Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żałosny melodramat, ot trudne sprawy. Mają ludzie nierówno pod sufitem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa je.bana ku.rwa Babilon.nska nie kobieta. Oby tylko nigdy nie została matka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsza rzecz jaka mogła spotkać rodziców. Bezsensowna śmierć dziecka. Tej lasce nie chodziło o rozstanie, lecz o kasę i tyle w temacie. Idiotka nawet nieudolnie chce zrobić z siebie wariatkę. Za późno. Trzeba było kombinować z psychiatrą lata wcześniej. Teraz jedynie Sąd Najwyższy może nabrać nię na takie bajki. Społeczeństwo nie. Piętno morderczyni pozostanie na całe życie. Warto było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale że sąd odracza sprawę bo lala się źle czuje przez tabletki? Bezsens, znowu jakiś wrażliwiec sędzia. A niech wszyscy patrzą na nią i zdjęcia robią- jest "sławna".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla takich śmieci tylko ciężka praca przez długie lata, dotkliwe tortury, a po nich porzucenie na pustkowiu na pewną śmierć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że zabili i wystarczy. Nic im nie zrobił, więc kierowali się najniższymi pobudkami i za to zamiast 100 rozpraw - jedna z dożywociem. A tak swoją drogą co ludzie mają w tych zakutych łbach? Jak nie chcę z kimś być to się rozstaję. Oczywiście druga strona może być świrem, ale to na szczęście są sporadyczne przypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie dostaną obydwoje po 25 lat więzienia. Powinni dodatkowo zapłacić kwotę zadośćuczynienia i odszkodowania dla rodziny ofiary, którą zamordowali. Co najmniej ze 200 tys. zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy kiedy kobieta myśli penisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego zabili człowieka ot tak jakby to było pójść wyrzucić śmieci do kosza, jeżeli nie chciała z nim być to mogła zerwać i tyle i być z tym drugim ale widać to para zwyrodnialcow którzy będą siedzieć za nasze podatki. Powinna być kara śmierci w tym chorym kraju i z takimi byłby spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka małpa, pieprzyła sie z dwoma, ale wychowana, od cholery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Pewnie dostaną obydwoje po 25 lat więzienia. Powinni dodatkowo zapłacić kwotę zadośćuczynienia i odszkodowania dla rodziny ofiary, którą zamordowali. Co najmniej ze 200 tys. zł.
 nie dostaną po 25 lat bo w sprawie orzeka lubelski sąd słynny z łagodnych wyroków dla zwyrodnialców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda slow ***sko gra wariatke a sad wierzy dozywocie na syberii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie grube spasione babsko! Że też ktoś, w ogóle, na takie coś wlazł! Teraz będzie klawiszom lizała pałki, aż zdechnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też ja miałem tak że jak on wyjeżdżał to ja ją brałem gdzie chciałem i daro nawet nie wiedział dobrze robi laskę jajka połyka i liże prostatę. Ja jestem za kara śmierci powinni wprowadzić ja dlaczego mamy ich utrzymywać za nasze pieniądze takich zwyrodnialców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za kara śmierci powinni się takich zwyroli eliminować ze społeczeństwa które płaci za utrzymanie w więzieniu mało tego wszyscy więźniowie powinni pracować na siebie rowy melioracyjne niech czyszczą drogi koszą tak jak w USA niech ich strażnicy pilnują a wyrazie jak chcą uciec kula w łeb i już po kłopocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesić, spopielić, prochy wysypać do kanalizacji. Żeby ślad po tych ścierwach nie pozostał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś takim samym śmieciem jak te zwyrodnialce.Bez honoru i zasad.Niestety pełno takich ludzkich odpadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest prawdziwe przestępstwo Zapracowali na 25 lat i po 500tys. Złoty dla matki ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co tracić czas i pieniądze na takie bestie. lepiej od razu utopić ich w szambie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To jest prawdziwe przestępstwo Zapracowali na 25 lat i po 500tys. Złoty dla matki ofiary.
 ciekawie z czego zapłacą jak będą siedzieć, marzenia ściętej głowy, to my jako podatnicy będziemy ich utrzymywać, dawać żreć, spać itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...