Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nikt za Stopą płakać nie będzie. Zwykły typ, któremu uderzyła sodówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym płakaniem to się niebawem okaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i słoma z butów Zbyszka wylazła, mógł się wstrzymać dwa dni i nie było by sprawy. Działa na szkodę Bogdanki do samego końca, a tyle kopalni zawdzięcza zresztą nie on sam a cała jego rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiecie dlaczego 10% poleciało? A barany robią wodę z mózgu że to po wypowiedzi ministra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek jest typowym rylem, a że był inżynierem to mu Ktoś pomógł i miał fart zostać menagerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻLIWE ŻE "NIEDŁUDO ENEłA SPRZEBA BOGDANKĘ RUSKIM ALBO AUSTRALIJCZUKOM, ŻEBY RATOWAĆ SLĄSKIE KOPALNIE. TAKIE INFORMACJE SŁYSZĄŁEM OD OSÓB WPŁYWOWYCH W PlS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻLIWE ŻE "NIEDŁUDO ENEłA SPRZEBA BOGDANKĘ RUSKIM ALBO AUSTRALIJCZUKOM, ŻEBY RATOWAĆ SLĄSKIE KOPALNIE. TAKIE INFORMACJE SŁYSZĄŁEM OD OSÓB WPŁYWOWYCH W PlS
masz zryty dekiel 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka odprawa dla waszego szefa? ja stawiam 2 000 000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie można mieć człowiekowi za złe, że ratuje to, co jeszcze uratować można. Miałem szczęście pozbyć się tych akcji miesiąc po wyborach i spokojnie patrzyłem na kurs pikujący w dół  ... Innymi słowy, spotkały mnie dwa szczęścia związane z Łęczną i LW. Po pierwsze, kiedy za niewielkie pieniądze mogliśmy nabyć udziały i drugie, kiedy zdążyłem się ich pozbyć po wielokrotnie wyższej cenie w samą porę ...  Bardzo wiele zawdzięczam ludziom nie czującym się dobrze z otrzymanymi akcjami i chętnie owe sprzedającymi. Ja zarobiłem, ale i dałem zarobić także i im. Ludziom ciężką pracą budującym  potęgę firmy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli facet wie że w Bogdance coraz bardziej śmierdzi i będzie śmierdziało. Wiadoma sprawa - rządy PiS-u - może być tylko źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozbycie się Mirka Tarasa z funkcji Prezesa Bogdanki było przysłowiowym i nie tylko "Strzałem w STOPĘ". No to macie teraz łapuFFkarze... A zresztą, konta macie już odpowiednio zasobne... Goownojady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co szkoda wam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli facet wie że w Bogdance coraz bardziej śmierdzi i będzie śmierdziało. Wiadoma sprawa - rządy PiS-u - może być tylko źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli facet wie że w Bogdance coraz bardziej śmierdzi i będzie śmierdziało. Wiadoma sprawa - rządy PiS-u - może być tylko źle
  kopalnie winny być w latach 80 jako pierwsze zlikwidowane, żel było górnikom, to teraz niech wyjeżdżają za granicę za chlebem, tak jak kupę osób wyjechało, którzy nie strajkowali w latach 80
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beczka śmiechu ludziska myslita ze w Polsce jest tylko PO i PiS ? To jedna banda która chce was skłócić i d*mac w wasze brudne pupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stopa był dobrym Prezesem na te czasy, chciał rozwijać Bogdankę choć nie było na to przyzwolenia i dlatego został zmieniony!!! i pewnie wiedział co robi pozbywając się akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Azoty rozPiSdzili, teraz Bogdanka :( Szkoda, takie dobre firmy były
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Azoty rozPiSdzili, teraz Bogdanka :( Szkoda, takie dobre firmy były
   czyżbyś się nachapał za PSL  kiedy ci teraz pis przeszkadza, bo dla mnie jeden wuj, kto rządzi, bo muszę i tak zapier***ać za 1200 zł, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....rząd jest na pewno dobrze zorientowany co do me ritum sprawy ogólnej i tylko żydowskie palanty z KOD i PO szukają sposobu na zakłócenie narodu w narracji społecznikowskiej. Ludzie nie dajcie się zaprowadzić w manowce bo na tym im zależy żeby PiS nie miał pieniędzy nam należnych na pomoc rodzinie i branżowej społeczności górników całego kraju! Oni chcieli stawiać zaporę nacjonalizowaniu strategicznemu i tej antypolskiej kalumnii w narracji użyli dyskredytującej ludzi pracy i zaangażowania społecznikowskiego. Ten kraj musi zacząć się rozwijać na dobrych zasadach solidarności ludzko społecznej. 8 lat stania w miejscu jest powodem i zmartwieniem ministrów nadanych ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie moje, sprzedał bo będą tanieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...