych bo 60% to dużo.Gmina się pięknie rozwija i chwała temu kto się w końcu za to wziął i pokazuje co można w normalny sposób zrobić.patrz ugcycow.pl,gdk cyców,zs w cycowie i wiele innych stron na których są opisane osiągnięcia.Z tego się cieszę,że mieszkam w CYCOWIE I władza nie leży pijana w kartoflach,a od pracowników nie czuje się woni alkoholu i cebuli.BRAWO PANIE JANIE TRZYMAJ PAN TAK DALEJ I ŻYCZĘ ZDROWIA JESZCE DŁUGICH LAT ŻYCIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peopl napisał:
Strasznie lichy ten język (należy przeprosić)właścicieli języka.Oprócz słów obrażliwych straszna cienizna i odwet za przegrane wybory.Trzeba być uczciwym ,a nie złodziejem i krętaczem to ludzie wybiorą,zawsze wybierają dobrych bo 60% to dużo.Gmina się pięknie rozwija i chwała temu kto się w końcu za to wziął i pokazuje co można w normalny sposób zrobić.patrz ugcycow.pl,gdk cyców,zs w cycowie i wiele innych stron na których są opisane osiągnięcia.Z tego się cieszę,że mieszkam w CYCOWIE I władza nie leży pijana w kartoflach,a od pracowników nie czuje się woni alkoholu i cebuli.BRAWO PANIE JANIE TRZYMAJ PAN TAK DALEJ I ŻYCZĘ ZDROWIA JESZCE DŁUGICH LAT ŻYCIA.
Bardzo dobrze powiedziane . Ja też popieram. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bywam tam przejazdem w drodze do kumpla z Chełma i mogę powiedzieć, że pierwsze co rzuca się w oczy to ten "dworzec", na którym widać kilku panów i panią z butelką (kobitka chyba rządzi interesem). Mogę się jeszcze czepić dziur na trasie do Chełma, ale część już jest zrobiona. Ogólnie ok, fajne imprezy mają na wakacje, raz widziałem spacerującego po ulicach księdza (u mnie nawet do sklepu nie wychodzą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może ktoś wie kiedy zacznie się w końcu budowa kanalizacji Wólki Cycowskiej?? Bo niestety jak zwykle obietnice wyborcze nie idą w parze z ich realizacją. A na stronie Gminy Cyców niemożna nić znaleźć. A budowa miała ruszać na wiosnę. TYLKO KTÓRĄ ??? No ale cóż, do następnych wyborów jeszcze trochę czasu !! To czego tu się spodziewać. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dają Dają !! napisał:
Czy może ktoś wie kiedy zacznie się w końcu budowa kanalizacji Wólki Cycowskiej?? Bo niestety jak zwykle obietnice wyborcze nie idą w parze z ich realizacją. A na stronie Gminy Cyców niemożna nić znaleźć. A budowa miała ruszać na wiosnę. TYLKO KTÓRĄ ??? No ale cóż, do następnych wyborów jeszcze trochę czasu !! To czego tu się spodziewać. Pozdrawiam.
Według harmonogramu firmy Flis kóra wygrała przetarg na zadanie:kanalizacja wsi Cyców,Wólka Cycowska,Podgłębokie,modernizacja oczyszczalni ścieków w Podgłębokiem,rozpoczęcie prac 2011,zakończenie prac 2013.Wszelkie informacje pod telefonem 82-5677003,5677006,5677042,wewn.33 to jest krótsza droga do uzyskania informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może ktoś wie dlaczego na stronie gminy Cyców nie działa Zakładka " zadaj pytanie wójtowi"??? Próbowałem parę razy i nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niełaska pofatygować się osobiście z tym pytaniem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miro napisał:
A niełaska pofatygować się osobiście z tym pytaniem ?
To po poco jest ta zakładka ?? Chyba czemuś ma służyć a nie tylko być ! Jako wyborca chyba mam prawo zapytać się wójta o interesujący mnie temat CO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bin laden napisał:
To po poco jest ta zakładka ?? Chyba czemuś ma służyć a nie tylko być ! Jako wyborca chyba mam prawo zapytać się wójta o interesujący mnie temat CO ?
Jak zagłosowałeś na pana wójta to i tak cie przyjmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miro napisał:
Jak zagłosowałeś na pana wójta to i tak cie przyjmie.
A kto powiedział że głosowałem na na tego pana!! Była lepsza kandydatka ze Świerszczowa ale "ciemnogród" oczywiście "był i będzie" jeszcze 3 lata. Może następnym razem naród dojrzeje. " NA PEWNO" Szkoda bo troszkę by się zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bin laden napisał:
A kto powiedział że głosowałem na na tego pana!! Była lepsza kandydatka ze Świerszczowa ale "ciemnogród" oczywiście "był i będzie" jeszcze 3 lata. Może następnym razem naród dojrzeje. " NA PEWNO" Szkoda bo troszkę by się zmieniło.
Ale mu wyłażą gały CO ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bin laden napisał:
A kto powiedział że głosowałem na na tego pana!! Była lepsza kandydatka ze Świerszczowa ale "ciemnogród" oczywiście "był i będzie" jeszcze 3 lata. Może następnym razem naród dojrzeje. " NA PEWNO" Szkoda bo troszkę by się zmieniło.
Ale chyba się myliłeś z tym głosowaniem bo obecny jest ze Świerszczowa i miał 60% głosów.Może byłoby lepiej bo poprosiłaby do namiotu na coś mocniejszego no i na wspólny taniec po drinku na dniach gminy Cyców na środku placu,widać to na zdjęciach gminy i gdk cyców ,a obecny nie poprosił tylko zrobił porządną inwestycję dla dzieci ,młodzieży i dorosłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bin laden napisał:
To po poco jest ta zakładka ?? Chyba czemuś ma służyć a nie tylko być ! Jako wyborca chyba mam prawo zapytać się wójta o interesujący mnie temat CO ?
Zakładka jest na tytułowej stronie Gminy Cyców ale jest ten ból,że trzeba się zalogować i nie można opluwać jak na forum D.W.,dano w tym przykład po tragedii w Głębokiem to wpisy z tych samych komputerów,nie ujawniać się i opluwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...